Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Igaza van, ez megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van, ez megcsalás?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy szerintem nincs igaza a (volt) férjemnek, de érdekelne, hogy mások hogyan gondolják.


3 éve voltunk (vagyunk) házasok, 6 éve együtt, de nagyon megromlott a viszonyunk kb fél évvel az esküvő után. Próbáltuk helyrehozni, sokszor leültem vele beszélni, olyankor pár napra megváltozott, aztán minden ugyanolyan lett. Hazajött, evett, leült játszani, fél 2-3 körül bejött a hálóba, felkeltett, hogy ő szexelne, hiába keltem reggel én korábban munka miatt. De ezen kívül szinte beszélgetni sem nagyon volt hajlandó, megszűntek a közös programok is( az itthoniak is, nem a vírus miatt).


Értettem hogy sokat dolgozik és fáradt, ő fizikai munkát végez, én inkább szellemit, ami szintén fárasztó. De máshogy. Én ezt értem. De nem éreztem hogy le kéne élnem egy életet intimitás nélkül, nem voltam boldog. Megmondtam neki hogy válni akarok, és elköltöztem. Ő teljesen kiakadt. Ez volt tavasszal. A válás nem lett kimondva a mai napig, de beadtam 2 hónapja, amikor megismertem egy férfit, és éreztem milyen megint amikor törődnek velem. Addigra már külön éltünk egy jó ideje, világossá tettem hogy válok, de valamiért reméltem hogy változik valami, viszont, nem is találkoztunk, beszélni is csak akkor, amikor 2-3 hetente felhívott hogy hisztizek e még vagy hazamegyek végre.


Szóval beadtam a válást, és lefeküdtem ezzel a férfival, azóta is randizunk. De ezt a férjem megtudta egy barátnőmtől, és azóta a szüleimet, közös barátainkat, ismerőseinket azzal traktálja, hogy én mekkora lotyó vagyok, mert megcsaltam őt. Természetesen aki nem ismer jól, el is hiszi, hiszen mással látnak olykor, és ezt hallják közben. Ez kellemetlen, mert kicsi városban élünk, és érzem a munkahelyen a megvető pillantásokat, az ismerősök hárítanak, és a szüleim is megkérdőjelezik, hogy úgy történt a konfliktus ahogyan mondtam.


Ez valóban megcsalás, amíg ki nincs mondva a válás, akkor is, hogy ha szakítottunk? Én tévedek? Nem érzem jogosnak a vádaskodást.


2021. jan. 3. 10:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
19%
A megcsalás az megcsalás. A lotyó az lotyó. Talált egy jóképűbb, gazdagabb férfit és még ennek áll feljebb. Inkább szégyelnéd magad. Erre esküdtél? Áruló.
2021. jan. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
79%
21-es, micsoda álszent és látszatra adó szemellenzős ember vagy te!
2021. jan. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Van itt egy gyűlölködő "szent ember" aki minden kérdés alá ilyeneket irkál.
2021. jan. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!