Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meleg kövér fiatal srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kövér fiatal srác vagyok, le szeretnék fogyni a jó pasik miatt. Szerintetek is könnyebb lesz jó testtel ismerkedni mint 130 kilósan?

Figyelt kérdés

Jelenleg több, mint 130 kilót nyomok 21 évesen. Rengeteg ember szerint jóképű vagyok alapjáraton mondjuk még eléggé kölyökképű.


A saját korosztályomat preferálom.


Vannak ún. duci kedvelők a melegek közt is, de ők általában az idősebbeket szeretik (minimum 25 fölött) érettebb kinézettel. Akiknek mégse vagyok kisfiú, azok nagy része a minimum 160 kilós srácokat szeretik és vagy hízlalni szeretnének, hogy tetszem nekik (na azt nem), vagy lelépnek egy undormánnyal.


Így hát marad az életmódváltás és a fogyás, persze magamért is.



2018. dec. 6. 23:01
1 2 3
 11/28 ftf1983 ***** válasza:
100%

Magyarországon a vékony vagy a kigyúrt pasikat keresik leginkább, de vannak olyanok, akik a nagyobb darabokat szeretik. Én 108 kg-ról mentem le 77 kg-ra és nem kicsit lett könnyebb a pasizás. Ha még mérettel is el vagy látva, akkor vékonyan vagy sportosan sorban fognak állni hozzád a srácok.

Amúgy nem lesz könnyű és nagyon sok lemondással, áldozattal fog járni az út, amire rá akarsz lépni, de megéri. Ami fontos, hogy tényleg magad miatt csináld és ne más miatt. Sok sikert és kitartást!

2018. dec. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Van egy meleg barátom,aki állítása szerint azért nem kell senkinek mert felszedett pár kilót.Ez tény és való,de szerintem sokkal jobban néz ki női szemmel és nem gondolnám,hogy a pasik máshogy gondolnák,de ő most ezért tiszta lelkibeteg.

Oké nem 100on felül van,csak magához képest lett pufibb.Szóval én ezt nem értem

2019. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
80%
Igen mi is éltünk külföldön , jelen estben Olaszországban 2 évig! Ott is elfogadóbbak az emberek a macikkal. Itt nálunk jelenleg olyannyira felszínesek az emberek hogy csak vékony vagy izmos férfiként lehet partnert találni . Az most mindegy hogy szinten férfit vagy nőt , mert egyaránt ez az elvárás.
2019. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 ftf1983 ***** válasza:
100%
Az amúgy érdeke, hogy ha heteró lennék 108 kg-san simán tudtam volna olyan nőket felszedni, akikről sok pasi csak álmodik. Valahogy a nők jobban szeretik a nagyobb darab pasikat, mint a melegek.
2019. jan. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Na végre valaki, aki nem csak mások miatt akar lefogyni!


Egyértelműen könnyebb ilyen szintű túlsúly nélkül ismerkedni, mint vele.


Nos, előre is egy kalappal és hajrá!

2019. jan. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Fogyj le minimum 100kilóra jobb lesz a szervezetednek is és igen ismerkedés szempontjàból is
2019. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Takacs Milant elnezve biztos..
2019. márc. 16. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
82%

Nem voltam pasival, de a csajokban a nagy fenék tetszik. Kipróbálnám srácban is.

Jó vagy így

2019. márc. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
53%

A jó test relatív, a személyiség fontosabb. :-)


Lehet különös vagyok, de számomra nem lenne különösebben gond, ha valaki 130 kilogramm, ha jól kijövünk egymással és kedveljük egymást.

2019. márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
54%
Van kedvenc nyíltan meleg színészed vagy énekesed?
2019. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!