Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan minden lány foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan minden lány foglalt volna?

Figyelt kérdés

Egyre inkább ez az érzésem, ugyanis bárkihez próbálok közeledni, mindig az a válasz jön, hogy: bocsi van barátom. Mindegy, hogy neten vagy élőben, állandóan ez a válasz a közeledésemre. Többször is volt, hogy nagyon jól elbeszélgettem az adott lánnyal, nem volt passzív velem és volt téma is, majd mikor a végén felvetettem, hogy esetleg találkozhatnánk valamikor vagy beülhetnénk meginni valamit, jött a szokásos hideg zuhany: bocsi de van barátom. Nem vagyok ronda és igénytelen sem, normálisan, kulturált módon ismerkedek, de nem értem, hogy miért van mindig ez. Itt ezen az oldalon is annyi csaj kiírja, hogy nem talál magának értelmes társat kapcsolatra, szóval nem igazán tudom elhinni, hogy ne lennének szingli lányok.

És hangsúlyozom NEM a legtökéletesebb, legfullosabb lányoknál próbálkozok, a szerényebb és csendesebb típus a zsánerem.

19/F



2018. nov. 8. 12:25
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező: egyenes beszédet ne várj a lányoktól. Ők nem férfiak. Ne úgy képzeld el őket, mint magadat, nem következetesek, nem jó az önismeretük. Érzelmi lények.


A korodban több a fiú, mint a lány, a normális, jól kinéző csajoknak hamar felmegy az önértékelésük, és ehhez mérten nagyon nehéz nekik megfelelni. Ha van valami, amiben jó vagy, akkor csináld azt, és keress hozzá társaságot. Járj sokat haveri összejövetelekre, ahol új csajokkal ismerkedhetsz. Az elején ne legyél őszinte, csak kápráztasd el a csajt. Ha már ragaszkodik hozzád, akkor már megbocsátja a hibáidat.

2018. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
95%

"nem következetesek, nem jó az önismeretük. Érzelmi lények."


Jot rohogtem ezen.

2018. nov. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
87%

"egyenes beszédet ne várj a lányoktól. Ők nem férfiak."


Miért, ez egyenes beszéd?: "Az elején ne legyél őszinte, csak kápráztasd el a csajt."


:-D

2018. nov. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
28%
Ha az egyenes beszéd működne, akkor mindenki könnyedén csajozna. A nők.nem következetesek abban, hogy mit mondanak, és mit tesznek. Én csak meg akarom óvni a kérdezőt a felesleges köröktől, mert neü fogja érteni, hogy mit jelent az, hogy "nem állok még készen egy komoly kapcsolatra" ls egyéb bullshitek. Nem az a torz, amit én írok, hanem a világ. Nem engem kell lepontozni, amiért leírom az igazat. A nőknek van egy sajátos működése, amit nem úgy tanul meg az ember, ha rájuk hallgat. Aki halat akar fogni, az ne a halat kérdezze, hogy kell, hanem a halászt.
2018. nov. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
13%
Nem foglaltak, csak számodra nem elérhetők, ennyire egyszerű, írod hogy nem vagy ronda, az náluk koránt sem biztos, nekik kb. mindenki ronda, pár alfahímen kívül. Írod még, hogy kulturált módon ismerkedsz, na ezt is jobb ha elfelejted, mint az állatok hidd el...
2018. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
96%

"Tehát magyarán szólva a bunkók miatt szívjon ilyen téren a normális"


Igen, pontosan amiért nagy tömegben magamhoz szorítom a táskám. Ha tolvaj vagy, megsértődhetsz, ha normális ember, nem fog érdekelni.

2018. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
89%
“Nem vagyok ronda és igénytelen sem”! Az a baj hogy sokan a tükör előtt sem látják magukat tisztán. Lehet te meg vagy magaddal elégedve (ami persze nem baj) de mások lehet nem . Az adott lányok akiknél probalkoztál , nekik nem tetszettél ! Ennyi
2018. nov. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Utolso: Ha nem vagy no akkor ezt nem tudhatod. De igenis van olyan ferfi aki nem vonz egyaltalan, sot tobb ilyen mint aki vonzana. Nem hiszem, hogy ma meg megallja a helyet az, hogy egy ferfi csak egy fokkal legyen szebb az ordognel.
2018. nov. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
33%
Azért nem állja meg, mert az úgynevezett női igények elszálltak. Mert mindenki a Nők Lapján meg a Szex és New York-típusú hülyeségeken nő fel.
2018. nov. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Mar miert szalltak volna el az igenyek? Szamodra mik lennenek az elfogadhato igenyek, amiket nem tartasz soknak?
2018. nov. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!