Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 körüli nők! Ti hol szoktato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 körüli nők! Ti hol szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Volt egy hosszú kapcsolatom,ami nemrég ért véget. Első szerelem, első kapcsolat. Úgyhogy ezer éve nem ismerkedtem. Az a baj, az idő eltelt, bulizni már nem járok régóta. Barátnőimmel szoktunk programokat csinálni. Kb annyit mozdulok ki. Na meg a munkahelyre, ahol én vagyok egyedül alkalmazott, tehát nem találkozok senkivel ott. A kapcsolatom előtt társkeresőztem (nem ott ismertem meg a volt barátom végül), de nagyon nem jött be. Rágondolok rosszul vagyok.

Komolyan kérdezem azoktól akik hasonló helyzetben vannak.

(Jól olvasható, hogy NŐKET szólítottam meg, tehát az ő véleményükre vagyok kíváncsi. Nem ismerkedek itt, nem válaszolok privikre,előre leszögezem!)

24N



2018. dec. 26. 22:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:

És azt mégis hogyan képzeled? Majd azért regisztrálok egy társkeresőre, hogy a perverz férfiakra ráírjak, hogy "le legyél hlye!"? Meg majd egy élet elbszott dolgát majd pszichoterapeutaként végig segíem a szerencsétleneket, hogy majd jobb kép alakuljon ki a nememről?

Komolyan nem értem miként gondoltad ezt kivitelezni.

2018. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 A kérdező kommentje:
#39: Azért bízok benne, hogy nem minden férfi ilyen. :) Lehet csak én "fogtam ki" ma rosszakat. Csupán meg akartam itt mutatni, hogy mi fogadott ma a társkeresőn, és hogy miért nincs kedvem ehhez nap mint nap. Főleg, mikor munkából hazajövök, felmennék a honlapra, hátha szerencsém lesz, erre ír egy 60-as bácsi, meg 5 perverz, el is megy az életkedvem. Tudom, akkor egyedül maradok. Ez is benne van a pakliban. De inkább a kimozdulást választom ünnepek után.
2018. dec. 27. 20:10
 43/67 anonim ***** válasza:
0%
Szia cica küldesz fotót?
2018. dec. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
A kimozdulás jó, csak ne egy erdőbe este sétálj! :D
2018. dec. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 A kérdező kommentje:
Haha :D Okéé. Megfogadom a tanácsod! :D
2018. dec. 27. 20:38
 46/67 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom melyik társkeresőn voltál fent, de ilyenkor bánom, hogy én nem voltam ott. Pont beleesek a a korosztályba, lakhely szerint mondjuk nem tudom, de szívesen elbeszélgettem volna veled. :)

Tudod az a baj az egésszel, hogy az ilyen agyhalottak miatt hiába írsz litániát, arra se kapsz semmi reakciót...

Nekem férfi szemmel pont az a tapasztalatom, hogy akár hogy próbálok neten kezdeményezni, kb semmibe vesznek. Vagy semmi reakció, vagy lekezelő stílus, vagy se írni, se fogalmazni nem tudnak, de inkább az első kettő.

Mi generációnknak a netes társkeresés a rákfenéje.

2018. dec. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
100%
Ma is csinálj egy ilyen statisztikát légyszi társkeresőről! Kíváncsi vagyok, mára normálisabb emberek találnak-e meg. A tegnapi durva volt azért.
2018. dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 A kérdező kommentje:

#47, tessék: Ma még rosszabb volt mint tegnap, bár nem is voltam fent olyan sokàig, mert kaptam egy nagyon durva üzenetet, ami elvette a kedvem.

Nagyrészt ugyanazok az emberek írtak mint tegnap. Életkorok: 34,36,33,62,41,31,37,35,36,34,29,38,19,31,29,28,39,38,37,35,31,30,46,27,51


Mai kedves beszélgetés indítások:

Szia!Laci vagyok,kicsit perverz pasinak esetleg volna esélye Nálad, vagy az már úgy kizáró ok?Jó volna beszélni, ismerkedni, aztán hátha van szimpátia.Üdv,Laci


Szia, jó szex?


Szado / mazo / kötözés, fűző / bőr / nejlon / latex / streccs, beöltözés / átöltözés / szerepjáték?


Most egyesével mindenkinek leírtam, hogy olvassa el az adatlapom. Volt egy harminc feletti férfi aki nem szállt le rólam. Leírtam neki normális hangnemben, hogy xy megyéből keresek csak. Nem írtam ki a megye teljes nevét csak az első tagját, illetve még annyit írtam, hogy nagy a korkülönbség. Ezután is írt folyamatosan chaten, de már nem nyitottam meg, gondolom ideges lett, majd ezt a levelet kaptam tőle:

"oksa oksa, csak azt akartam megkérdezni, hogy hol van .... megye, mert Magyarországon nincs olyan hogy .... megye érted, kis hülye

Magyarországon .... megye van, te sötét r***nc

és amúgy meg igen ...-i vagyok csak Bp dolgozom de minden csütörtökön hazautazom, mert itt is ott is van lakásom... agyhalott tinir***nc"


Ezt elolvasva a sírás kapott el. Jelentettem őt az oldalnak, de azóta is fent van. Úgyhogy nekem elegem lett a társkeresőzésből. Ma sem írt senki a közelemből, pedig megyeszékhelyen lakok. Akit visszautasítok, az meg minősíthetetlen hangnemben irogat vissza. Mennyi beteg ember van. És igen jogos, hogy az utcán is találkozhatok ilyenekkel, de azért non stop egy netes oldalon ilyet olvasni durva. Akik a kérdésem elején annyira javasolták a társkeresőzést,azok regisztráljanak nőként és tapasztalják meg milyen jó ott ismerkedni! Mert nekem gyomorgörcsöm van az egésztől. Írta itt valaki, hogy az adatlapon lévő dolgokat jól meg kell fogalmazni pl. Minek?? Senki nem olvassa el. Szépen elrontotta a napomat ez a beteg ember. Sok sikert mindenkinek a netes ismerkedéshez!

2018. dec. 28. 15:56
 49/67 anonim ***** válasza:
62%

De mért ilyen forrásokból gyűjtöd a netes társkeresői alapanyagot?

Már ezerszer előrébb járnánk, ha csak rám írtál volna, ehelyett ilyen elmebeteg embereknek türelmesen válaszolgatsz. (becsüllek érte komolyan! :) )

2018. dec. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
59%

Továbbra is fenntartom hogy nem érted az internetet (sem). Sok társkeresőn ki lehet fogni olyanokat amiket írtál, de ha nem a legótvarabb ingyenes társkeresőn csesznéd el az idődet akkor egy nagyságrenddel kevesebb ilyenbe futnál bele. Ha te szeretnéd hogy valaki helyetted kiszűrje a szatírokat és a perverzeket, akkor annak bizony ára van.

Értsd meg, hogy a netes társkeresés NEM a badoo, meg parom.hu, meg hasonló pöcegödör helyeken kezdődik.

2018. dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!