Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves Férfiak! Miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak! Miért ilyen rohadt bonyolult ma egy normális értékrendű, csinos nőnek társat találni köztetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25 éves nő vagyok, normális értékrenddel, saját lakásom és autóm van (igaz, hitellel), de mindenért én dolgoztam meg egyetem mellett és után. Vonzónak tartom magam, az utcán mindig megnéznek, 165 cm és 55 kg vagyok, minden hónapban költök körmösre, fodrászra, illetve mindennap sminkelek szolidan, csinosan öltözködöm. Minden férfi barátom szerint normális, aranyos, kedves, szép nő vagyok, akinek jó a humora. Mégsem találok magamhoz illő párt... Nem, nem adoniszokat keresek, nem érdekel az sem, hogy kinek milyen autója van, vagy hogy egyáltalán van-e neki, és hogy mennyi a fizetése. Egyszerűen olyan társat akarok végre, akinek szintén normális értékrendje van, aki időt/energiát tesz a kapcsolatba, aki hűséges, vidám, jó humorú, helyén van a szíve, tisztel, és biztonságot nyújt. Nyilvánvalóan mivel én is adok magamra, páromnak is olyat képzelek el, aki ad magára, de nem extrém dolgokra gondolok, csak legyen normális testalkatú, ápolt. Sajnos eddig csak olyan kapcsolataim voltak, ahol 1-1,5 év alatt / után a férfiak elkényelmesedtek, vagy kiderült, hogy van valami traumájuk előző kapcsolatokból, családból, amit még mindig hordoznak, és amit nem tudtak feldolgozni, hiába próbáltam segíteni, végül a sok veszekedés és tüske miatt zátonyra futott a kapcsolatunk, illetve egyik barátom megcsalt. A férfiak flörtölnek velem szórakozóhelyeken vagy épp az utcán, de komoly, tartalmas párkapcsolatot úgy látom szinte egy 27-32 éves férfi sem keres. :( Miért van ez?



2019. júl. 20. 14:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
34%

"Az az érzésem,hogy a te elvárásaid az egekben vannak"


Hol???

Inkább rohadt kevés, amit felsorolt a kérdező.

2019. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
76%
A társkeresés (ha tényleg komolyan gondolod) akkor piszkosul nehéz. Nekem is nehéz férfiként, pedig mindenem megvan, és jó a természetem is, toleráns és elfogadó vagyok, de azt nagyon meggondolom, hogy kivel jövök össze, mert csak azért, h legyen kapcsolatom, nem fogok összejönni akárkivel, hanem tényleg csak olyannal foglalkozom, aki komolyan érdekel, ilyenből viszont roppant kevés van.
2019. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
30%

Ezek a ferfiak kb 5 éves szintén vannak. Aki meg nem az neked unalmas. Jobb karaktert keresel erettebb szemelyiseget akkor lehet jóval idősebbet kell keresned. Ezek a huszoneves fiukak onzok csak a szexre mennek es azt hiszik a frkuk körül forog a világ.

Tökéletes pasirol ne is almodj,fogadd el h mindnek lesz rossz tulajdonsaga.

2019. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos lehet magadnak sem vallod be de túl sok az elvárás...

Barátnőm is ilyen , napokig panaszkodik sír hogy egyedül van...

De egy délutánon keresztül sorolja ez azért nem ez túl magas és túl öreg ez nemjo mert elvált.....még esélyt sem ad nekik....

Ismerkedj minél többet többféle emberekkel :)) sokan keresnek komoly kapcsolatot de lehet pont őket észre sem veszed.

Nem bántó szándékkal írtam!!

31N

2019. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
71%

Persze, persze...

Mit dolgozol, hogy ilyen jól keresel?

2019. júl. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
52%
Nekünk senior programozóknak és SAP szakembereknek is nehéz még hitellel is lakáshoz jutni, nem hogy 25 évesen. Egyedül hogy a fenébe sikerült? Valami nekem itt nem stimmel.
2019. júl. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
46%

A kérdésben nem az a lényeg hogy van e hitele meg mennyi hitele van...

Meg a van egy lakásom jelenthet egy 4 milliós garzont vagy egy 25milliosat is Nemhiszem h erre kellene elvinni a kérdést ...

2019. júl. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy te mit teszel azért, hogy kapcsolatot találj.
2019. júl. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem hogy nem látod az összefüggést. Ha 4 milliós garzonban lakik, akkor nyilván igen vidéken van, tehát ott eleve más az élet mint pesten. Ha meg nem egyedül hozta össze, akkor nem mond igazat, ergo hogy várja el a párkapcsolatban? Érted? És így tovább.


Fura, hogy ilyen logikát is nehezen lehet megérteni. De már meg se lepődök, miután rengeteg manager mászkál ilyen fejjel.

2019. júl. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Változtass az én képeden illetve az "ideálodon".

Minden önmagunkból indul ki és általában a másik ember a tükörképünk. (ami zavar benne, az mi bennünk nincs meg...stb)

A múltbéli sérelmeket fel kell dolgozni, nem kell magunkkal hordozni.

Innentől gondolkozhatsz máshogy,pozitívan és el kell hinned valami mást valami jobbat hogy eljuss valakihez vagy akárhova ahova szeretnéd. Kérdezd meg magadtól hogy mit kellett elhinnem ahhoz hogy ideáig jussak? Biztos hogy igaz? és mi lenne a pozitívabb ellenkező hit? Fel a fejjel! :) 22/F

2019. júl. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!