Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik ezt a nagy MGTOW ostobasá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ezt a nagy MGTOW ostobaságot nyomják, nem veszik észre hogy mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Egyértelmű: MGTOW = Incel.


Akit a nők semmibe vesznek és azt hiszi, hogy ha majd nem hajkurássza őket akkor láthatóvá válik. Meg ez a sok idiótaság, Red pill, Blue pill, Game...


Újságíró vagyok és sajnos a minap odakeveredtem a Ferfihang.hu-ra. Hát szörnyű, hogy a sima lúzerséget még lehet tetézni azzal, hogy rasszista, neonáci az illető. Gyakorlatilag a nők teljes lejáratása zajlik azon az oldalon, akkor mégis miért sóvárognak a p|na után? Ezek az én szememben senkiházi ganék. Alfáknak hiszik magukat, közben meg - az ő szavaikkal élve - omegák csak.


Valakinek van hasonló véleménye erről az MGTOW-ról vagy a ferfihang.hu-ról?


26N


2019. febr. 17. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim válasza:
100%
Nagy különbség van a kettő között! Az incel elszenvedi (értsd: szenvedésként éli meg) a nőnélküliséget. Az MGTOW ezzel szemben élvezi azt. Az MGTOW életforma tudatos döntés eredménye. Nagy fokú tudatossággal jár együtt önmagáról a személyről és a a környező világról. Ennek eredménye az a döntés, hogy a MGTOW személy számára sokkal egyszerűbb az élet a nők kizárásával. Nem biztos, hogy ez az életforma minden férfinak megfelel. Nem is kell. Sőt, amíg vannak bluepilles férfiak, addig legalább a nők nagyobb eséllyel hagyják békében élni a MGTOW-t :-). A férfihangon meg mindenféle férfiak vannak. Abból, amit ott olvasol, ne vonj le messzemenő következtetéseket!
2019. febr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
100%

#29

"Mégis incel módra gondolkoznak és élnek. A "jajj nem kell nekem nő, egyáltalán nem foglalkozom velük" egyszerű kamu. Ugyan úgy ugranának, ha bármilyen nő foglalkozna velük. "


:D

Ennél a kérdésnél egyértelműen elválik az ocsú a búzától (incel a MGTOW-től).

A MGTOW nem ugrik (nem kenguru az, hogy ...). Benne van a definícióban. Ha ugrik, akkor nem MGTOW.

2019. febr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
80%
Fütyizörej :D
2019. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 at__us ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Az Incel dolog egyátalán nem egyenlőre az MGTOW-val!

Egy részhalmaza inkább, ahogy én látom...

Amúgy meg ha Ők úgy látják, hogy az MGTOW nyomán más

területeire koncentrálnak az életnek, miért is ne tehetnék meg???

Miért is kell őket arra emlékeztetni, hogy ez a terület nekik,

rövidebb, hosszabb távon "veszett fejsze nyele"???

Mindenkinek kötelező nővel hosszútávú kapcsolatot létesítenie

és lehorgonyozni 30 vagy 35 éves koráig, csak mert a

többség ezt csinálja???

Egyébként a Férfihangon és más MGTOW közeli oldalakon,

ami zajlik az nem a nők lejáratása, hanem leleplezése! :)

Elsősorban azoknak a nőknek a leleplezése(ebből van jóval több!)

akik kis apró technikákkal, praktikákkal "nevelik" a férfiakat

saját igényeik szerint, mondhatnám manipulálják őket...

Azzal persze véletlenül se törődnek, hogy ennek mi a végeredménye,

válás, egy férfitől, akiből idegroncsot csináltak!

(Persze, ez a szélsőséges eset...)

Nos, ezekből a "praktikákból" és játszmázásokból nem kérnek

az MGTOW-k! :)

(Legalábbis ez a fő vonulat, nem a "gyűlölködés" meg véletlenül sem a pszichopatákra jellemző cselekedetekre való buzdítás! )

A pi*a utáni sóvárgás pedig szerintem egyik emberre se jellemző

MGTOW körökben, ha belegondolsz, az első szint szexuális érintkezést

megenged alkalmi jelleggel, tehát akinek kell még, az marad ezen a szinten!

Aki pedig valamiért véglegesen megutálta a nőket vagy más racionális oka van rá az tovább lép valamelyik felsőbb szintre... ennyire egyszerű! :)


25/F

2019. febr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim válasza:
100%

"Akit a nők semmibe vesznek és azt hiszi, hogy ha majd nem hajkurássza őket akkor láthatóvá válik."


