Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válni akar! Rettenetesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válni akar! Rettenetesen megbántottam a férjemet! Az itt feltett kérdések miatt! Nem hittem h. befog lépni erre az oldalra. Ő AZ ÉLETEM ÉRTELME! Hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 A kérdező kommentje:
nem hiszem h. csal...szerencsére!!de az biztos h. már nem tetszem neki,csinálhatok akármit,uj ruha vagy bármi,de nem mondja l hogy uuuu..de szép vagy kicsim vagy ilyesmi,pedig jól esne
2010. aug. 9. 12:56
 62/72 A kérdező kommentje:
nállatok ez hogy van??
2010. aug. 9. 13:00
 63/72 anonim ***** válasza:

4 éve mondja neki irta többször h kérte h legyen más,4 éve szarik rá mit lehet ezen még beszélni?valahogy igy gondolod :Jaj szivem ma este ugye orgazmust okozol Válasz :Aha magamnak na erről ennyit?Errő ő szerencsétlen magához nyúl mert hát neki is kell öröm erre a férj hát mit csinálsz miért csinálod hát most szexeltünk?

Bár lehet h szegény kérdező éveken át mejátszotta én is csináltam aztán belefáradtam és csak voltam mint egy fadarab hogy mielőbb legen vége nem is maradtunk együtt.

2010. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
Nálunk most két egyenlő fél van akik szeretik egymást,és engem nem szexezköznek tartanak hogy legyen orgazmusa a férjednek a te orgazmusod szart se ér,ő legyen kielégülve aztán örülj annak h hozzád ért.
2010. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:

Hm, mi azért még eljárogatunk szórakozni, meg mindenfelé, nekem a munkában is csiniben kell lennem, so ő mindig megdícsér...meg a párommal nincsenek szexuális gondjaink.

Nőként kell megpróbálni jól működtetni a kapcsolatot, mert über hülyén hangzik, de sok esetben mi irányítunk. A szexet is tudod te irányítani, hogy ne élvezzen el 3 pillanat alatt, csak ehhez Neked is venned kell a fáradtságot... húzni az együttléteket, és ha nem 5 percig tart levetkőzéssel együtt, akkor..... egyébként pedig nyugodtan csináld csak magadnak... azzzal nem teszel semmi rosszat, csak magad megismered, illetve ha ő izgat/izgatna , akkor tudod, hova irányítsd a kezét/nyelvét... mindenre van megoldás ám, csak ...akarni kell

2010. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
Baránőmnek is ezt tanácsolták,ő vette is a fáradságot,aztán pasija felpofozta h merészel nyulkálni mocorogni miközben ő elmenni készül,szóval ez se mindig jo megoldás.
2010. aug. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
63%
Hm... A Barátnőd fickója tényleg egy segg... remélem jól valagon rugta, és azóta nem vele van. Ne általánosíts...Lehet, hogy az ő férje nem tud szexelni, neki abban kimerül, hogy ki be ki be ki be....... és kész. és előfordulhat, hogy nyitott lenne erre, anélkül, hogy képentörölné kétségbeesett kérdezőnket!
2010. aug. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
Igen egy segg igy van,és épp most szakit majd vele bnőm napokbn mert nyomást gyakorultunk rá mert nem előszőr bántalmazta.Meg h asszonyállatnak hivja nyilvánosan is.úgy hogy napokban lesz mnég balhé itt is mert szerimtem nem lesz olyan könnyű kidobnia ,csak jobb egy nagy balhé mint még pár év amig üti veri.
2010. aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
Pfff, de nem bírom az ilyeneket. Menjen el az ilyen Szibériába, éljen remeteként... Sok sikert, erőt a csajszinak, próbáljátok megvédeni, bár nem lehettek mindig vele :-(
2010. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
alapból úgy gondolom, h jogos h feltetted a kérdést, mivel nem tudtátok megbeszélni, anyukádat mégse lett volna jó erről faggatni.....a szex elméletileg közös örömforrás, neked is jónak kellett volna lennie.....a férfiak egyébként nagyon nem szeretnek az ilyen problámákról beszélni, valamelyest megértem, de ez nem kell h válóok legyen!!!
2010. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!