Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 körüli nők! Ti hol szoktato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 körüli nők! Ti hol szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Volt egy hosszú kapcsolatom,ami nemrég ért véget. Első szerelem, első kapcsolat. Úgyhogy ezer éve nem ismerkedtem. Az a baj, az idő eltelt, bulizni már nem járok régóta. Barátnőimmel szoktunk programokat csinálni. Kb annyit mozdulok ki. Na meg a munkahelyre, ahol én vagyok egyedül alkalmazott, tehát nem találkozok senkivel ott. A kapcsolatom előtt társkeresőztem (nem ott ismertem meg a volt barátom végül), de nagyon nem jött be. Rágondolok rosszul vagyok.

Komolyan kérdezem azoktól akik hasonló helyzetben vannak.

(Jól olvasható, hogy NŐKET szólítottam meg, tehát az ő véleményükre vagyok kíváncsi. Nem ismerkedek itt, nem válaszolok privikre,előre leszögezem!)

24N



2018. dec. 26. 22:06
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
48%

#60: Állj már le mert nagyon unalmas vagy. Menj akkor a társkeresőkre, legyél a reklámarcuk, szónokolj mellettük ha ennyire bele vagy bolondulva. Igen az ide író nők nem tudják használni a netet,tudjuk, leírtad. Leírta a kérdező, nem folytatja a társkeresőzést, ott vannak a tapasztalatai. Senki nem olvassa el az adatlapját sem, undorító hangnemben irogatnak neki. Ezen mit szeressen bárki is? De csak erőlteted. A gyakorin ugyanez a színvonal van a férfiaknál. Minek ismerkedne itt? Meg kivel? Ugyanolyan erőszakosan erőlteted rá másokra a véleményed, mint a kedves társkeresőn megtalálható férfiak. Nem fogod fel ha valaki NEM AKAR VALAMIT AKKOR NEM KELL ERŐLTETENI? Ha nem tetszenek az itteni tapasztalatok, el lehet menni, aztán minősìtheted magad nyugodtan.

Nekem nőként ugyanezek a tapasztalataim. Persze gondolom én is rosszul használtam mint mindenki akinek rossz a tapasztalata. A magadfajta emberektől a falra mászok.

2018. dec. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam, hogy a netes társkeresés hús piac és tovább kell pörgetni kb 1000 embert, hogy találj egy normálisat. Most gyakorlatilag teljesen felhúztad magad azon a 999 emberen, akit említettem, hogy érdemes minden további gondolkodás nélkül tovább passzolni. Ha így állsz hozzá, lehet sikeres. Ha nekiállsz számolgatni a hülyéket, meg azt, hogy ebből hány nem olvasta az adatlapod (az összes 999 nem fogja elolvasni), akkor neked tényleg nem való.


Én badoon találtam meg a férjem, szerintem olyan 10000 adatlap pörgetés után. Szerinted én hány idiótát találtam közben? Hány nős, foglalt embert, időset, agresszívat, ostobát, stb? Volt félresiklott randim, volt aki remekül manipulált és csak későn jöttem rá. Tényleg elképesztő mennyiségű hülye ember van fent.


De ha ezt képes vagy elengedni, akkor egy idő után kialakul egy rutin, hogy ne foglalkozz csak azokkal, akikkel érdemes.

2018. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
55%

Sziasztok.

Én nem igazán értem Én személy szerint jobban örülnék ha inkább kapnék leveleket és akkor abból szortírozó k mint hogy nem kapok semmit.

Hozzáteszem én férfi vagyok nem nő. Én nem szoktam túl fogalmazni az első leveleimet mert úgy gondolom felesleges annyi időt bele áldozni holott a nők 99,9% a nem fog Válaszra sem méltatni. Eddig még egyetlen egy válaszlevelet nem kaptam. Egyszer volt hogy egy lány rám írt hogy szimpatikus vagyok neki. Visszairtam hogy ne haragudjon de nem tudom viszonozni a közeledését pont. Én normális embernek tartom magam Nem vagyok egy zaklató típus sem agresszív sem perverz szimplán egy olyan srác akinek nem sikerült az előző kapcsolata, nincsenek barátok (már) nem jár el szórakozni és beszűkült ismerkedést tekintve. Így úgy gondolja hogy az interneten Talán talán. De semmi. 22-28 között keresgélek egyébként. Ha nekem egy lány azt írná hogy nem, mert nem kölcsönös a szimpátia nem kezdeném el bombázni idióta levelekkel nem is értem ezeket a pasikat.. de valami ott nem kóser a fejünkben. Ja meg egyszer ram irt egy transzvesztita..b*ki h ilyen silany ez a netes dolog... Egyébként ha oda kerülne a sor hogy randizzunk egy lánnyal és kiderülne Például hogy duci lány ami nekem nem az esetem akkor se hagynám faképnél nem lennék bunkó hanem leülnék beszélgetni vele. Persze arra is kitérnek hogy nem szeretnék többet mert más az ideállom. Ha erre valami gyermeki sértődésel, vagy sertegetéssel reagálna fognám magam és otthagynám, mert ezek szerint nem értelmes viselkedése val.

