Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők úgy "jeleznek", hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők úgy "jeleznek", hogy 1-2 lopott pillantást "szórnak" szét az érdekesnek talált férfiaknak, akkor miért ciki, ha odamegyek és megmondom, hogy "úgy látom, hogy engem néztél"?

Figyelt kérdés
szóval még ennyi felelősségvállalást sem akarnak a nők bevenni, hogy azzal szembesíteni lehessen őket, hogy észrevettem, hogy néztek?
2019. jún. 4. 21:10
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy leetted magad, vagy a válladra kakilt egy kismadár, esetleg röhejes a fejed, és azt nézik.

Az, hogy fél másodpercnél kevesebb ideig feléd néz, az NEM kezdeményezés.

A jel, az a szemezés. Mikor kitartóan téged néz, és több másodpercig tartja veled a szemkontaktust. Közben mosolyog, igazgatja a haját, félrenéz, vissza, mosolyog.

De kár volt leírni, mert holnap ráugrasz minden nőre, aki igazít a haján, mert azt hiszed, hogy neked adott jelet.

Az a baj, hogy halvány sejtelmed sincs a metakomunikációrol. Pedig az ösztönösen kéne jöjjön.

Nem került soha szóba olyasmi, hogy esetleg autista vagy?

2019. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

19-es válaszoló:


R KELÉNYI ANGELIKA nevü irónő irt pár könyvet a vénlány szerencsétlenkedéseiről, aztán PONT UGYANEZ a tempó van benne leírva, nekem konkrétan felfordult tőle a gyomrom, ahogy az egyik bekezdésben parázik, hogy milyen dagadt, utána meg áradozik hogy neki milyen jó pasi JÁR, utána meg sír a szerencsétlen élete miatt, aztán meg álmodozik hogy miylen jól néz ki a ruhában, amit éppen felvett

2019. jún. 4. 21:39
 23/44 anonim ***** válasza:
83%
Ennél jobb szöveggel menj oda a nőkhöz. Komolyan mondom, hogy egy ilyen szöveg után nehezen vennék komolyan bárkit is.
2019. jún. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
92%

19#

Egy férfinak se kötelező odamennie senkihez. Arról nem a nők tehetnek, hogy némely férfi már egy pilantásra ugrik.

Én volt, hogy elbambultam a buszon, és egy srác azt hitte, hogy őt nézem. Aztán meg én voltam a rohadt bunkó, amikor megmondtam neki, hogy véletlenül az ő irányába néztem, nem akarok tőle semmit.

2019. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

több barátnőm volt, nem kevés kalandom is


én mindig azzal poénkodtam, hoyg autista vagyok és nekem sok hétköznapi helyzet kihivást jelent, de mindig elpoénkodták a nők.


és igen, nagyon sok érzelmi szituációt nagyon lassan értek meg.

2019. jún. 4. 21:41
 26/44 anonim ***** válasza:
95%
1-2 pillantás nem jel.
2019. jún. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
41%

#25


Örvendetes volna, ha nem poénkodnál az autizmussal.

2019. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

hát muszáj poénkodnom, mert elég sok nyomort hozott az életembe.


van a keep the change c film, és a csávó rohamain kivül sok mindenben együtt érzek

2019. jún. 4. 21:44
 29/44 anonim ***** válasza:
86%

#28:

Nem poén. Nagy tételben merek fogadni, hogy valamilyen szinten autista vagy. Ugyanis erre utal, hogy ennyire nem tudod a gesztusokat értelmezni. Ezért nem megy az ismerkedés. Mintha vakon akarnál festeni.

2019. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
55%

hát muszáj poénkodnom


Igazából nem.


Jó én meg a "Dzien Swira" film főszereplőjével vagyok így, aki elvileg kényszerbeteg, de ez van, nem poénkodom ezen.

2019. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!