Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik ezt a nagy MGTOW ostobasá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ezt a nagy MGTOW ostobaságot nyomják, nem veszik észre hogy mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Egyértelmű: MGTOW = Incel.


Akit a nők semmibe vesznek és azt hiszi, hogy ha majd nem hajkurássza őket akkor láthatóvá válik. Meg ez a sok idiótaság, Red pill, Blue pill, Game...


Újságíró vagyok és sajnos a minap odakeveredtem a Ferfihang.hu-ra. Hát szörnyű, hogy a sima lúzerséget még lehet tetézni azzal, hogy rasszista, neonáci az illető. Gyakorlatilag a nők teljes lejáratása zajlik azon az oldalon, akkor mégis miért sóvárognak a p|na után? Ezek az én szememben senkiházi ganék. Alfáknak hiszik magukat, közben meg - az ő szavaikkal élve - omegák csak.


Valakinek van hasonló véleménye erről az MGTOW-ról vagy a ferfihang.hu-ról?


26N


2019. febr. 17. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
83%

Egyébként én azon gondolkozom el ilyenkor mindig, hogy ezek az emberek nem járnak ki az utcára? Nem látják, hogy mennyi ember él jó párkapcsolatban? Nem látják, hogy az ő skálázásuk szerint erős 3-as pasi is boldogan sétál a barátnője mellett? Hogy a ducibb lány vagy pasi is talál párt magának? Hogy az elvált, kisgyerekes apuka is megtalálja a hozzá illő nőt? Hogy két ember milyen jól megvan együtt, játszmák nélkül, szeretetben?

És ugyan miért nem lesz minden szingli pasi beteg, nőgyűlölő pszichopata? Miért van az, hogy sok férfi egyedül van 2-3-4 évet, de mégis szereti és tiszteli a nőket? Miért nem lesz mindenki őrjöngő állat ha kap pár elutasítást? Ezeknél a pasiknál már eleve nagyon komoly pszichológiai defektek vannak. Ezért nem találnak párt maguknak, őszintén szólva jobb is. Ezek az agyi és lelki problémák vezetnek az ilyen nézetekhez, nem pedig a nők viselkedése.

2019. febr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
81%
Egyszer beleolvastam. A jó oldala, hogy arra buzdítanak, találják meg egyedül a boldogságukat. Ez az amit ezek az emberek nem értenek, és tök jó, hogy erre felhívják a figyelmüket. A rossz oldala, hogy részigazságokból kiindulva valami teljesen abszurd összeesküvéselméletet gyártanak. Ahelyett hogy szembenéznének magukkal, megismernék magukat, felismernék az erős és gyenge pontjaikat, minden problémájukat a nőkre vezetik vissza. Az hogy miért pont a nőkre, szerintem teljesen véletlen. Ez egy embertípus, akik másokban keresik a problémát, éű előbb-utóbb meg is találják. Hogy ez a nők vagy a zsidók vagy az arabok vagy a gazdagok vagy a nyomorultak, tulajdonképpen mindegy, és változik is náluk ahogy idősebbek lesznek. Ha optimista vagyok, akkor legalábbis egy kis részük elkezd magával rendbe jönni az oldal hatására, éppen ezért is rájön hogy az oldal többi része marhaság, és tovább lép az életében.
2019. febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
69%
Jaj, Lumpaci, pont az a bajod, hogy senki nem akar veled játszani, te kis pamacs.
2019. febr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
39%

Egy firkásztól nem is vártam mást.


Az MGTOW annyiról szól, hogy szerintük nem éri meg manapság férfiként párkapcsolatban/házasságban élni és ezt az állítást alátámasztják a saját tapasztalataikkal (válás utáni kisemmizés, szembesülés a nők privilégiumaival pl. ismerkedés terén vagy a bíróságokon stb.).


Ha a számukra ez a valóság, akkor ebbe nehéz belekötni, hogy "de nem is így van". Aki szimpatizál velük, az megtalálja az oldalaikat és követi őket, aki nem, az nem. Legalább nem terjesztik az ideológiájukat erőszakkal, mint a harcos feministák és nem követelnek extra jogokat sem.

2019. febr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
33%

26n, akkor nézegesd a női verzióját is ennek, a férfi oldalról pont ezek hatására jöttek létre ilyenek, hogy férfihang.

[link]


Kismillió hasonló női oldal van, ne csináld úgy, mintha nem olvastál volna róluk.


A nők sokkal hajlamosabbak erre a szingli létre, meg a gyűlölködésre a férfiakkal szemben, mivel őket nem az ösztönük irányítja főleg a szex miatt.

De ez a kérdésedből is már eleve kitűnik...

2019. febr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
74%

"Egyértelmű: MGTOW = Incel"


Nem egyértelmű, sok MGTOW van, aki sikeres volt vagy lehetne a nőknél, mégis úgy dönt, hogy az MGTOW életmódot választja (bár vannak itt is, akik az alkalmi kapcsolatokat nem vetik meg és csak a monogám párkapcsolat/házasság ellen szólalnak fel).

2019. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
57%
Az érvek nélküli lepontozóbrigád már meg is érkezett, csak sajnos ez már nem az óvoda, ahol ha durcásan a földhöz vered magad, akkor automatikusan neked lesz igazad. :D
2019. febr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
24%
megérkeztek a lepontozó leányok
2019. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
39%
Ne haragudj kérdező de benned szerintem több a gyűlölet mint azokban akiket itt szidsz, és láthatóan semmi tudásod nincs azokról a dolgokról amit hülyeségnek nevezel.
2019. febr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
16%
A lepontozással eléggé luftot rúgnak. Csak a gyenge embereket érdekli a külső megerősítés, a lájkok. Azonkívül ha siet az ember és csak az igaz, érdemi, releváns válaszok érdeklik időt spórolnak neki mert elegendő csak azokat a válaszokat megtekinteni amit a debil siserehad lepontoz.
2019. febr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!