Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők úgy "jeleznek", hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők úgy "jeleznek", hogy 1-2 lopott pillantást "szórnak" szét az érdekesnek talált férfiaknak, akkor miért ciki, ha odamegyek és megmondom, hogy "úgy látom, hogy engem néztél"?

Figyelt kérdés
szóval még ennyi felelősségvállalást sem akarnak a nők bevenni, hogy azzal szembesíteni lehessen őket, hogy észrevettem, hogy néztek?
2019. jún. 4. 21:10
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
28%
Amúgy adom , ha már nézeget régóta , és megkérdezed mire vélhető ez , akkor minimum egy magyarázat, vagy szia hogy hívnak kiférhetne a picike száján.
2019. jún. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
53%

Mert a nők kommunikációja alapjaiban eltér a férfiakétól. Csak figyeld meg, a férfiak ha bármit el szeretnének érni (és nem csak a párkapcsolatok terén), akkor beleállnak az adott szituációba, egyértelműen kifejtik a céljukat és határozottan ki is állnak mellette. Míg a nők egyéb módon, leginkább a másikat befolyásolva próbálják megtenni ugyanezt.


Kicsit humorosan megközelítve, a következő szituáció jól leírja ezt: a kakas kergeti a tyúkot az udvaron, kiabál neki, hogy "állj meg, úgyis elkaplak". Közben a tyúk így gondolkodik magában: ha most megállok, akkor könnyűvérűnek fognak tartani. Ha elfutok, akkor frigidnek. Azt hiszem az lesz a legjobb, ha "véletlenül" megbotlok.


Valahogy így működik ez. Ők adnak egy vagy több kétértelmű jelzést (általában csupán a külső szimpátia/első benyomás alapján), ami egyrészt már maga egy teszt (a reakciódra kíváncsiak ilyenkor), másrészt így a döntés felelőssége sem az övék, mert te leszel az, aki ezek alapján érdemben kezdeményez, vagy sem. Ha viszont úgy mész oda a nőhöz, hogy "úgy látom, hogy engem néztél", azzal pont ezt a "játékot" rontod el, mivel kapásból rákényszeríted, hogy színt valljon. Ebből pedig már nagyon nehéz jól kijönni, mert vagy totál zavarba jön ettől (a nők nincsenek hozzászokva ehhez, így kezelni sem tudják az ilyen helyzeteket), vagy védekezésként teljes tagadásba megy át és még meg is kapod a "bunkó" vagy valamelyik hasonló jelzőt.:)

2019. jún. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:
persze ha eleg jo pasirol van szo akkor a noi buszkeseg hamar el lesz felejtve el ordenare szintre lemennek a nok....ha megeri
2019. jún. 5. 11:11
 44/44 anonim válasza:

Ez feldobta az estémet, istenem régen röhögtem ennyit...


Kérdező, te egy szánalmas, talán elkeseredett, nőgyűlölő és antiszociális vagy, meg mérhetetlenül buta, pluszban még nagyképű. Nem való neked párkapcsolat.


Öcsémnek is bevartak egyet a kocsmában, hogy "engem néztél hülyegyerek, na beszélgessünk el"


De egyébként egyszer hozzám is odajött egy srác, hogy "én őt biztosmennyire akarom", mert előtte a pofámba hajolt az asztalunknál, majd odanéztem, hogy hova lett. Odajött, hogy "láttam engem néztél kavarunk?".


De a normális választ sem érdemelted meg, ez vicc...

2019. aug. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!