2019. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én nem igazán értem Én személy szerint jobban örülnék ha inkább kapnék leveleket és akkor abból szortírozó k mint hogy nem kapok semmit.

Hozzáteszem én férfi vagyok nem nő. Én nem szoktam túl fogalmazni az első leveleimet mert úgy gondolom felesleges annyi időt bele áldozni holott a nők 99,9% a nem fog Válaszra sem méltatni. Eddig még egyetlen egy válaszlevelet nem kaptam. Egyszer volt hogy egy lány rám írt hogy szimpatikus vagyok neki. Visszairtam hogy ne haragudjon de nem tudom viszonozni a közeledését pont. Én normális embernek tartom magam Nem vagyok egy zaklató típus sem agresszív sem perverz szimplán egy olyan srác akinek nem sikerült az előző kapcsolata, nincsenek barátok (már) nem jár el szórakozni és beszűkült ismerkedést tekintve. Így úgy gondolja hogy az interneten Talán talán. De semmi. 22-28 között keresgélek egyébként. Ha nekem egy lány azt írná hogy nem, mert nem kölcsönös a szimpátia nem kezdeném el bombázni idióta levelekkel nem is értem ezeket a pasikat.. de valami ott nem kóser a fejünkben. Ja meg egyszer ram irt egy transzvesztita..b*ki h ilyen silany ez a netes dolog... Egyébként ha oda kerülne a sor hogy randizzunk egy lánnyal és kiderülne Például hogy duci lány ami nekem nem az esetem akkor se hagynám faképnél nem lennék bunkó hanem leülnék beszélgetni vele. Persze arra is kitérnek hogy nem szeretnék többet mert más az ideállom. Ha erre valami gyermeki sértődésel, vagy sertegetéssel reagálna fognám magam és otthagynám, mert ezek szerint nem értelmes viselkedése val

2019. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Nem igazán értem, Én személy szerint jobban örülnék ha inkább kapnék leveleket és akkor abból szortírozó mint hogy nem kapok semmit.

Hozzáteszem én férfi vagyok nem nő. Nem szoktam túl fogalmazni az első leveleimet mert úgy gondolom felesleges annyi időt bele áldozni holott a nők 99,9% a nem fog Válaszra sem méltatni. Eddig még egyetlen egy válaszlevelet nem kaptam. Egyszer volt hogy egy lány rám írt hogy szimpatikus vagyok neki. Visszairtam hogy ne haragudjon de nem tudom viszonozni a közeledését pont. Én normális embernek tartom magam Nem vagyok egy zaklató típus sem agresszív sem perverz szimplán egy olyan srác akinek nem sikerült az előző kapcsolata, nincsenek barátok (már) nem jár el szórakozni és beszűkült ismerkedést tekintve. Így úgy gondolja hogy az interneten Talán talán. De semmi. 22-28 között keresgélek egyébként. Ha nekem egy lány azt írná hogy nem, mert nem kölcsönös a szimpátia nem kezdeném el bombázni idióta levelekkel nem is értem ezeket a pasikat.. de valami ott nem kóser a fejünkben. Ja meg egyszer ram irt egy transzvesztita..b*ki h ilyen silany ez a netes dolog... Egyébként ha oda kerülne a sor hogy randizzunk egy lánnyal és kiderülne Például hogy duci a lány ami nekem nem az esetem akkor se hagynám faképnél nem lennék bunkó hanem leülnék beszélgetni vele, miért ne tudna az ember beszélgetni kicsit attól hogy nem az esetem külsőre. Persze arra is kitérnek hogy nem szeretnék többet mert más az ideállom. Ha erre valami gyermeki sértődésel, vagy sertegetéssel reagálna fognám magam és otthagynám, mert e szerint nem értelmes viselkedése val.

2019. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
32F
2019. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim válasza:
63. Mindenek előtt tanulj meg helyesen írni. Használj írásjeleket, figyelj a kis és nagybetűkre, tudod, ahogy kellett volna tanulnod a suliban. Ez egy nagyon jó szűrő. És is most ismerkedem, 3 hete kezdtem kb. Eddigi tapasztalatom azt mutatja, hogy kb 8-10 elküldött levélből 5-6-ra jön válasz. Pedig én aztán nem vagyok jó pasi. Csinálj egy jó képet, írj egy viszonylag rövid és tömör bemutatkozást (helyesen!!!) és utána lesznek válaszok. Engem már volt, aki lekoptatott, mert macskám van és allergiás rá, de leírta, hogy eddig az enyém a legjobb bemutatkozás, amit látott. Kedves volt és válaszolt. Nincs itt nagy titok, ne legyél tapló, írj helyesen, csinálj egy jó képet, és jönnek majd a válaszok. Amúgy hidd el, hogy nem örülnél napi 20-30-40 perverz, "csináljuk 3asban", meg 80 éves öregúr által írt levélnek. 3-4 nap és megunnád és be sem lépnél többet. Hajrá!
2019. jan. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!