Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik ezt a nagy MGTOW ostobasá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ezt a nagy MGTOW ostobaságot nyomják, nem veszik észre hogy mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Egyértelmű: MGTOW = Incel.


Akit a nők semmibe vesznek és azt hiszi, hogy ha majd nem hajkurássza őket akkor láthatóvá válik. Meg ez a sok idiótaság, Red pill, Blue pill, Game...


Újságíró vagyok és sajnos a minap odakeveredtem a Ferfihang.hu-ra. Hát szörnyű, hogy a sima lúzerséget még lehet tetézni azzal, hogy rasszista, neonáci az illető. Gyakorlatilag a nők teljes lejáratása zajlik azon az oldalon, akkor mégis miért sóvárognak a p|na után? Ezek az én szememben senkiházi ganék. Alfáknak hiszik magukat, közben meg - az ő szavaikkal élve - omegák csak.


Valakinek van hasonló véleménye erről az MGTOW-ról vagy a ferfihang.hu-ról?


26N


2019. febr. 17. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 A kérdező kommentje:

Óh, igen, Hunyadi...


Hát amit a Férfihangon művelsz az páratlan....ul szánalmas. Karöltve Hunn, Nao, Aldo haverjaiddal.

2019. febr. 26. 15:23
 72/75 anonim ***** válasza:
100%
A legszánalmasabb a Hunn nicknevû válaszoló.
2019. febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 hunyadi1983 ***** válasza:
54%
Mi benne a szánálmas? :)
2019. febr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 hunyadi1983 ***** válasza:
54%
Szegény Aldoval, mi a bajotok?
2019. febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, most akadtam erre a fórumtopikra.


MGTOW vagyok.


Incel vagyok e? Voltam afféle is, sok sok évvel ezelőtt.

Tudom, hogy ha nem jóképű és nagy pofájú személyiség az ember, akkor le se szarjátok.

Nem mindenki kap kocsi és lakáskulcsot 18 évesen.

Örülök hogy túléltem a gyerekkorom a két pszichó zakkant szülőm között... Nemhogy még önbizalmam lett volna...


A "game" témájával találkoztam. De többet segített a karrieremen mint más szempotból. A kommunikációs képességeket jól fejleszti...


Azért össze szedtem néhány csajt is. Szóval már emiatt se vagyok incel. Csak éppen mindeyik kapcsolat elindult lefelé néhány hónap után. A leghosszabb esetben bő 3 évig tartott,de minden félreértett félmondaton "eltört a mécses",a párkapcsolati stressz miatt nem voltam képes odafigyelni a munkámra, a végén meg el kellett mennem az ügyeletre EKG-t nézni az értelmetlenné vált összevissza szívverésem miatt az idegességtől, hogy hogy szabadulok meg ettől. Akkor lett elegem, 5 éve egyedül vagyok és tök jól érzem magam. Béke van.



Az Mgtow filozófiára is kb 5 éve találtam rá. Minden értelmet nyert. Megtaláltam a belső békét.

Tudomásul vettem, hogy hazugság áldozata lettem, amikor a mesékben azt írták, hogy "Boldogan éltek míg meg nem haltak." A szerelem egy hazugság és baromság, mellesleg pont ugyanazt a kémiát csinálja az agyban mint a kokain.


[link]


Szóval, baromság az egész szerelem témakör. Csak valamiért a párkapcsolatokra nem ragasztanak figyelmeztető matricát, hogy káros az egészségre. Sőt, a "csapon is az folyik" állandóan a médiában. Kivéve ha az ember rászokik a metál zenére.

2019. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!