Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meleg kövér fiatal srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kövér fiatal srác vagyok, le szeretnék fogyni a jó pasik miatt. Szerintetek is könnyebb lesz jó testtel ismerkedni mint 130 kilósan?

Figyelt kérdés

Jelenleg több, mint 130 kilót nyomok 21 évesen. Rengeteg ember szerint jóképű vagyok alapjáraton mondjuk még eléggé kölyökképű.


A saját korosztályomat preferálom.


Vannak ún. duci kedvelők a melegek közt is, de ők általában az idősebbeket szeretik (minimum 25 fölött) érettebb kinézettel. Akiknek mégse vagyok kisfiú, azok nagy része a minimum 160 kilós srácokat szeretik és vagy hízlalni szeretnének, hogy tetszem nekik (na azt nem), vagy lelépnek egy undormánnyal.


Így hát marad az életmódváltás és a fogyás, persze magamért is.



2018. dec. 6. 23:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
54%
Hiszek a melegekben. A melegek fogják meg hozni az egyensúlyt az erőben. A melegekből sokkal jobb jedik válhatnak.
2019. ápr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

#21:


Köszönjük Gandalf biztató szavait a muglikról.

2019. ápr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

az utolsó 3 kommentből az első 2-őnél kérvényeztem a kommentek törlését, mivel értelmetlen dolgokat írnak.


A kérdés aktuális: egyetemi vizsgák miatt most állnék neki a fogyásnak. Érdemes? valóban egy új életet ad?

2019. ápr. 9. 21:13
 24/28 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes lenne elkezdened fogyni. A legjobb az lenne, ha közösségben sportolnál/fogynál, úgy sokkal ösztönzőbb, sokkal nagyobb buli tud lenni, legalábbis én így vagyok vele. :D Az, hogy új életet ad-e arról nem tudok nyilatkozni, még nem adtam le ekkora tömeget. (Múlt héten voltam sportorvosnál, ott 97 kilogrammra és 181 centiméter magasra mértek, ezek szerint olyan 15-20 kilogrammot idővel le kéne adjak.)


Vizsgák mellett hogy lesz időd fogyni? :) Ilyen kevés vizsgád van vagy ilyen jól megy a tanulás? :)

2019. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
passzíváltattam magam e célból, mert már levegőt is alig bírok venni :(
2019. ápr. 11. 02:08
 26/28 -remete- ***** válasza:
Hello naaa? Hogy haladsz?
2019. ápr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Hogy megy a fogyás?
2019. ápr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Hogy haladsz a fogyással? :)
2019. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!