Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők úgy "jeleznek", hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők úgy "jeleznek", hogy 1-2 lopott pillantást "szórnak" szét az érdekesnek talált férfiaknak, akkor miért ciki, ha odamegyek és megmondom, hogy "úgy látom, hogy engem néztél"?

Figyelt kérdés
szóval még ennyi felelősségvállalást sem akarnak a nők bevenni, hogy azzal szembesíteni lehessen őket, hogy észrevettem, hogy néztek?
2019. jún. 4. 21:10
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

az "ennyire nem megy az ismerkedést" azért álltisuk kontrasztba az olyan emberekkel akiknek alig voltak női, pedig a családjuk teljesen szeretetteljes, tehát az illető megtanulta a családjában az érzelmi kommunikációt, aztán MÉGSE kell egy nőnek sem, pedig képzett, okos, próbálkozik, néha szexel is, csak éppen senki sem jár vele


akkor az én autista pofám is csak az érdekesség faktora miatt köti le a nőket olyan 1 évig általában?

2019. jún. 4. 21:56
 32/44 érdeklődő63 ***** válasza:
86%
a csajoknál ez úgy van hogy körbe néznek mindenütt ahol vannak férfiak és megnézik mindet. közben rögzíti a szoftverük hogy ki oké és ki nem. néznek egyenként mindenkit és közben azt mondják magukban ez oké -ez gyökér -ez oké -ez gyökér -ez oké -ez oké -ez gyökér.... és így tovább. tehát ezért hajtanak el a francba annak ellenére hogy rád néznek mert te nem az oké kategóriás díszlet vagy és bizony a csajoknak nagyon érzékeny antennáik vannak, hamar észreveszik a defekteseket. tehát ezek után úgy értékeld a lány pillantását aki rád néz hogy nemkívánatos személy vagy a közelébe. ja és férfi vagyok nehogy privát szemetet küldözgess
2019. jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
87%

#31

Szerintem meg ott van kontraszt, hogy ennyi meg annyi nőd volt, és halvány sejtelmed sincs, hogy mikor szemez valaki.

Illetve az alapvető metakommunikációt nem tudod értelmezni, de állítólag a szexben jó vagy. Ja, majd pont az ágyban tudod megkülönböztetni minden rezdülését.


Most döntsd már el, hogy segítség nélkül megszólítani se sikerül, vagy te vagy a bránermájszter. Aztán utána írj ki kérdést.

2019. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
86%

#33


Igen, picit kiesett az első kamuszerepéből :D Mókás ezt látni.

2019. jún. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

face to face még menedzslhető a dolog


de egy ismerkedésnél általában nem csak két ember van, hanem még plusz a környezet is, mindenféle versenytársak, a nő barátai, logisztikai problémák


de lehet jönni az utálkozással am mert lepereg

2019. jún. 4. 22:21
 36/44 A kérdező kommentje:
sok fiu meg csak vetiteni tud hogy mennyire jól kefél, aztán 5 centis a farka, azzal is két lökést bir, de az egója azért alig fér be az ajtón
2019. jún. 4. 22:22
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Ezért veszélyes neked odamenni, mert azt hiszik, hogy kötekedsz.

Ezt is megfejtettük, lapozzunk.

2019. jún. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

kötekszik a halál


ha tetszem, akkor mutassák ki


nehogy már még azért is külön küzdeni kelljen hogy rámmosolyogjanak

2019. jún. 4. 23:00
 39/44 anonim ***** válasza:
18%

Érdekes milyen elvárás, hogy viselkedünk ösztönösen, aztán amikor megtesszük, akkor minden féle ösztönállatnak el vagyunk hordva, mikor megtesszük és ott szavaznak érte ahol tudnak... amikor meg valaki eldönti, hogy oké, végülis a 21. században vagyunk, megpróbálja a kommunikációt, akkor meg le van autistázva.

A "szia, látom néztél az előbb, én is megnéznélek magamnak a kezedben egy csésze kávéval... mit szólsz hozzá?" - val nem tudom mi baj, meg miért a verekedések kezdődnek így... azok általában a "mit (a faxt) nézel?!" - el kezdődnek inkább.

32/f

2019. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
79%

A kérdezőnek nyilván vannak kommunikációs problémái. Lehet a testbeszéd jelzéseket sem érti. Nekem is vannak ilyen gondjaim, meg tudom érteni a helyzetét. Azt viszont nem értem egyesek miért osztják ki a kérdezőt lekezelő stílusban. Nem mindenkinek adatott meg hogy normális családban nőhessen fel. Lehet előtte sem volt egy normális minta sem gyerekkorában, hogyan kell társaságban viselkedni, hogyan kell a csajokhoz kulturáltan közeledni. Nyilvá ezeket a tinédzser kor végén ellesi az ember másoktól, de ez nem mindenkinek sikerül tökéletesen.

Én ezt tanácsolom:

Ha úgy érzed tetszel egy lánynak, kulturáltan közeíts hozzá. Ha kicsit bénára is sikerül a kezdés, ha látják, hohy komoly a szándékod, alapvetően rendes srác vagy, akkor lesz olyan aki szívesen jár veled. Majd kikupálódsz valami helyes kiscsaj mellett, és megtanít az alapvető kommunikációs fogásokra.

De ne ezzel indíts, hogy úgy látom engem néztél:) Inkább mondd azt, hogy szívesen beszélgetnél vele, és majd csak kisül belőle valami jó:)

2019. jún. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!