Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 körüli nők! Ti hol szoktato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 körüli nők! Ti hol szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Volt egy hosszú kapcsolatom,ami nemrég ért véget. Első szerelem, első kapcsolat. Úgyhogy ezer éve nem ismerkedtem. Az a baj, az idő eltelt, bulizni már nem járok régóta. Barátnőimmel szoktunk programokat csinálni. Kb annyit mozdulok ki. Na meg a munkahelyre, ahol én vagyok egyedül alkalmazott, tehát nem találkozok senkivel ott. A kapcsolatom előtt társkeresőztem (nem ott ismertem meg a volt barátom végül), de nagyon nem jött be. Rágondolok rosszul vagyok.

Komolyan kérdezem azoktól akik hasonló helyzetben vannak.

(Jól olvasható, hogy NŐKET szólítottam meg, tehát az ő véleményükre vagyok kíváncsi. Nem ismerkedek itt, nem válaszolok privikre,előre leszögezem!)

24N



2018. dec. 26. 22:06
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok mint te, kérdező. Nekem is mindenki a netet ajánlja, mivel másképp nem igazán lehet találni párt ha már nem jársz egyetemre, hanem dolgozol. Nekem is több ismerősöm próbálta, idáig még eléggé rossz tapasztalatokkal, én is inkább az élőben ismerkedés híve lennék, de más lehetőség nem igazán van.

Legjobb lenne ismerősön keresztül megismerni valakit, hiszen akkor tudnád valamennyire, hogy mire számíts, mivel valószínűleg jól ismerik az illetőt. Állítólag konditerem is egy jó hely, nekem a színházat is ajánlották, hát idáig nem jött be :D

2018. dec. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 A kérdező kommentje:

#19,#22: Sajnálom, hogy nektek is hasonló tapasztalatotok van a társkeresőkkel. Igen én is pont erről beszélek...

Látom nem vagyok egyedül a problémámmal. Színház nem rossz ötlet. :) Látom azért a nőkkel egy rugóra jár az agyunk. Nekem az egyetemi éveimben végig kapcsolatom volt. Pedig volt akik ott próbálkoztak nálam, komoly szándékkal, de érthető módon visszautasítottam mindenkit. Így visszagondolva valóban az egyetemen lehet a legjobban ismerkedni. :( Sajnos nem sokat mozdulok ki, nincs időm. Dolgozok,mellette nyelvtanárhoz járok, úgyhogy esténként meg tanulok.


#20: Köszi a tippet. Ez is jónak tűnik. Megnézem januártól mit tehetek az ügy érdekében. :) A mozgás valóban sosem árt.

2018. dec. 27. 00:51
 23/67 anonim ***** válasza:
16%
De kérdező, most ha benyögi egyik csaj, hogy bárban, boltban, munkahelyen vagy valami ilyesmit, és te odamész próbálkozni, az miben különbözik attól, ha valaki itt ír rád és ő vele találkozol ugyan azokon a helyszíneken?
2018. dec. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
27%
Tudod miért nem írnak igazán használható választ a nő pajtásaid? Mert ők sem tudják a választ.
2018. dec. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
28%

Mi van akkor ha élőben megisersz egy srácot majd kiderül róla később ,hogy a neten farok képpekkel riógatja a nőket? :O

A baj az h bár a technika egyre jobban fejlődnek ezzel fordítottan arányossan fejlődnek vissza az emberek.Régóta szajkózom hogy legalább az internetett el kéne zárni az emberek 50%tól.Teljessen gondolkodásra képtelenek mindent elhisznek..ááá mind1.

A lényeg az h itt ugyan azok az emberek vannak akikkel találkozol pl a buszmegállóban vagy "titkos itt van a tökéletes férfiak akik csak rád várnak"klubbokban stb.

És a kedves szerény jó képű milliomos és az ide író nőgyűlölő 1és ugyan az az ember...Csak online egy kicsit másképp viselkednek az emberek..

Az meg h neten betalál egy valag paraszt...az ugyan úgy az élővel is megeshet...Itt is vannak totál normális emberek..sőt akikkel eddig beszéltem privátban azoknak a 99%teljessen normális rendes kedves aranyos jó fej volt..A nőkre értem..De a férfiakkal sem volt gondom..bár velük kevesebbet beszéltem.1nő volt eddig csak akit a második üzenete után ignoráltam..mert valami förtelmes stílusa volt és még ritka buta és primitiv is volt...szóval őt csak hagytam a levesbe mondom majd segít neki valaki akinek több türelme van.


Az oltásokat meg támadásokat azért kaptad mert a kérdésed is kiált azért.A kis zárójeles rész elég sok mindent elmond rólad...legalábbis olyan értelemben h sok kedves válaszra ne számíts...Először én is arra gondoltam h be trollkodok neked valamit...:D de látom már megtették előttem.

2018. dec. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
77%

Nyugi, csak azért írják itt a férfiak a netet, mert ők ott ismerkednek:)


Közhely, de tényleg bárhol lehet ismerkedni! A legjobb amúgy, hogy többet jársz el baráti, közösségi programokra. Ha van valami hobbid az is nagyon jó. El lehet menni találkozókra, előadásra, koncertre, tárlatvezetésre, túrára, házibuliba, stb. Ha a barátaid hívnak valahová, azt is fogadd el! A lényeg, hogy próbálj meg mindenhez nyitottan, pozitívan állni.

30/nő

2018. dec. 27. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:

Nincs nagy lehetőség sajnos, senkinek sem. Vagy munkahely által, hobbin keresztül, ismerősön keresztül, vagy pedig neten. Ezek a lehetőségek ismerkedésre. Mind barátkozás, mind párkapcsolat tekintetében.


Meg persze a véletlen szituációban ismerkedésnek is nagyobbacska esélye van, csak azt nem lehet „erőltetni” 😃 a többit igen, hiszen megkérheted a kollégádat, sporttársadat, barátnődet, hogy mutasson már be annak a pasinak!


Én csodának tartom, hogy vannak még barátságok, komoly párkapcsolatok. Szinte lehetetlen összehozni. De végülis nekem is sikerült 😃


26f

2018. dec. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
62%

Én neten ismerkedtem a legtöbbször. Annak van egy technikája, csak ezt sokan képtelenek elfogadni, aztán meg csodálkoznak. Mintha nyersen ennél ételeket, aztán csodálkozol, hogy megfosat.


De ha nem net, akkor keress a hobbiddal összefüggő eseményeket és beszélgess emberekkel ott. Munkahely szerintem tabu, annak ritkán van jó vége, illetve saját személyes vélemény, hogy a sport helye is tabu (legalábbis én edzés miatt járok edzeni, nem azért, hogy illegessem magam és nincs kedvem kínos randik miatt kerülgetni utána egy jó helyet). Ha nem vagy elképesztően gyönyörű, a férfiak nem fognak felfigyelni rád, szóval gyakorold a burkolt kezdeményezést is, mert különben csak a macskák maradnak.


27N

2018. dec. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
100%
# 29 Erre a netes ismerkedős technikára kíváncsi lennék. Megoszthatnád velem, vagy velünk, ha publikus. :D Taníts mester!
2018. dec. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
59%

Én a fonóban szoktam, aranyom.

82N.

2018. dec. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!