Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan minden lány foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan minden lány foglalt volna?

Figyelt kérdés

Egyre inkább ez az érzésem, ugyanis bárkihez próbálok közeledni, mindig az a válasz jön, hogy: bocsi van barátom. Mindegy, hogy neten vagy élőben, állandóan ez a válasz a közeledésemre. Többször is volt, hogy nagyon jól elbeszélgettem az adott lánnyal, nem volt passzív velem és volt téma is, majd mikor a végén felvetettem, hogy esetleg találkozhatnánk valamikor vagy beülhetnénk meginni valamit, jött a szokásos hideg zuhany: bocsi de van barátom. Nem vagyok ronda és igénytelen sem, normálisan, kulturált módon ismerkedek, de nem értem, hogy miért van mindig ez. Itt ezen az oldalon is annyi csaj kiírja, hogy nem talál magának értelmes társat kapcsolatra, szóval nem igazán tudom elhinni, hogy ne lennének szingli lányok.

És hangsúlyozom NEM a legtökéletesebb, legfullosabb lányoknál próbálkozok, a szerényebb és csendesebb típus a zsánerem.

19/F



2018. nov. 8. 12:25
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
69%

Kérdezd meg apádat, hogy milyen volt a rendszerváltás előtt csajozni, és akkor megérted. Egész egyszerűen arról van szó, hogy betörtek a nők a munkaerőpiacra, mindenki karriert akar, jó állást jó fizetéssel. A férfi meg minimum ugorja ezt meg. Ha nem, akkor ha kell, eltartja magát a nő. Sikk lett szinglinek lenni. Míg régen egy átlag kékgalléros dolgozóra is felnéztek a nők, mert van munkája és megél a szaktudásából, ma már ez nem elég nekik. Alapvető igénye a nőnek, hogy felnézzen a férfira szerintem. Ezt egyre nehezebb megugorni.


A másik meg az információs forradalom, az internet. Mindenhol ideális embereket látnak, mindig van egy kép a fejükben a még jobbról. S köszönhetően a facebooknak, instagramnak, bődületesen kiszélesedett a "piac". Egy csajnak elég kiraknia egy nyaralásos fotót, ahol bikiniben van, mindjárt kap 60 lájkot, hogy "jaj, de szép vagy!". Semmit nem kell tenniük a népszerűségért, ha átlagosan vagy afelett néznek ki. Megvan az, amikor egy jó nő meg akarja szerelni a kocsiját, és hirtelen bárki megáll neki? Na, ezt hozta el a közösségi média az összes valamennyire is csinos csajnak. Rájöttek, hogy mennyire kelendők, és a fejükbe szállt.

2018. nov. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
27%
De meg mindig nem latom mi ezzel a problema. Igen, a nok helyzete sokkal jobb lett ez teny, de attol egy eletkepes ferfi igyis siman talal maganak not, szoval meg mindig nem ertem.
2018. nov. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
69%
Azzal van a probléma, hogy az "életképes", mint kategória, egyre feljebb csúszik. Velem pl. semmi baj nincs, külsőre jól nézek ki, van diplomám, értelmes, okos ember vagyok, magas az IQ-m és az EQ-m, mégse akad csaj. Mert nekik csak a legjobb kell. Pont most beszéltem egy kolis csajjal. Nagyon jól néz ki, nincs mit tagadni rajta. Persze ő is tisztában van vele. Panaszkodik, hogy "nincs jó pasi". Egy kib**ott koliban lakik, ami tele van több száz fiúval, de neki az nem elég. Senki nem elég. Ebből van mocskosul elegünk. És nem azért, mert ne lennénk "életképesek", hanem mert a csajok szarrá frusztrálják a teljesen normális pasikat is. És akkor csodálkozik meg hüledezik a világ, hogy egyre gyakoribbak a lövöldöző incelek. Talán nem kéne leprásként kezelni a férfiak döntő hányadát, és akkor nem kattanna be pár labilis ember a párkapcsolat hiányától.
2018. nov. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
47%
Hat akkor ugy nez ki csak en mozgok rossz tarsasagban mert nekem ez egyaltalan nem tunt fel. Anno suliban is szinte minden fiunak volt kapcsolata 1-2 kivetelevel, de azt megertem mert azoknak olyan is volt a szemelyiseguk, hogy azt egy no se birta volna elviselni. Az ismertsegi koromben se tudnek olyat mondani akinek ne lett volna kapcsolata, vagy latvanyosan szenvedne a nok “tul nagy igenyei” miatt. Foleg nem olyan elborult modon, mint az incelek.
2018. nov. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
90%
Nem foglalt minden lány. Nekem sincs párom. Ha azt mondja hogy van barátja az lehet igaz is vagy leakar koptatni, aminek számtalan oka lehet. Mivel nem ismerlek téged se a körülményeket így nem tudok konkrétumokat mondani.
2020. júl. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!