Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lelepo apukak? Havi 2szer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelepo apukak? Havi 2szer elvinni a gyereket az neveles?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 22:03
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
71%
Kedves sértett anyukák! Mit képzeltek magatokról? Az apuka valószinűleg nem azért "lép le", mert ti olyan jó feleségek voltatok, olyan jól működött minden. TISZTELET A KIVÉTELNEK, de nagyrészt mindent megtesztek azért, hogy a gyereket elzárjátok az apától, minél kevesebb láthatást itéljenek meg, aztán meg sírtok, hogy a 30-40ezer gyerektartáson kívül nem fizet még 400 féle dolgot. Én is ebben a cipőben vagyok. A válás óta is folyton ellenem neveli a gyerekemet, hogy ne is akarjon hozzám eljönni, még 2 hetente sem! Közben meg adná az utasításokat, hogy a 35ezres gyerektartáson kívül miket fizessek. Félreértés ne essen, nagyon szivesen fizetek így is pluszban, veszek a gyereknek dolgokat, de igenis elvárom cserében, hogy a fiamat legalább ne nevelje ellenem. A saját sértettségét így a gyereken veri le. Ha nagyobb lesz a gyerek, akkor fog elgondolkodni azon, hogy nem volt apja. Ha az apának szerencséje lesz, lesz még alkalma elmagyarázni a gyereknek, hogy valójában mi is történt...
2010. aug. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nos tudod amit te mondasz arra is van példa, de általában nincs lehetőségük többször. A normális az lenne ha akkor láthatná amikor csak akarja, de gyakorlatilag havi 2 hétvége az, ami meghatározott, és iszonyú gyakran tartják ehhez magukat. Nem egyszer olvashatod itt is, hogy szeretné többször látni, de nem engedi. Már egy másik kérdésnél elmeséltem barátnőmék esetét, hogy még terhes volt mikor váltak, hatalmas sérelmekkel, a gyerek előtt mégsem volt soha cirkusz a későbbiekben és a mai napig akkor látja amikor csak akarja és a lány a mai napig nagyon jóban van az apjával, sőt az apja jelenlegi feleségével is.
2010. aug. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
09.58 Te vagy a kivetel, ne vedd magadra a panaszokat.Orulhetne az exed, h ilyen vagy, sokan cserelnenk vele.
2010. aug. 4. 10:04
 24/33 anonim ***** válasza:
70%
Megint vitatkoztok. Szerintem minden ember elmondhatná a véleményét sértődések és felháborodások nélkül is. Az intelligens ember tudja, hogy különbözőek vagyunk (hál'Istennek), a hozzáállásunk és tapasztalataink is mások bizonyos dolgokban. Nem kéne állandóan ezt a cinikus hangnemet alkalmazni, inkább a kérdésre kellene a saját tapasztalataitok alapján válaszolni. Ezt nem kioktatásnak szántam, de szerintem így jobban tudnánk segíteni egymást...
2010. aug. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
65%

Nem értelek kérdező...jobban mondva sejtem,hogy te a volt párodhoz ragaszkodsz még mindig...de hidd el a gyerekkel való zsarolás nem vezet jóra.

Persze nem viheti...vannak sbeszűkült bírák,akik ilyen ítéletet hoznak,a gyermek korára való hivatkozással,de ennek alapja nincs.

Ha meg veszélyezteti a gyermeket,akkor a lakásodban se hagyhatod vele egyedül...most mit is akarsz?

Ha egyedül nem viheti,mért nem egyezele meg vele,hogy jöjjön a gyerekért a barátnővel/nagyszülővel/rokonnal...ennélkül olyan szaga van,hogy tepersz utánna...

2010. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
51%
Kedves kérdező! Ha apuka havonta kétszer elviszi a gyereket, és azt az időt masszívan vele tölti, akkor igenis nevelheti annyi idő alatt is. Én sosem tiltottam a férjemnek, hogy elvigye a gyerekeket, jóval többször van velük, mint a "kötelezően előírt" láthatás, közös felügyeletet kértünk, és mondhatom, sokkal jobb apa amióta nem él velünk, mert amikor a gyerek/ek vele vannak, az az idő tényleg csak róluk szól. Van, hogy csak az egyiket viszi el, mert elég nagy a korkülönbség a két gyerekünk között, és nem szerencsés mindig "rákényszeríteni" az egyik gyerek programját a másikéra. (a kicsi 1 éves, a nagy 10) Én soha, de soha nem szidtam a gyerekek előtt az apjukat, (a barátnőimnek azért néha kifakadok, és szidom, de nem azért, mert sz*r apa, hanem azért, mert qrvára fáj, hogy kiszállt félidőben, és rámhagyta a gyerekeket és mindent, amit közösen terveztünk el).
2010. aug. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
12.17 Nem akarom visszakapni.Nagszulohoz nem viheti, a baratnoje utalja a gyereket.A beszukult birosag nem arrol hires, h ok nelkul korlatozza az apukat, aki egyebkent nem agressziv es nem felek vele egy lakasban tartozkodni.Nem arrol van most szo, h milyen a mi kapcsolatunk.Ezt tenyleg csak az erti meg aki atelte
2010. aug. 4. 18:37
 28/33 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező azért kicsit túl reagálod ha ne adj isten nem váltok és az apuka elhalálozik akkor is mindent neked kell megoldani és még gytarás sincs.
2010. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Anyukak, azt leszamitva, h nem birunk ki egy napot sem a gyerek nelkul, milyen lenne az elet, ha heti 2 napot velunk van a gyerek, setalgatunk,majd hazavisszuk es adunk havi 10-20E Ft-ot?
2010. aug. 4. 22:18
 30/33 anonim ***** válasza:
48%

Kedves 9.58,


"elvárom cserében"????

Ez nem egy bolt, hogy fizetsz, és kapsz valamit a pénzedért. Neked Ne legyenek elvárásaid a pénzedért cserébe, hacsak nem az, hogy a gyermekkel kapcsolatos kiadások legyenek fizetve belőle.

Azért mert megteszed, ami a kötelességed, teszem hozzá, a gyermekkel kapcsolatos kötelességed, miért vársz ellenszolgáltatást az exedtől? Milyen alapon?

2010. aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!