Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válni akar! Rettenetesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válni akar! Rettenetesen megbántottam a férjemet! Az itt feltett kérdések miatt! Nem hittem h. befog lépni erre az oldalra. Ő AZ ÉLETEM ÉRTELME! Hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 A kérdező kommentje:
ma megmutatom neki ezeket amiket írtatok és hátha így könnyebb lessz megbocsájtania,megértenie mindent!
2010. aug. 9. 11:27
 42/72 anonim ***** válasza:
77%

Valamit nem értek...

Ha az a férjed problémája, hogy a magánéleti problémáitokra itt kerestél választ, akkor most miért megint itt kérdezel? Miért nem Vele beszélgetsz és próbálod helyrehozni?

Ebből nem lesz megint baj?

2010. aug. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod ennyire hogy megbocsásson még négy év szar szexet akarsz én vibrit hát nekem nem kéne igy.
2010. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
javitott nem én hanem és vibrit:)
2010. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet a férjeddel.


Ha az embernek problémái vannak, valakivel meg kell beszélnie. Ha a férjeddel ez nem ment, örülnie kellene, hogy nem egy barátnőtől/ismerőstől kértél tanácsot, hanem egy anonim oldalon érdeklődtél.


Ilyen meg ne is haragudjon, de nincs, hogy szeretkeztek és téged nem elégít ki még kérésre sem... Ha nekem nincs orgazmusom szex alatt, akkor a párom szex után azonnal folytatja a simogatást, nyalakodást, amit az előjátékban már elkezdett, ráadásul amint elmegyek, már kérdi is, hogy szeretnék-e még egyszer, mert akkor nem hagyja abba.

2010. aug. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 A kérdező kommentje:
próbáltam vele beszélni!nem lehet!és épp ez a célom h. most is elolvassa hátha így könnyeb lessz megértenie a dolgokat hogy látja a válaszokat!!
2010. aug. 9. 11:49
 47/72 anonim ***** válasza:
100%

Baromság hogy a férjed azért akarna elválni mert ezen az oldalon feltettél egy kérdést...Ebben semmi kifogásolni valót nem látok.

Az igazi okával ő is tisztában van, ez csak egy ürügy hogy legyen mire fogni.Amúgy ha a szex nem működik előbb utóbb vége a kapcsolatnak sajnos.

2010. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
Jah, és ahelyett, hogy elválna, inkább irány az internet, tessék rendelni egy vibrátort! Nekem a párom meglepetésképpen vett egyet, hogy még jobban tudjon kényeztetni ("cserébe" rendelt nekem mellé egy combfixet is, mert őt meg az izgatjak, nah, puff, így egészítjük ki egymás igényeit) Szóval ne legyen már ennyire büszke és sértődött, mindent meg lehet beszélni. Ez nem megcsalás, hogy így kellene viselkednie.
2010. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha négy éve nem értette h orgazmust akarsz akkor a gyakori kérdések válaszaitól tuti nem fog változni semmi esedezel majd a bocsánatáért megint és vár rád még pár év orgazmus nélkül vagy marad az önkielégítés,sajnálom.
2010. aug. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 A kérdező kommentje:

azért akarom h. megbocsájtson mert szeretem!!!!!!!


utolsó válaszoló:igen...ilyen egy normális kapcsolat:)

2010. aug. 9. 11:52
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!