Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan minden lány foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan minden lány foglalt volna?

Figyelt kérdés

Egyre inkább ez az érzésem, ugyanis bárkihez próbálok közeledni, mindig az a válasz jön, hogy: bocsi van barátom. Mindegy, hogy neten vagy élőben, állandóan ez a válasz a közeledésemre. Többször is volt, hogy nagyon jól elbeszélgettem az adott lánnyal, nem volt passzív velem és volt téma is, majd mikor a végén felvetettem, hogy esetleg találkozhatnánk valamikor vagy beülhetnénk meginni valamit, jött a szokásos hideg zuhany: bocsi de van barátom. Nem vagyok ronda és igénytelen sem, normálisan, kulturált módon ismerkedek, de nem értem, hogy miért van mindig ez. Itt ezen az oldalon is annyi csaj kiírja, hogy nem talál magának értelmes társat kapcsolatra, szóval nem igazán tudom elhinni, hogy ne lennének szingli lányok.

És hangsúlyozom NEM a legtökéletesebb, legfullosabb lányoknál próbálkozok, a szerényebb és csendesebb típus a zsánerem.

19/F



2018. nov. 8. 12:25
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
90%
19 évesen nekem sem volt senkim, mégsem vizionáltam világvégét.
2018. nov. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
88%
Én sose mondtam még elutasítás gyanánt, hogy barátom van, amikor nem volt, de megértem azokat, akik igen, sok az értetlen gyökér. De amúgy meg peched is lehet, hogy tényleg a foglaltakat fogod ki.
2018. nov. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
80%
Vannak nyilván szingli lányok, csak lehet nem jössz be nekik és tényleg nem tudhatja az ember, hogy ért e szóból vagy nem, így a "van barátom" kézenfekvő. Velem is volt már olyan, hogy beszélgettem valakivel, aki nem volt csúnya, mégsem jött be úgy, pedig tényleg nem volt vele baj, csak nem volt meg a vonzalom. Ez ilyen.
2018. nov. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
5%

Igen, a többség ennyire flegma, odaböki hogy ,, van barátom".

Nyugodtan meg lehet mondani neki hogy add át neki őszinte részvétem aztán azzal a lendülettel sarkon fordulni és faképnél hagyni.

Nem kell tűrni a megszégyenítést.

2018. nov. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
83%
Utolso: Mi abban a megszegyenito ha valaki azt mondja enked, hogy van baratja? Nem lenne megszegyenitobb ha azt mondana ronda vagy nem kellesz?! Na pont az ilyen emberek miatt van inkabb a “van baratom” duma, akik meg erre is undoritoan tudnak reagalni. Gratulalok neked, igazan buszke lehet rad anyad.
2018. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
7%
Légyszi ne projektáld másokra a saját szüleiddel kapcsolatos szexuális frusztrációdat. Köszi.
2018. nov. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
82%
Igazan szinvonalas uzeneteket birsz irni, primitivebb nem is lehetnel. Ennyi megkeseredett 30-as szuzt.
2018. nov. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
8%

Igen szűz vagyok, megmondták a hangok is igaz?

A mamahoteles lelúzerezést kihagytad.

2018. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
89%
Tudod te azt magadtol is nem kell nekem is mondanom.
2018. nov. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem kérdezz már rá az elején, hogy van e barátod vagy nincs. Úgy a legegyszerűbb.
2018. nov. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!