Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 körüli nők! Ti hol szoktato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 körüli nők! Ti hol szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Volt egy hosszú kapcsolatom,ami nemrég ért véget. Első szerelem, első kapcsolat. Úgyhogy ezer éve nem ismerkedtem. Az a baj, az idő eltelt, bulizni már nem járok régóta. Barátnőimmel szoktunk programokat csinálni. Kb annyit mozdulok ki. Na meg a munkahelyre, ahol én vagyok egyedül alkalmazott, tehát nem találkozok senkivel ott. A kapcsolatom előtt társkeresőztem (nem ott ismertem meg a volt barátom végül), de nagyon nem jött be. Rágondolok rosszul vagyok.

Komolyan kérdezem azoktól akik hasonló helyzetben vannak.

(Jól olvasható, hogy NŐKET szólítottam meg, tehát az ő véleményükre vagyok kíváncsi. Nem ismerkedek itt, nem válaszolok privikre,előre leszögezem!)

24N



2018. dec. 26. 22:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fent sem a badoon-n sem a parom.hu-n. Nem is ismerem ezeket a társkeresőket, mivel nem is volt szükségem egyikre sem eddig. És miután ilyen agyhalottak írtak nekem folyamatosan, nem is akarom megismerni egyiket sem. Meg azért r***banc vagyok mert valakit teljesen normális hangnemben visszautasítok?? Menjenek a francba akkor. Hihetetlen mennyire sok a nőgyűlölő és az agresszív ember.

Aki továbbra is ezzel kapcsolatban győzködne,felesleges ide írnia.

Meg amúgy is szerintem túl lett beszélve a téma.

Szóval köszönöm mindenkinek a sok sok választ! Többet már nem várok, mert ugyanazt írjuk le számtalanszor.

Mindenkinek minden jót kívánok!!

2018. dec. 28. 19:32
 52/67 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az elit pl. sokkal jobb. Ugyanolyan perverzek vannak, csak 3x többe kerül. Sajnos nem a társkeresők neve számít, mind tele van elmebeteggel. Sokszor csak beszélgetés közben derül ki, hogy mennyire nem normális a másik fél. Írtam is ide kommentet, hogy én is fent vagyok társkeresőn már jó ideje, úgyhogy tapasztalatból beszélek. Amúgy Kérdező, az ilyen bunkókat, akik beléd kötnek pl. ez a földrajz tudós, ezeket le kell oltani :D nekem a külsőmet szokták ocsarolni,az a legnagyobb aduász nekik. Hát, csak röhögni lehet rajta. 27/N
2018. dec. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 A kérdező kommentje:

Ez komoly, hogy a külsődre tesznek megjegyzéseket felnőtt férfiak??

Na làtod, ezt sem értem. Miért kell valakit mindenáron megbántani? Vagy téged is azért bántanak, mert visszautasítottad őket??

Mert nálam is akkor lett dühös az említett személy. Mivel országunkban több megye is van, melynek kötőjeles a neve, és ha csak az egyik tagját írjuk le, mindenki tudja miről van szó. Ráadásul itt nem messze tőlem az egyik városban van elvileg háza. Szóval ő is ìgy használja gondolom mint pl mikor azt mondjuk Borsodban, Szabolcsban. Aki ebbe beleköt az egy idióta. Már bocsánat.

Te fent vagy valamelyik fizetős társkeresőn? Nekem legjobb barátnőm volt fent olyan oldalon ahol fizetni kellett, de ugyanez a tapasztalata. Senkivel nem jött össze kapcsolata, bár randizott. Gondolom mindannyian rosszul használjuk a netet, mint ahogy az itteni válaszoló írta. :)

