Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válni, vagy nem válni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válni, vagy nem válni?

Figyelt kérdés
10éve ismerem a férjem,4 éve házasodtunk.Mint a mesékben,boldogok voltunk..Mikor gyermekünk született,minden megváltozott,eltávolodott tölem(lünk).Külön szobában alszik,arra hivatkozva,hogy sokat dolgozik,fáradt..Ez még az elején logikus megoldás is volt,de nem találunk vissza egymáshoz.Nem tart nönek,ha kérdezem nincs-e valakije tagadja,válni nem akar,azt mondja szeret!DE IGY?mit gondoltok,mi van vele???
2010. okt. 14. 13:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%

depressziós

Pont valamelyik nap olvastam egy cikket,hogy az apákat is megviseli a gyermek érkezése és sokszor nekik még nehezebb alkalmazkodni az uj helyzethet,és a depi akár a gyerek 12 éves koráig is jelenzkezhet,tehát bármikor előjöhet.

Szerintem ne válj el,inkább menjetek el tanácsadásra,egy próbát megér.

2010. okt. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem látod rajta, hogy vissza akar találni hozzád, akkor válj el! Ne éld le így az életedet.
2010. okt. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk is u.e van, csak én költöztem a gyerekszobába, és nem keressük egymást (szexuálisan). De minden egyéb téren nagyon jól kijövünk. Előtte sem volt a házaséletünk túl jó, mostanra meg már gyakorlatilag nincs is. Én nem közelítek, mert egyszerűen kihunyt belőlem minden vágy. Úgy látszik belőle is. Most két eset van: Vagy leéljük így az életünket, vagy egyikünknek egyszer csak jön valami nagy lobbanás... (?!) Passz. (15 éves házasok vagyunk, a gyerek 4 éves).
2010. okt. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%

Én is dilemmáztam egy időben mi lenne a jó.Volt olyan,hogy ugy éreztem nem bírom tovább ezt a helyzetet,hogy a társam nem is a társam,csak ugy vagyunk.

De én mégis a házasságunk megmentését akarom,mert szeretjük egymást,és rájöttem nem az a megoldás ha elválok rögtön,hanem ha teszek érte a férjemmel együtt.

Nem könnyű egy házasságot fenntartani de ha ugy érzed szereted még akkor próbáld meg te is helyrehozni.

2010. okt. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
23%

Ha külön szobában alszik, az azt jelenti hogy van valakije, mert egy normális férfi nem bírja ki szex nélkül, akkármennyire is fáradt.

Szóval ez csak hazugság, ami nem fér bele egy kapcsolatba, úgyhogy szerintem egyértelmű a válasz: Válni.

2010. okt. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%
3. vagyok. A férjemnek nincs senkije. 8-16-ig dolgozik, az irodájában állandóan elérhető, azonkívül pedig 30 perc alatt itthon van, és a többi időt mind velünk tölti, az utolsó percig. (De ha lenne is.. amig velünk ilyen, engem nem érdekelne).
2010. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%
14.00-ás!A telefonokat át lehet irányítani,a titkárnőt be lehet idomítani, hogy mit mondjon ha hív az asszony és akkor megy félrelépni, amikor a legkevésbé hiszed.Hidd el tudom.Én 2 ilyen csődörnek voltam a titkárnője.Mindkettő házasságban élt, mindkettőnek gyerekei voltak és mindkettő orrba szájba csalta az asszonyt.Volt, hogy "csak"qurváztak, de voltak nagy hónapokig tartó szerelmek is.Undorodtam tőlük, főleg, amikor a feleségük bepakolt nekik, hogy külföldre mennek dolgozni(garanciális javítás), közben meg a qurváikkal mentek nyaralni a tengerpartra.Az egyik azóta már elvált és együtt él azzal akivel a legtovább csalta a feleségét és csupán arra várt, hogy a lánya 18 legyen(szép kis apuka)a másik meg azóta is csalja a feleségét, de azt tudni kell, hogy a felesége is egy qurva volt.Szó szerint.Megvásárolta a stricijétől.És el sem hinnétek, hogy amúgy egy milyen gazdag és jólszituált úriembereknek tűnnek.
2010. okt. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%

Most olvastam ezt a könyvet,egy előző kérdésnél ajánlották a kérdezőnek.Szerintem érdemes lenne neked is elolvasni,nekem is segített.:)

[link]

2010. okt. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%

Sajnálom, aki ilyen kapcsolatban él, bár ez nem kötelező.

Én el sem tudnám képzelni, hogy egy fedél alatt éljek a férjemmel, mégis idegenek legyünk egymás számára akár testileg, akár lelkileg.15 éves házasok vagyunk, de még nem volt olyan, hogy külön aludtunk volna.Az meg hogy ne is érezzek vágyat sem én, sem ő, elképzelhetetlen számomra.Ha így alakulna biztosan kilépnék, egy ilyen kapcsolatban mindenki tönkre megy.

2010. okt. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Hát igen,de nemcsak magamat kell néznem,hanem a gyermeket is!Az én szüleim elváltak,nem kivánom senkinek,pedig a mai napig jóban vannak..viszont"áldozati bárány"is nagyon unok már lenni!Apácának is túl fiatal vagyok!És minden női praktikát bevetettem,elhihetitek,és semmi eredmény!Még mindig tanácstalan vagyok...
2010. okt. 14. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!