Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lelepo apukak? Havi 2szer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelepo apukak? Havi 2szer elvinni a gyereket az neveles?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 22:03
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Mi is kb ennyiszer találkozunk apámmal, mivel sokat dolgozik és teljesen össze-vissza, így nehéz megszervezni hogy mikor találkozzunk. Nálunk nem is volt megszabva hogy hányszor menjünk hozzá, akkor mentünk amikor akartunk/tudtunk. (meg hát még most is)

Szerintem nem ettől függ mennyire tudja nevelni a gyereket, ha érdekli akkor ez is elég, és attól még hogy nincs mindig a gyerek mellett ugyanúgy törődhet vele.

Nekünk legalábbis ilyen szempontból sosem volt probléma, hogy keveset találkoztunk, mindig is jó volt a kapcsolatunk, és anyámmal is barátok maradtak..

(az eddigi válaszokat nem olvastam egyébként el..)

19L

2010. aug. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
78%
Ja, a gyerektartás meg meg van határozva úgy tudom, hogy a fizetése hány százalékát utalja. Mondjuk mi ebből a szempontból is szerencsések voltunk, 180e/fő gyerektartással... De ha az apa keveset keres, nem lehet tőle többet kérni...
2010. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
51%

Kedves 22:38-as,


tisztelem a próbálkozásodat, mindent megtettél.

Szép példa, de HIÁBA. NEM LEHET RÁERŐLTETNI a gondoskodást senkire.

Indoklás nélkül lemondhat, megtagadhat minden kapcsolatot, fizeti a tartásdíjat és kész, minek zaklatni.

Kb. úgy lép le mintha állami gondozásba adta volna a Gyermekét.

MEGTEHETI.


Kőszívű ugyan, de személyes sérelmek ide is vezethetnek.


Sajnos ez van. Okfejtésbe ne menjünk bele, de sokszor a hős anya űzi el örökre az apát.

2010. aug. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
76%

Hát, szerinted hülye halandzsa, ha anya nem engedi a gyereket láthatásra? Ismerősöm ÉVEIG pereskedett, hogy láthassa a saját gyerekét. Első alkalommal figyelmeztetik az anyát, majd megint, majd 18-dik alkalommal kap egy pénzbirságot, stb. VÉGIGCSINÁLTA az apa, mert olyan szar apa. Közli anya, hogy a GYEREK nem akar menni. Erre mit tudsz tenni? Hónapokig nem látta az apját, szerinted MIÉRT nem akar menni??? Senki nem nevelte ellene, mi? Hát persze...

Már oda jutottak, hogy jöhet a gyerek láthatásra, (évek teltek el, mire ezt elérte a biróságon), de sose tudja, hogy a legközelebbi alkalommal épp felveszik-e egyáltalán a telefont, vagy közlik, hogy most nincs kedve a gyereknek. Általában elengedik: gyt. fizetés előtti hétvégén, szülinap előtt, névnap előtt. Hogy megkapja a gyerek, ami JÁR neki a gyt-on felül.


Úgyhogy kedves kérdező, te általánositasz, sokkal több esetben ez bizony forditva van. Ha van valódi kérdésed, akkor ird ki, ha van sztorid, meséld el és együtt szörnyülködünk, de ez igy MARHASÁG és ezt te is tudod.

2010. aug. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk apuka neveli a gyerekeinket ellenem. Pedig mi elváltunk és nálam helyezték el őket. A gyerekláthatás arról szól nála, hogy a gyerekeinket kikérdezi, hogy az elmúlt 2 hétben mit csináltam, merre jártam stb. A gyerekeknek kell legalább 1 hét mire lelkileg újra rendbe jönnek. Van ám ilyen is.
2010. aug. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Mindenki velemenyet elfogadom, mert kulonbozo tapasztalatok vannak.A kornyezetemben is sok elvalt van es vannak gondok a lathatasokkal, de itt nem ez a kerdes.Mindegyik apa azzal mentegetozik, h a gyereket nem hagyta el, csak az anyat.Konnyu nekik, de az oroszlanresz a nonek marad es ne haragudjatok apukak, de szerintem az egyedulallo anyukak akaratlanul is benneteket szidnak minden apro gondert.Mert nem vagytok ott.Es nekunk meg jopofizni kell a gyerek elott, h nem haragszunk apura, szegenynek sok a dolga es azert nem jon.A gyerek nem erti meg amig kicsi!
2010. aug. 4. 09:19
 17/33 anonim ***** válasza:
56%

Miért havi kétszer viszi?

Hányszor hívtad fel,hogy légyszi vidd el a fiadat,mert dolgom van és jobban örülök,ha veled van biztonságban,mint egy idegennel...kevés apa van,aki erre nem ugrana-de azok kéthetente se kiváncsiak a gyerekükre.

Egy kis női rafkóval simán tudnád irányítíni a volt férjedet.Persze duzzogni könyebb.

2010. aug. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
nem duzzogok...sajnos egyaltalan nem viszi csak neha felhiv, hogy megkerdezze, h bepasiztam e es persze reszegen.Teljes felugyeleti jogot kaptam, de mondtam, h barmikor eljohet a gyerekhez, viszont felhivott a noje, h ezt felejtsem el!Engem az atlag emberek velemenye erdekelt, mert az en gyerekem apja atlagon aluli.
2010. aug. 4. 09:36
 19/33 anonim ***** válasza:

Ja,hogy bármikor mehet hozzád.

Nem fog.

Én meg is értem.

Ez olyan,mintha kapnék egy nyaralót a Kanári-szigeteken...

2010. aug. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
A gyerekhez johetne, nem hozzam.Sajnos nem viheti el, ugy itelte a birosag es nem ok nelkul.
2010. aug. 4. 09:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!