2018. dec. 28. 20:16
 54/67 anonim ***** válasza:
87%
Voltam fizetősön is meg ingyenesen is. Régebben jöttek össze randik, évekkel ezelőtt. Aztán újra regisztráltam kb. egy éve. Nem kevés emberrel próbáltam beszélgetni, 20-40 éves korig, és egyik se jobb a másiknál :D Az idősebbek se érettebbek. Akik beszóltak a külsőmre, voltak vagy 35 évesek. És arra rágtak be, hogy visszautasítottam a szexajánlatukat. Konkrétan az volt a szöveg, hogy ilyen fejjel örüljek, hogy egyáltalán arra kellek. Elküldtem őket melegebb éghajlatra :D Mondjuk én azt tapasztaltam, hogy élőben se sokkal kedvesebbek a férfiak, ha nem nézel ki különösebben jól.
2018. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 A kérdező kommentje:

Ez durva. Jó hogy bírod lelkileg. :( Én utálom ha valakit igazságtalanul bántanak. Még neten sem tennék senkire megjegyzést, akkor sem ha nem tetszik.

Nekem nincs bajom a külsőmmel. Nem vagyok egy címlaplány, de ronda sem. Teljesen àtlagos kinézetű vagyok. Persze nyilván van akinek nem tetszem, de nem szoktak ilyen téren sértegetni.

Hàt... akkor jó kis esélyeink vannak, hogy társat találjunk magunknak. :(

2018. dec. 28. 21:30
 56/67 anonim ***** válasza:
25%
Mit szóljak én akkor? Én fiú vagyok még annyi esélyem sincs mint nektek! :(
2018. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor társkeresőztem a Tindert használtam. Abban az a jó, hogy csak az ír (ha ír), akitől te sem bánnád. Nem igaz, hogy ott mindenki csak a szexre hajt, én több teljesen normális, értelmes férfival is beszélgettem onnan. Képek alapján is lehet jól válogatni! Nyilván nem az "izmokat kipakolom a háttérben a verdám" típust kell keresni. Persze az más kérdés, hogy élőben is megvan-e a kölcsönös vonzalom, de próbálkozást megér!

Szerintem töröld le magad onnan, ahová most regisztráltál.


30/nő

2018. dec. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim válasza:
80%
Szia, 34 éves pasi vagyok egy 13 éves kapcsolat után, éppen válok. Normálisnak tartom magam, gyerekem sincs, eddig kb 13-15 nőnek küldtem egy pársoros levélkét, de egyetlen egy választ nem kaptam. A nőknek annyi előnye van (ha lelkileg bírják a fentebb idézett barmokat), hogy kapnak leveleket és csak az értelmesre kell válaszolni nekik (ha akad egyáltalán). De mivel általában a kapcsolatot kereső nők elve érzelmileg megviseltebbek, így hamar feladják és inkább el sem olvassák a leveleket vagy legalábbis nem válaszolnak. Emiatt a pasik is feladják és így lesznek az emberek egymás mellett (képletesen) magányosak. Én a mai napon mindenhonnan törlöm magam és részemről ennyi volt a párkeresés. Kitartás a kérdezőnek, egyszer csak összejön. Majd az "élet" megoldja.
2018. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom magam rondának, persze szép se vagyok, de azért egy átlagos szintet megütök. :D Inkább úgy látom, a férfiak szeretik ott sajnáltatni magukat, hogy a bombázók nem írnak vissza, csak az ilyenek, mint én. Mondjuk attól, hogy nekem beszólnak, még nem fognak kelleni a szebb nőknek.
2018. dec. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
31%

A kérdező az utóbbi 3 napban esélyt sem adott gyk-n keresztüli ismerkedésre, e helyett tovább blokkolja a lehetőségeket és folytatja a panaszkodást. Nem látod mekkora zsákutca a gondolkodásod?


Hab a tortán, 56-os elkeseredetten megemlít egy új nézőpontot a valóságról, amire ti kegyetlenül még le is pontozzátok. Ő miatta írok, mert ez vérlázító amit ti műveltek.

Kérdező téged pedig legszívesebben minősítenélek.

Megmondom, hogy szerintem mi a megoldás, mert én építeni szeretnék, sajnos a sok lepontozó nő inkább rombolni szeret. Fogadd meg a 6 oldalnyi tanácsot...

2018. dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!