Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válni akar! Rettenetesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válni akar! Rettenetesen megbántottam a férjemet! Az itt feltett kérdések miatt! Nem hittem h. befog lépni erre az oldalra. Ő AZ ÉLETEM ÉRTELME! Hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 A kérdező kommentje:
én magamat tartom hibásnak persze....de tényleg sokszor mondtam neki h. rossz így felizgulva csak itt fekudni az ágyon!és sokszor hetekig-hónapokig kértem pl.h. adjon puszit oda!!
2010. aug. 9. 10:56
 32/72 A kérdező kommentje:
felfogtam h nagyon megbántottam..de minden tettünknek megvan a miértje!este csak annyit mondott h. a fia hiányozni fog én viszont nem!:)
2010. aug. 9. 11:00
 33/72 anonim ***** válasza:
100%

Halljátok?

Próbált vele beszélni.

Szerintem neked kéne válással fenyegetni, nem neki....

2010. aug. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Igaza van a férjednek de, szerintem ez még nem váló ok!

De szerintem ha egy kicsit lehiggad akkor majd belátja hogy ennyi miatt nem szabad elválnia!

2010. aug. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 StephanieXx ***** válasza:
71%

Mekkora Ökör.

Figyelj,ha csak a fia fog neki hiányozni,akkor menjen csak.

Ne mutasd ki neki,hogy fáj...

Most képzeld el...hány nő viseli el a szexet orgazmus nélkül?Senki nem lesz,aki Vele maradna..és lehet,hogy visszamegy Hozzád.

2010. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 A kérdező kommentje:
remélem így lessz!!és igen..csúnya dolog volt tőlem!
2010. aug. 9. 11:06
 37/72 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!!!!!
2010. aug. 9. 11:09
 38/72 anonim ***** válasza:
74%
Egy ilyen pasi melett vagy leszbi lesz a nő vagy masztikirálynő.Szánalom ha te nem hiányoznál neki nem csodálom h nem akar kielégiteni,mert nem szeret csak ezsköz vagy neki az ő orgazmusához te nem számítasz semmit.
2010. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:

Miért lett volna csúnya dolog tőle???

Fontos egy ember számára, hogy a problémáit meg tudja beszélni valakivel. Legyen ez a párja, a barátja/barátnője, egy pszichológus vagy egy idegen. De kell. Sajnos manapság a pszichológus nem divat, mert az embereknek azt hiszik, hogy depressziós, gyenge idegzetű elmebetegek járnak szakemberhez. Mi marad? Az ilyen tanácsadó oldalak...

Én azt ajánlom, hogy keressetek fel egy szexológust! Hátha rendbe lehet még hozni

2010. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy a kérdező nem feltétlenül hibás abban, hogy itt tett fel kérdéseket.
2010. aug. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!