Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők elmondásuk szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők elmondásuk szerint figyelmes, törődő, érzéseiket kimutatni tudó férfire vágynak, mi férfiak viszont gyakran kigyúrt, önelégült, flegma, zűrös alakokkal látjuk őket. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Csak én nem látom ennek a két tábornak a közös metszetét? Mi lehet a hiba, hogy egy külső szemlélő férfi ennyire homlokegyenest az ellenkezőjét látja annak, amiről a nők a vágyaik kapcsán beszélnek? Vagy ezek a "szeme sem áll jól"-típusú pasik ennyire figyelmesek, törődők és érzelmesek lennének? De akiről valóban lerí, hogy ilyen, miért van mégis egyedül?


Csak rosszul ítéljük meg ezeket a megbízhatatlannak látszó, nagyvilági emberkéket, és közben ők a világ legjobb párjai, élettársai, férjei és apái? Erről lehet szó? Mit gondoltok erről, miért van ez a gigantikus ellentmondás?



2018. dec. 6. 09:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

20-asnak


Én a 11-es válaszoló vagyok. Én is és a férjem is középre születtünk. Nehezen is ment a társkeresés, de azért egymásra akadtunk. Közösen azon dolgozunk, hogy még feljebb lépjünk, megteremtsünk egy stabil hátteret.


Úgy látom ez a barátságokra is igaz. Sajnos a régi barátaink kezdenek lemorzsolódni mellőlünk. Egyrészt a távolság, másrészt a társadalmi különbségek miatt, nem tudnak azonosulni velünk. Ők is a hozzájuk hasonló emberek társaságát keresik inkább. Ez végül is természetes, csak az ember elmagányosodásával jár együtt. Új barátaink nincsenek még, talán, ha gyerekeink lesznek rajtuk keresztül megismerünk másokat is. Bár még oda sem tartozunk még. Szoktunk erről beszélgetni, hogy miért van ez. A köztes állapot nehézségei.

2018. dec. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
59%

Szerencsések vagytok. Én és a feleségem két külön világ vagyunk. Egy pokol az egész életem, fiatalkorom óta nem éltem meg egy normális kapcsolatot sem, ez már odáig fajult, hogy a depresszió legmélyebb bugyrait élem meg.


Adj hálát a sorsnak, hogy megtaláltad azt a férfit, akivel kölcsönösen elfogadjátok, támogatjátok és szeretitek egymást. Én már erről lemondtam, beletörődtem hogy nekem ez már nem adatik meg.

2018. dec. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!