Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lelepo apukak? Havi 2szer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelepo apukak? Havi 2szer elvinni a gyereket az neveles?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 22:03
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi az OFF- ért, de nem szeretem az ilyet...

Gyermeket pedig az nevel, aki együtt él vele. Ennyi.

2010. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
73%

"Kérdező azért kicsit túl reagálod ha ne adj isten nem váltok és az apuka elhalálozik akkor is mindent neked kell megoldani és még gytarás sincs."

Ja igen, csak akkor van egy normalis apa peldakep, akiröl a gyerek csak jot hall, hiszen nem elvaltak igy-vagy ugy, hanem sajnos meghalt pedig milyen boldogan elhettek volna... vagy nem, de ez mar nem derül ki. gyerektartas helyett pedig ott van az arvasagi, ami az atlagosan megitelt gyerektartasi dijnal magasabb összeg.

2010. aug. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Zsolt70 válasza:
08-04 08:01 ra szeretnék hozzá tenni egy két dolgot Én szinte ugyan igy jártam járok annyi különbséggel, hogy nem beteg/gek a gyerek/kek hanem most grill parti most névnap szülinap .....és még tudnám sorolni.És telnek a hetek hónapok a lányomat nem láttam február óta.Szeretem volna lépni ez miatt de kimagyarázta avval, hogy meghurcolnám a gyereket én barom meg hidtem most meg késő.Tehát furmányosak a nők ha kikell cseszni az ex-el.
2010. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!