Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válni akar! Rettenetesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válni akar! Rettenetesen megbántottam a férjemet! Az itt feltett kérdések miatt! Nem hittem h. befog lépni erre az oldalra. Ő AZ ÉLETEM ÉRTELME! Hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
25%

Ha ezért válni akar, akkor hadd menjen. Ha nem megoldani akarja a problémát. Egyébként valami gond lehet, ha egymással olyan szinten nem tudjátok megbeszélni, hogy inkább váni akar, mint beszélni róla.

Te meg igy akarod leélni az életedet? Orgazmus nélkül? Mármint hogy csak akkor van, ha te csinálod magadnak? Nehéz lesz...

Beszéljétek meg, szokjon hozzá a rendszeres előjátékhoz, stb. , neked is jogod van a normális szexuális élethez.

Ha meg olyan tökfej, hogy ezért elválik, eszedbe ne jusson az útjába állni...

2010. aug. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
98%
Most erre csak azt tudom mondani,hogy a pároddal kellett volna megvitatni,nem 4 éven át hazudni neki és nem egy fórumra kiírni a problémát,hogy látatlanban is ki tudja hány paraszt röhögje ki.Szerintem válni nem akar,csak hirtelen felindulásból mondta azt amit.Legjobb lenne leülni és tényleg őszintén megvitatni mindent,kezdve ott,hogy te elmondod mi nem jó,éveken tartó szótlanságot mellőzve.Személy szerint én is nagyon zokon venném az ilyet.
2010. aug. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
100%
ilyenek miatt válni akar? max összevesznék a párommal vagy leülnék megbeszélni vele a bajokat. érdekes.. ma este lepd meg vacsival és ülj le vele beszélgetni, hogy igenis voltak - vannak problémáid vele - veletek. nehogy már ilyenek miatt váljatok el. ez nevetséges, ne haragudj. ha megbeszélitek, kibeszélitek magatokból, akkor nem hiszem, hogy nagyobb probléma lenne belőle. biztosan hirtelen kiakadt, de ennyi. mindenképp beszélj vele.
2010. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 A kérdező kommentje:
sokszor mondtam neki....számtalanszor...hogy lassítsunk,meg egy másodikra is,de soha nem ugy jött ki a lépés!!
2010. aug. 9. 10:36
 25/72 anonim ***** válasza:
31%

A kérdésfeltvevésnél még többet számban beszéltél, vagyis hogy: kérdések...

most meg csak egy kérdést írtál le nagyjából

És még szegény pasi szégyellje magát??!! Ezt most komolyan gondoljátok?? Meg hogy a kérdező ne érezze magát hibásnak??!!

Nyugodtan le lehet pontozni! De nézzetek már magatokba!

Mégis ki a hibás? Ha nem a szóban forgó hölgy? Aki ahelyett hogy a megbeszélné a férjével, ilyen idióta oldalakon kérdezget mindenfélét.

Ezért meg nem hiszem hogy bárki is válni akarna, van ott még valami más is a háttérben.

2010. aug. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, sokszor mondta neki, olvass vissza.
2010. aug. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
37%
Keress egy valódi pasit aki kielégít ennyi,a férjed alkalmatlan rá minek mentél hozzá?Amúgy a férjed csak önző a saját orgazmusával foglakozik te meg csak egy eszköz vagy hozzá.Tarts szeretőt,nem vagyok megcsalás híve de van amikor nincs más hogy lehetőség egy kis boldogságra.PFFFFF.
2010. aug. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
70%

Egy dolog miatt bántódhatott meg, hogy 4 évig hazudtál neki (meg magadnak is).

A többi nagyon szomorú, ahelyett, hogy változtatna, megpróbál (sikeresen) lelkifurdalást kelteni benned.

Igenis fontos, hogy a nőnek is jó legyen, mert folyamatosan kielégítetlennek lenni nemcsak nem jó, hanem rányomja a bélyegét a kapcsolatra, az ember ideges, csalódott, hisztis. Ráadásul szervi problémát okozhat, ha folyton felizgatnak, de nem elégítenek ki. Igenis fontos, ne hazudj magadnak.

Én is dühös lennék, ha 4 évig titkolnák előttem, hogy nem jó a szex, majd a netről tudnám meg (mellesleg kutakodni utánad gusztustalan, nincs mentség rá), ahol a párom idegenekkel beszéli meg, amit velem kellett volna.

De erre nem a válás a megoldás, hanem őszinte beszélgetés arról, kinek milyen igényei vannak, ki mit vár a másiktól, akár szex terén, akár őszinteség terén.

Meg se próbáld kiengesztelni, a probléma megoldására koncentráljatok. Kissé bizarr lenne azért könyörögnöd neki, hogy ugyanolyan szar maradjon a szex.

2010. aug. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
83%

Ne korholjátok már szegényt! Nem mindenkinek olyan könnyű beszélni a partnerével a szexről! Van, aki már a pénisz szótól is lángvörös lesz.

Természetesen az őszinteségre kell törekedni, főleg, ha valami "nem tetszik" a párodban.

Az is érthető, ha a hapsia megsértődött első hallásra, de valószínűleg nem igazi sértődésről van szó igazából, hanem csak össze van zavarodva, hogy amiről azt hitte, hogy jól működik, az igazából béna.

Színleltél szeretkezés közben? Ha igen akkor jogos a sértődés

2010. aug. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha valóban többször próbáltál vele erről beszélni és semmi reakciója nem volt, akkor bizony nagy hiba volt hozzámenni egy olyan férfihoz, aki nem tud, de nem is akar kielégiteni téged... Erről ennyit.

A férjem pl. már az előjáték során kielégit, mivel az a tuti, abból nagy baj nem lehet :-) NEki viszont fontos, hogy nekem jó legyen... Nálatok ez sajnos nem igy van... Erről ennyit.

2010. aug. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!