Ez egy működő stratégia, persze nem mindenkinél (nyilván Quasimodo számára nem jön be), de a látványos semmibe vétel fel szokta a nőket piszkálni, hogy "ki ez, mit képzel, hogy semmibe mer venni"?


"Meg ez a sok idiótaság, Red pill, Blue pill, Game..."


Elhiszem, hogy nem tetszik egyes nőknek, hogy egyes férfiak gyakorlatias "tudományos" módon megfejtik a viselkedésüket és a szexuálpszichológiájukat. :)


"Gyakorlatilag a nők teljes lejáratása zajlik azon az oldalon"


Nem a nőké, hanem a feminizmusé, nem ugyanaz...

2019. febr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
100%

A “Game” is csak az elmeroggyant nőknél működik.

Mindig kiszúrtam, ha egy pasi játszmával akarta fenntartani az érdeklődésemet.

Meg mi az, hogy látványosan lesz@r? Honnan veszik, hogy a nőket ez érdekli? Olyannal alapból nem foglalkozom, aki “látványosan lesz@r”. Fel sem figyelek rájuk, még soha nem vettem észre ilyen viselkedést egy férfin.🤷‍♀️

2019. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 hunyadi1983 ***** válasza:
0%

Úgy tűnik neked, hogy mindenki utánatok, te hazug szerencsetlen (ok, tudom a k...k akkor is, hazudnak, ha kérdeznek főleg feministák, de akkor is).

Az "unikornisos" femcsinek megüzenem, hogy a hivatalos statisztikák nem arról szólnak, hogy olyannyire mindenki sétálgatna, hanem az ellenkezőjéről.(szóval megint egy hazug femináci)

2019. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 hunyadi1983 ***** válasza:
0%
Amúgy,mi ez a puncizörej? :)
2019. febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 hunyadi1983 ***** válasza:
53%
Nah úgy tűnik neked, hogy a ti többször abortuszban "borotvált" szétk..rt pi..tk, után kajtatnak a kommentelők, te hazug femináci? :)
2019. febr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
Régóta követem figyelemmel ezt a bizonyos oldalt, mind a cikkeket mind a kommenteket. Elsősorban azért hogy egy egy témával kapcsolatban több információra tehessek szert, megismerhessek más nézőpontokat. Mint ahogyan a szélsőséges feminista oldalakkal (gumiszoba és társai), ennek ellenpólusaként szolgáló weboldal nézeteivel sem tudok azonosulni. Ahelyett hogy értékes, építő jellegű gondolatokkal gazdagodhattam volna általa, leginkább a döbbenet érzése a legjobb szó arra amit kiváltott belőlem. Túlnyomó részt másról sem szól az oldal mint a NŐK ilyenek, a NŐK olyanok, AWALT MIND EGYFORMA, nincs kivétel, buták, alsóbbrendűek és különben is a "hörcsögük racionalizál", megmagyaráz mindent...Amivel nem lenne gond ha nem a társadalom felére en bloc értenék. Hol azon megy a sírás hogy a nők nem szülnek, hol azon hogy semmi keresni valója egy nőnek a munkahelyen mert rossz hatással van a férfi kollégákra (vicc), máskor pedig azon hogy egy nő ne tartassa el magát és ne élősködjön. Nőként vezesd a háztartást, lásd el a családot amit állítólag nagyra becsülnek ezek a férfiak, hisz ez lenne egy nő szerepe, máskor megkapod hogy nem nagy szám, egy gyerek is megcsinálja, erre te ne verd magad, alap. Olyan beteg gondolatokat is olvastam ott a kommentszekcióban hogy 17 éves kislányokat 30-40+ férfiakkal kéne összeházasítani ( mert neki még nincs kiforrott személyisége, lehet rajta uralkodni), a nőket kikötözni a konyhában meztelenül, ha 25 + nő vagy te már egy kiöregedett semmire sem való rongy vagy. Nőként ha valamiben jobb vagy (olyan nem létezik) akkor is fogd be, mert megalázol egy férfit ha ügyesebb, okosabb vagy (olyan nincs). Akad egy két kommentelő akik értékes gondolatokat osztanak meg, nem elfogultak de őket rendszerint lenyomják a szellemileg alul maradt egyének a rutinjukkal. Épp ezért ez az oldal maximum arra szolgál hogy anonim álarc mögül jól kiadják a dühüket bizonyos férfiak akinek nagyon fáj az élet. Ez még mindig jobb megoldás mint ha a valós életben zaklatnák, bántalmaznák embertársaikat. Kár vitába szállni a legtöbb kommentelővel, a legkisebb ellenállásra is harapnak, pláne ha nőként formálsz véleményt akkor csak is "femip*csa" lehetsz.
2019. febr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!