Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 körüli nők! Ti hol szoktato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 körüli nők! Ti hol szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Volt egy hosszú kapcsolatom,ami nemrég ért véget. Első szerelem, első kapcsolat. Úgyhogy ezer éve nem ismerkedtem. Az a baj, az idő eltelt, bulizni már nem járok régóta. Barátnőimmel szoktunk programokat csinálni. Kb annyit mozdulok ki. Na meg a munkahelyre, ahol én vagyok egyedül alkalmazott, tehát nem találkozok senkivel ott. A kapcsolatom előtt társkeresőztem (nem ott ismertem meg a volt barátom végül), de nagyon nem jött be. Rágondolok rosszul vagyok.

Komolyan kérdezem azoktól akik hasonló helyzetben vannak.

(Jól olvasható, hogy NŐKET szólítottam meg, tehát az ő véleményükre vagyok kíváncsi. Nem ismerkedek itt, nem válaszolok privikre,előre leszögezem!)

24N



2018. dec. 26. 22:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 A kérdező kommentje:
#11: Végülis jogos :D
2018. dec. 26. 23:46
 12/67 anonim ***** válasza:
40%

Az a Te hibád, ami elég sok más embernek is, hogy általánosítasz, emiatt kizársz egy akkora potenciával rendelkező lehetőséget (mint a net), amivel a problémát nem hogy nem oldod meg, hanem megnehezíted!


Sajnos a buszon se mész oda minden pasihoz, hogy ki-mit akar, csak szépen tovább sétálsz a perverzek mellett és kész.

Az online világban sem kell a hülvékkel foglalkozni, az értelmes (vagy aki felkelti az érdeklődésed) meg nem megér egy találkozót?


A lényeg, hogy ne általánosíts! Nem minden kissebségi tag lop, és nem minden magyar szent, és nem minden internetes ismerkedés beteg!


És ne keverj össze engem se azokkal, akik egyből leoltottak téged, mert akkor megint általánosíasz.

Egy válaszoló ezt mondta, 100 pasi eddig hülye volt, akkor most én is hirtelen az lettem?

Ez gonosz dolog azért tőled! :) Ugye érzed?

2018. dec. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 A kérdező kommentje:

Csak a tapasztalatom írtam le. Nem akartalak megbántani. Elhiszem, hogy te nem vagy ilyen.


Viszont azt sem értem mi alapján "oltanak le"? Feltettem egy normális kérdést. Egyik választ sem nő írta, és nem a kérdésre felel. De én vagyok a rossz ìgy is?

Látod ezért nem értek én itt sok embert, és nincs arra szükségem, hogy priviben is sértegessenek. Remélem megértesz!

2018. dec. 26. 23:53
 14/67 anonim ***** válasza:
28%

Nem kérdező, neked nem a nettel van bajod, hanem az emberekkel van bajod... kellemetlen tapasztalatod. Nem kell használni természetesen, ha nem akarod, ez csak egy plusz lehetőség. Valós személyek írkálnak, akik ugyan úgy rádköszönhetnek bárhol, így értem csak.

32/f

2018. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
23%

Nem, nem értem meg! :)

(és nem sértődöttés miatt, hanem mert nem logikus)

Engem is elutasítanál egyből, mert bedurciztál (jogosan!) a gyagyákra?

Ez nem szép dolog, remélem megérted! :)

2018. dec. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 A kérdező kommentje:

#15: Igen, igazad van :) Jól megfogamaztad.

#16: Igen, ebben is van valami... Sajnálom.

2018. dec. 26. 23:59
 17/67 anonim ***** válasza:
44%
Oh nincs mit sajnálni, nem a cél (hogy adj egy esélyt) a lényeg, hanem az út! (hogy felismerd az Önnön hiányosságaid, ezáltal lásd, mennyire nem szabad általánosíani!)
2018. dec. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
88%
Én fent vagyok netes társkeresőn. Téged nem vigasztal, de engem azért megnyugtat, hogy mást is betalálnak az apja korabeli férfiak meg a lelkes jelentkezők az ország másik végéből. Külön tábor a lukra hajtók, mondjuk elég népes. És ismerkedtem itt is. Felemelő. Vagy nőgyűlölö az illető, aki csak keseregni akar, vagy előadja magát, hogy a csúnya nők mind elhajtjak, aztán meg közli, hogy csak meg akar már fektetni valakit, kb. mindegy, hogy kit. Még azt se lehet mondani, hogy a külsejukkel van gáz, mert tobbsegrol képet se láttam. Amúgy annyiban igazuk van, hogy élőben se sokkal egyszerűbb, pláne ha nincs időd eljarkalni. Így maradnak a melóhelyen megismert emberek meg az ismerősök ismerősei, ami nem nagy merítes. Kb ha nincs szerencséd, maradsz egyedül. 27/N
2018. dec. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
91%
Keres egy sportot. Össze kötöd a hasznosat a jóval. Mivel a sport egészséges, plusz találkozol új emberekkel. Lehet egy jó csapatba belekerülsz. Aztán lesz ott aki majd levesz a lábáról.
2018. dec. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:

Használj csak mindent nyugodtan szerintem, ahogy 19 is írja, legalább nagyobb merítésed van.

32/f

2018. dec. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!