Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők elmondásuk szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők elmondásuk szerint figyelmes, törődő, érzéseiket kimutatni tudó férfire vágynak, mi férfiak viszont gyakran kigyúrt, önelégült, flegma, zűrös alakokkal látjuk őket. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Csak én nem látom ennek a két tábornak a közös metszetét? Mi lehet a hiba, hogy egy külső szemlélő férfi ennyire homlokegyenest az ellenkezőjét látja annak, amiről a nők a vágyaik kapcsán beszélnek? Vagy ezek a "szeme sem áll jól"-típusú pasik ennyire figyelmesek, törődők és érzelmesek lennének? De akiről valóban lerí, hogy ilyen, miért van mégis egyedül?


Csak rosszul ítéljük meg ezeket a megbízhatatlannak látszó, nagyvilági emberkéket, és közben ők a világ legjobb párjai, élettársai, férjei és apái? Erről lehet szó? Mit gondoltok erről, miért van ez a gigantikus ellentmondás?



2018. dec. 6. 09:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%

Mint ahogyan a társadalom osztályokra oszlik, így a nők és férfiak is különböző osztályokba tartoznak. Most nem a külsőt értem ez alatt, hanem családi hagyományok, világnézet, értékrend, képzettség vagy intelligencia. Nincs olyan, hogy a nők vagy a férfiak. Minden ember különböző tapasztalatokat gyűjt élete során és minden embernek van egy ideája, hogy hová szeretne tartozni. Ez jelenik meg általában a küllemben is. Így a hasonszőrű emberek egymásra "buknak". Hasonló a hasonlót vonzza.


Nehezen tudom elképzelni, hogy egy érett nő, aki mellesleg értelmiségi családból származik és ő maga is oda tartozik, egy bunkó, fuxos, kigyúrt pasit szeretne élete párjának. Ő egy öltönyös, ápolt, intelligens férfit fog keresni magának. Ez a pár a társadalom kis részét alkotják, így nem látod lépten-nyomon őket, pedig vannak. Menj el egy színház vagy komolyzenei előadásra. Kismillió ilyen ember lesz ott.


A kevésbé kvalifikált réteg alkotja a társadalom többségét, így ezek a párok nyilván felül vannak reprezentálva még az utcán is.


Az élet sokkal összetettebb és színesebb, mint ahogy az egyszerű gondolkodású emberek hiszik.


A felnőttkor elején általában mindenkiben megszületik egy jövőkép, egy cél, hogy hová akarok tartani, tartozni. Ez megtörténik, akkor is, ha nem tudatos. A körülöttünk látott minták alapján határozzuk ezt meg. Kérdés, hogy kinek mi a mintája.


29 N

2018. dec. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
80%

#6 Neked is csak árt, hogy beszélsz angolul. Mintha egy fogyatékos redpilles idiótát olvasnék, aki a redditről szabadult. Szóról szóra magyarosítottad a redpill közösség lingóját, gratulálok.


Saját nyomorod okozója vagy.

2018. dec. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
31%
#11 Ez egy zseniális hozzászólás, köszönet érte.
2018. dec. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
85%

Látod őket az utcán, de nem ismered egyiket sem.

Csak a felszín alapján ítélsz.

Attól, hogy valaki úgy néz ki, mint egy jóllakott óvodás, még lehet bunkó, felszínes (ugye, ugye?) érzéketlen, narcisztikus, vagy agresszív. És attól, hogy úgy néz ki, mint egy hústorony, vagy unszimpatikus feje van, attól még lehet érzelmes, intelligens, és odaadó.

2018. dec. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
86%
Ezek csak előítéletek. Eddig minden párom hasonló férfi volt. Aki elmegy melletted az utcán és az az első gondolatod, hogy mekkora önelégült bunkó. De ennek semmi köze ahhoz, ahogyan egy kapcsolatban a párjával viselkedik. Én egyébként is azt veszem észre, hogy a "zűrös", "flegma" emberek tudnak a legjobban szeretni ha beengednek valakit. Én sem viselkedem ugyan úgy egy tök idegen emberrel (főleg ha az ő hozzáállása sem valami kedves), mint ahogy valaki olyannal, akit szeretek és bízom benne.
2018. dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%

1. A nők nem sorozatgyártottak, ezért a preferanciák és az elvárások is különbözőek


2. A magukat érzékeny jófiúnak tartó srácok legtöbbje a maszk mögött egy komplexusos, önző ember, aki csak addig kedves, amíg érdeke tartja(ó, hány ilyen kedves fiú küldött már nekem ezen az oldalon is ocsmány, fenyegető levelelet)


3. Azt is tedd hozzá, hogy férfias az, ha valakinek van egy egészséges önbizalma és határozottsága, amit az általad annyira utált "kigyúrt" férfiak sokszor hoznak, míg a kedves, érzékenynek mutatkozó rinyagépek nem


4. Ezekben a kigyúrt pasikban is lehet érzékenység,figyelmesség. A különbség az, hogy ők ezen kívül mást is fel tudnak mutatni

2018. dec. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha igy gondolkodsz, hogy minden not egy kalap ala veszel akkor nehez lesz ervenyesulnod az eletben? Esetleg a csaladod no tagjai is ilyenek lennenek?
2018. dec. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
91%
Te látod így a gép elől. Az utcán más a helyzet. Nem kell kiragadni az 1%át a népességnek.
2018. dec. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
A nők sokfélék, másrészt a figyelmesség, törődés, érzések kimutatása nem zárja ki, hogy valaki ezek mellett sportos életmódot is folytasson, ami meg nyilván látszik is, ha valaki rendszeresen űzi, és nem csak a sörös rekesz emelgetése jelenti számára a rekeszizmok fejlesztését...
2018. dec. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
78%

11-es. Nekem az a véleményem, hogy vagy szüless kicsit lejjebb, vagy kicsit feljebb. Én pont a kettő közé sikerültem, de normális családi és etikai értékrendekkel.

Így a prolikhoz nem passzolok, nem tudjuk osztani egymás világképét, a színvonalas réteg meg szóba se áll velem.

Szóval itt akik nagyot buknak az a vékony középréteg. Az egész életem a magányról szól.

2018. dec. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!