Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz vagyok az ágyban, megütöttem azzal a főnyereményt hogy egy olyan nőt találtam aki hajlandó várni házasságig?

Figyelt kérdés
Sajnos pocsék vagyok az ágyban eddig minden párom elhagyott pedig már 33 éves vagyok és legtöbb bevallotta hogy az Ágyi dolgok miatt. Most megismerkedtem egy aranyos csinos lánnyal aki hajlandó várni házasságig Úgy gondolom még ilyen nőnek tényleg a lelki dolog a fontosak és nem a testi, viszont szerintem nagyon kevés ilyen lány van, emiatt gondolom azt hogy megütöttem a főnyereményt
2018. nov. 3. 12:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként várni szeretnék a házasságig, egy olyan férfival, aki ezt szintén ugyanolyan fontosnak tartja, mint én. Természetesen olyan férfira gondolok, akivel szerelmesek vagyunk egymásba, aki hozzám hasonlóan nem dugott még mással és aki vallási vagy egyéb erkölcsi meggyőződésből vár a házasságig, nem pedig azért, mert át akar baxni. És hiába fontos nekem a házasság, ha megtudom hogy valaki így átbaxott, akkor abban a pillanatban pakolok és beadom a válási papírokat.
2018. nov. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
És mennyire szereted te ezt a lányt, ha ki akarod használni a vallásosságát és hogy emiatt kevésbé valószínű a válás, csak hogy magadhoz láncolhasd egy olyan kapcsolatba ami a te igényeid kielégítésére szolgál, neki meg sosem fog élvezetet nyújtani?
2018. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!