Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válni akar! Rettenetesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válni akar! Rettenetesen megbántottam a férjemet! Az itt feltett kérdések miatt! Nem hittem h. befog lépni erre az oldalra. Ő AZ ÉLETEM ÉRTELME! Hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
100%
Húúúú bakker sokat gondolkodtam, de inkább leírom az én sztorimat, hátha segít nektek....Hát mi is már több, mint 10 éve együtt voltunk, és az orgazmus nagyon ritka vendég volt nálunk-akárcsak nálad.Igen tudom, hogy milyen rossz érzés egész nap rákattanva felizgulva az estét várni és eljön az este amikoris beteszi tol 2-tőt 3-at és elszáll, aztán puszi-puszi csókocska és elalszik-te pedig ott maradsz felhúzva, mint egy verkli.Nekem a sok orgazmusmentes szeretkezéstől már álmomban is volt orgazmusom pedig hozzám sem nyúlt senki-annyira vágytam rá.És az én páromat annyira zavarta ez a dolog, hogy mivel a férfiszlengben elterjedt sok csóppagyú farok között,hogy a nővel van a gond, ha nem tud 1 percen belül elélvezni ha betették neki-hát akkor ki kéne próbálni más nővel, mert biztos az asszonyban van a hiba.Sok férfi egyáltalán nem érti, hogy mi nők nem úgy működünk, mint ők férfiak, hogy f.sz feláll-ész megáll, hanem nekünk kell a simika puszika nyali-fali ciróka maróka palykosság és társai, mint pl a jól kinyalom előtte, hogy jobban csússzon.Szó-szó nekünk végül sikerült megtalálnunk a minden értelemben vett KÖZÖS utat és az én férjem sem próbálta ki mással, hogy ez így működjön, viszont itt ezen az oldalon is utána olvasott eseteknek, hogy bizony nemcsak nálunk probléma ez.És ez az oldal nagyon jó arra, hogy az emberek leírják a saját tapasztalataikat és ezzel sokat tudnak segíteni a hasonló problémájú embereken.Véleményem szerint ha a férjed csak és kizárólag ezért akar válni tőled, akkor ez csak ürügy neki.Ez egy anoním oldal soha semmiből senki nem jönne rá, hogy pl a szomszéd Mari tette fel a kérdést, vagy hogy a rokon Jóska ilyen béna a dugásba.A lényeg, hogy nekünk azóta olyan jó lett a szexuális életünk, hogy szinte naponta csináljuk, sőt van úgy hogy 1 nap reggel is és este is.És egy együttlét az előjátékkal együtt már közelít az átlag 1 óráhozés igenis ebbe beletartozik az együttlétek 70-80%-ában, hogy alaposan kinyal előtte(nemcsak puszit ad rá)és persze én is furulyázok kicsit de nem túl sokat, mert attól hamar elszáll.És ami a lényeg hogy mára már az együttlétek 99%-a orgazmussal záródik részemről.Nehéz volt kimondanom, de kimondtam végül, hogy nem értem azt a "férfit"aki képes elégedetten oldalára fordulni és jókat aludni, úgy, hogy a felesége ott gyötrődik hónapok óta mellette kielégítetlenül.A te férjed ugyanolyan struccpolitikát folytat, mint az én férjem pár évvel ezelőtt.Nekem sikerült kihúzni a fejét a homokból.Azon pedig légyszi te gondolkodj el, hogy miért csak egy puszit ad max"oda"néha.Én ha szeretek valakit, akkor nincs undor nincs az a "szag"ami visszatántorítana attól, hogy én annak az embernek "ott" bármi áron örömöt ne okozzak.Elsősorban ezeket a problémáitokat kellene kibeszélni,mert sajnos a mai házaspárok előtt rengeteg tabu van.Férj és feleség nem mer egymás előtt-egymásról úgy beszélni, hogy az úgymond "társadalmilag elfogadható"legyen-ellenben férjek járnak ki az útszéli Qurvákhoz és miközben döfik őket, kiszabadul belőlük az úgy megb...lak, a szétqúrom a p.icsád, sz.opjál le...stb... és még sorolhatnám,mert ez ugyebár társadalmilag szintén "nem elfogadható".Viszont ha ugyanezt otthon mondanák és csinálnák, rohadtul boldog házasságban élnének...........
2010. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:

Persze, ha a férjednek nem lenne jó, akkor neki bezzeg lenne pofája elválni.

Milyen világ ez, hogy a nőnek nem szabad szólni semmiért.

2012. febr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!