Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők úgy "jeleznek", hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők úgy "jeleznek", hogy 1-2 lopott pillantást "szórnak" szét az érdekesnek talált férfiaknak, akkor miért ciki, ha odamegyek és megmondom, hogy "úgy látom, hogy engem néztél"?

Figyelt kérdés
szóval még ennyi felelősségvállalást sem akarnak a nők bevenni, hogy azzal szembesíteni lehessen őket, hogy észrevettem, hogy néztek?
2019. jún. 4. 21:10
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
85%

Isten bizony nem olvastam a #8-at

Úgy látszik, másnak is ez jutott eszébe.


#10 voltam

2019. jún. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
89%

És ha csak simán körbenézett az illető lány?


"szóval még ennyi felelősségvállalást sem akarnak a nők bevenni, hogy azzal szembesíteni lehessen őket, hogy észrevettem, hogy néztek?" Miért ki a tököm vagy te, hogy felelősségvállalást kérj számon idegen nőkőn? Mama pici elkényeztetett fia, az.

2019. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
86%
Komolyan, normálisan akartam válaszolni, de amikor a kiegészítést, ami marha arrogáns stílusban van megírva, elolvastam, már el tudom képzelni milyen állat módjára közelítesz az emberekhez.
2019. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

az egész dolog csak azért szánalomra méltó, hogy vannak nők akik igazán kétségbeesettek egy "jó pasiért", aztán ennyi az összes amit tettlegesen megtesznek azért hogy legyen "pasi"


néznek....de azt is csak nagyon óvatosan és lehetőleg fél mp-nél nem tovább


ja bár gondolom ők azt gondolják hogy amiért otthon 2 óráig válogatták hogy melyik cipőt veszik fel...szóval hogy ez érdekelni fogja a férfiakat....annyira sztem nem.


Az meg hogy ők jól érzik magukat a jó ruhától, megintcsak irreveláns, ha az összes erőfeszítésük arra megy el ,hogy nehogy túl nyiltan kezdeményezzenek.

2019. jún. 4. 21:31
 15/44 A kérdező kommentje:
ha vannak nők akik ordenáré módon és szadista állatias stilusban utasítják el a nekik nem tetsző férfiakat, de valójában meg nagyon kedvesek és angyaliak....nos nekem meg ezt az ellentmondást nem veszi be a gyomrom.
2019. jún. 4. 21:32
 16/44 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen alpári stílussal nem tudom, mit vársz.
2019. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
92%

Mert kiderül, hogy


1.Csak te hitted azt

2.Csak szórakozott

3.A fejeden sztepptáncoló kaszáspókot figyelte

4.Elbambult és nem is tudatosult, hogy téged néz

5.Éppen megátkoz

6."Na, figyelem egy darabig, vajon idejön? Bhá há há, így lenne ötösöm a lottón, annyira kiszámíthatóak az egyszerű emberek"

2019. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
68%

Ne azért izzadj a kondiban évekig, hogy a nő észrevegyen, hanem azért, mert te akarod azt a sportos életformát űzni. Ez vonzza be a nőket, úgy értem, ha magad miatt űzöl valamit, nem miattuk. Egyébként másrészről igazat tudok adni abban, hogy sok nő semmit sem tesz bele az ismerkedésbe, még akkor sem, ha egyébként szimpatikus neki a férfi. S tudjuk nagyon jól, hogy az emberi lénynek szüksége van kívülről érkező pozitív visszajelzésekre, hogy az önbizalma fejlődjön, erősödjön. Tehát azt elvárni egy férfitól, aki alig vagy soha nem kap külső megerősítést, biztatást, pozitív visszajelzést, hogy érezze sikeresnek magát a nőknél és legyen kiegyensúlyozott, olyan, mintha egy kerekesszékest kérnél meg a Spartan Race teljesítésére.

Az önbecsülés más tészta, az jó esetben alapból egészséges szintet üt meg, s belülről fakad. De az önbizalom külső visszajelzések hatására alakul.

Egyébként ez tényleg gagyi odalépés. Akkor már inkább azt kérdezd meg, hogy ismer-e valahonnan, mert neked kicsit ismerős (még ha nem is) és innen fűzd tovább lazán a beszélgetést. Pl. kitűnő kérdéseket lehet feltenni neki, ha olvas egy könyvet, jegyzetet stb. De csak akkor lépj oda, ha megereszt egy mosolyt feléd. Vagy 31F

2019. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
52%

#5


Csak ezekkel a leszólításokkal van néhány igencsak komoly probléma, ami a nők idilli kis világ nem tud megemészteni.


A legtöbb nő úgy képzeli el, hogy csak kacsint egyet a neki tetsző jóképű, magas, izmos, helyes (jelentsen ez bármit is) pasinak és az egyből ugrik is majd oda hozzá és rögtön ki tudja olvasni a legbelsőbb gondolatait is és olyan témával kezd nyitni leszólításkor ami neki a legőrültebb hobbija és természetesen majd doktori szintem is érteni fog hozzá a pasi, és annyira határozottan fogja adni magát mintha naponta száz nővel ugyanezt megcsinálná lazán (de most természetesen a te kegyeidért már nem fog soha többet más nők után kajtatni, mert pont tebenned megtalálta álmai szerelmét és lemond ezután minden más nőről).

Továbbá a csajnak elég csak egy-két kósza rébuszos testjelzést elejtenie, hisz az álompasi természetesen ezek alapján azonnal ki fogja találni a legbelsőbb legtitkosabb vágyaikat is.

És természetesen egy ilyen álompasi minden nőnek (még a legdagibbaknak is) alanyi jogon jár, aki nem ilyen pasi az nem is méltó őhercegnősége kegyeire.


Kb így képzelitek el.


De még mielőtt itt bárki kiakadna abban egyetértek veletek, hogy a kérdező módszere valóban nem kifinoinomult és nem így kellene indítani.


De ettől függetlenül szerintem az ismerkedésnek nem olyannak kellene lennie, hogy mindent a férfi csinál és a nőnek csak elég egy-két homályos testjelet elejtenie. Egy kapcsolatba szerintem igenis energiát és munkát kell befektetnie mindkét félnek. Egyetlen pasi sem fogja rögtön kitalálni a legbelsőbb vágyaitokat kedves nők, ahogyan egyetlen nő sem fog rögtön úgy szexelni ahogyan az nektek a legélvesetesebb kedves pasikák. Ezeket csak kommunikáció és energiabefektetés árán lehet elérni.

2019. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

azért hozzá kell tegyem, hogy fiatal lányokat több tucat esetben láttam már totál kamu kérdéssel odafordulni nekik tetsző fiukhoz szórakozóhelyen.


pl "hú, elvesztettem a barátaimat"


egyszer nekem is volt egy ilyen eset.

2019. jún. 4. 21:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!