Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válni akar! Rettenetesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válni akar! Rettenetesen megbántottam a férjemet! Az itt feltett kérdések miatt! Nem hittem h. befog lépni erre az oldalra. Ő AZ ÉLETEM ÉRTELME! Hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
bocsi, azóta már mentek válaszok, 11:47-es voltam.
2010. aug. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 A kérdező kommentje:
a 11:47 esnek írtam
2010. aug. 9. 11:54
 53/72 A kérdező kommentje:
miközben írtam addig jöttek...de neked szólt 11:47es
2010. aug. 9. 11:55
 54/72 A kérdező kommentje:
de sztem az rosszabul esett amilyen válaszokat kaptam a kérdésemre...sokan csúnyán fogalmaztak(..pl.h pancser..béna!!)sztem NEM az!!csak leszarta az igényeimet!!!
2010. aug. 9. 11:59
 55/72 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő lesz@rja az igényeidet akkor valószinű, hogy ez a nagy szerelem egy oldalú és nem az ő részéről..
2010. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki ezért akar válni hát akkor szerintem egy jó ürügy és ott nincs minden rendben.Mondjuk a szexel ahogy írtad és ez egy kifogás.
2010. aug. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 A kérdező kommentje:
gondolod???:(
2010. aug. 9. 12:24
 58/72 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha emiatt elválik akkor már elakart csak kelett egy kifogás és valószinű van neki más akit kielégithet és az sajnos nem te vagy mert ha négy évig nem érdekelte a te igényed orgazmusod akkor ez veszett fejsze nyele.
2010. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:

Jaj, buzdítságtok csak, hogy a férje egy hímsoviniszta idióta, aki szarik a másik igényeire, és el kell válni...

pffff

Meg kell beszélni, nem elválni...Mi nem tudjuk miért a nagy szerelem a férjed iránt, te biztosan érzed, tudod, valamiért 4 éve szereted, meg kiscsávót is szültél neki.

A szexben pedig annyi féle módon lehet újjítani, illetve lehet javítani tartalmassá tenni az együttléteket.

Az én exem is ilyen volt, ha a fejem tetejére álltam akkor sem volt jó, de puff... már nem is szerettem. beszélni beszélni beszélni és tanulni tanulni tanulni... meg kell találnod a közösnevezőt vele, de hidd el, arra, hogy hogyan engeszteld ki csórikát, arra nem itt fogsz választ kapni...

Hajrá!!! :-)

2010. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem válóok, meg kell beszélni....most biztos sértett, de valójában csak olyan dologra kérdeztél rá amit vele nem tudtál megbeszélni! nem a barátnődnek fecsegted ki, csak egy anonim oldalon kérdezted meg! A problémával ő is tisztában van, de nem akarja megoldani, inkább válik???....ülj le vele, mond el amit nekünk, meg kell értenie!!!
2010. aug. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!