Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves Férfiak! Miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak! Miért ilyen rohadt bonyolult ma egy normális értékrendű, csinos nőnek társat találni köztetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25 éves nő vagyok, normális értékrenddel, saját lakásom és autóm van (igaz, hitellel), de mindenért én dolgoztam meg egyetem mellett és után. Vonzónak tartom magam, az utcán mindig megnéznek, 165 cm és 55 kg vagyok, minden hónapban költök körmösre, fodrászra, illetve mindennap sminkelek szolidan, csinosan öltözködöm. Minden férfi barátom szerint normális, aranyos, kedves, szép nő vagyok, akinek jó a humora. Mégsem találok magamhoz illő párt... Nem, nem adoniszokat keresek, nem érdekel az sem, hogy kinek milyen autója van, vagy hogy egyáltalán van-e neki, és hogy mennyi a fizetése. Egyszerűen olyan társat akarok végre, akinek szintén normális értékrendje van, aki időt/energiát tesz a kapcsolatba, aki hűséges, vidám, jó humorú, helyén van a szíve, tisztel, és biztonságot nyújt. Nyilvánvalóan mivel én is adok magamra, páromnak is olyat képzelek el, aki ad magára, de nem extrém dolgokra gondolok, csak legyen normális testalkatú, ápolt. Sajnos eddig csak olyan kapcsolataim voltak, ahol 1-1,5 év alatt / után a férfiak elkényelmesedtek, vagy kiderült, hogy van valami traumájuk előző kapcsolatokból, családból, amit még mindig hordoznak, és amit nem tudtak feldolgozni, hiába próbáltam segíteni, végül a sok veszekedés és tüske miatt zátonyra futott a kapcsolatunk, illetve egyik barátom megcsalt. A férfiak flörtölnek velem szórakozóhelyeken vagy épp az utcán, de komoly, tartalmas párkapcsolatot úgy látom szinte egy 27-32 éves férfi sem keres. :( Miért van ez?



2019. júl. 20. 14:11
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
91%

A tipikus esete a dolognak amikor a nő panaszkodik, hogy nem talál társat és közben a fiú barátjának mondja, hogy bárcsak olyan férfit találnék mint te.


De hát itt vagyok? Ja nem úúgy, olyat mint te csak legyen Brad Pitt meg legyen tele a pénztárcája. Persze emellett legyen rendes, jó fej, hűséges , stb..


Amelyik férfi jól néz ki és tapadnak rá a nők, az nem fog leállni veled örökre, csak egy újabb skalp leszel.


Ha normális férfit akarsz akkor a külsőségekből lejjebb kell adni.


A jól kinéző férfiak habzsolják az életet és a nőket.

2019. júl. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
36%
Szóval az túl nagy igény, hogy ne legyen elvált és öreg? :D
2019. júl. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
74%

22es

Az a választ én irtam hogy baratnomnek mik az igényei ebben és Hàt 37 évesen már nemsok olyat talal aki nem elvált ...vagy ha nem elvált akkoris élettársi kapcsolata ugyanúgy volt

De kinek mi a fontos elvárás :)

2019. júl. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
74%

Tudod, az a baj, hogy leírod mit vársz el a másiktól. De magadról nem sokat.

Valami nincs összhangban, ezért nem találsz magadhoz illő pasit.

2019. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
74%
"mert megérdemlem"
2019. júl. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
64%
Miért? Mert hittél a feministáknak. :(
2019. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos én is így járok velük, de meg tudtam oldani. Rájöttem min kell változtatnom. Szívesen leírom neked ha érdekel. 22L
2019. júl. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!