Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válni, vagy nem válni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válni, vagy nem válni?

Figyelt kérdés
10éve ismerem a férjem,4 éve házasodtunk.Mint a mesékben,boldogok voltunk..Mikor gyermekünk született,minden megváltozott,eltávolodott tölem(lünk).Külön szobában alszik,arra hivatkozva,hogy sokat dolgozik,fáradt..Ez még az elején logikus megoldás is volt,de nem találunk vissza egymáshoz.Nem tart nönek,ha kérdezem nincs-e valakije tagadja,válni nem akar,azt mondja szeret!DE IGY?mit gondoltok,mi van vele???
2010. okt. 14. 13:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
61%
A pasik valóban nincsenek meg szex nélkül huzamosabb ideig. Ha ennyire nem akar szexelni, ezen el kell gondolkozni. Sajnos.
2010. okt. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
31%
Én csak azt nem értem, miért kell egyből azt hinni, hogy ha a férfi nem kívánja az együttlétet, akkor biztos, hogy csalja a feleségét. Ez egy orbitális baromság, vannak kivételek. Mint pl. nálunk is.
2010. okt. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

"És minden női praktikát bevetettem"-nem biztos,hogy jókat.

(én vagyok aki a könyvet ajánlotta)Sok mindennel próbálkoztam,én is hogy áthidaljam a házasságunkban a szakadékokat,de végül ez segített.

A könyv szerint az emberek 5 csoportba sorolhatók aszerint,hogy milyen módon várják a szeretetet a párjuktól.Nagyon egyszerű besorolni,és egyszerű praktikák ezek,amik minden nap megoldhatók...Te azt hiszed,hogy mindent megteszel,és nem érted,hogy mi a gond,hogy még mindig nem elégedett a párod.

Az 5 csoport:

1.Ajándékra vágyók-apró meglepetések,üzenetek a tükrön,virág,bonbon,sms-ek,stb...

2.Szívességre vágyók-kedvenc kaja,sütivel meglephető,várj Szivem majd én tisztába teszem a gyereket,elmosogatok stb...

3.Dicséretre vágyók-csinos vagy,isteni volt a vacsora,ó Szivem annyit dolgozol értünk,büszke vagyok rád stb...

4.Együttlétre vágyók-sétáljunk,vacsorázzunk együtt,nézzünk meg egy filmet együtt,legyünk kettesben,menjünk el hétvégére valahova stb...

5.Érintésre vágyók-ölelés,csók,cirógatás összebújás masszírozás stb...


Engem pl dicsérettel lehet levenni a lábamról,a férjemet meg cirógatással.Nem igazán szeretek összegabalyodva feküdni vele,és úgy nézni a híradót,de megértettem,hogy EZZEl tudom kimutatni a szeretetemet,akkor erre szükségünk van minden este,MINDKETTŐNKNEK.Ő meg bizony dicsérje meg minden este a vacsorát szóval,nem elég az,hogy 3 tányérral eszik belőle...:)

Én javaslom,hogy olvasd el,ennyit megér a házasságotok!

2010. okt. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm,megnézem a könyvet,hátha:)DE!Az Ő válaszai: AJÁNDÉK:minek?mindkettönk részéröl,pénzkidobás!(megjegyzem,régen ez nem igy volt!)

SZIVESSÉG:mindent én csinálok,mert ö még egy égőt kicserélni is fáradt,nemhogy a gyermekkel bármit is csinálni:(

DICSÉRET:Őt már nem érdekli,mert csak azt sajnálja,hogy nem olyan,mint 20évesen..rólam nem is beszélve(pedig nem hanyagolom el magam,még a boltba is sminkben megyek:)

ÖLELÉS?EGGYÜTTLÉT:Neki egyikre sincs szüksége,jól elvan a szobájában,ha átmegyek alszik,kimegyek 5perc múlva újra nézi a tv-t,mert már nem álmos!Szerinted ezekre van használható megoldás egy könyvben?Szeretnék újra boldog lenni,ha lehet vele!de...

2010. okt. 15. 11:35
 15/28 anonim ***** válasza:
96%
Hát akkor mese nincs le kell vele ükni "face to face" és ahogy ezt itt most nekünk elmesélted meséld el neki is.Mondd el neki, hogy úgy érzed, hogy ezt a házasságot egyedül te akarod megmenteni és előbb utóbb te is fel fogod adni és akkor késő lesz.Kérdezd meg tőle, hogy ő ezt várja?Mármint, hogy mikor lesz vége?!Mert épeszű ember ha agyban kicsit előre levezeti a dolgogat, rájön, hogy ez az út oda vezet, hogy az út kettéágazik.Beszélgetni beszélgetni és megintcsak beszélgetni.Ha kell éjszakákat, ha kell nappalokat, ha kell hétvégéket CSAK KETTESBEN és ezeken a beszélgetéseken el lehet mondani a másiknak, hogy mi a nem jó.Ha már nem akartok beszélgetni sem , akkor nagyon sajnálom, de ugye te is látod, hogy akkor mi lesz.
2010. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
ükni=ülni
2010. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
72%

Én azt hiszem a kérdező már beszélgetett a férjével erről, és a válasz az volt, hogy nincs senkije és szereti.


Megint csak azt tudom mondani, hogy a pasik általában nem mozdulnak ki abból az állapotból ami kényelmes nekik. Vagyis, neki ez a helyzet köztetek megfelelő. Ő nem akar veled már intim kapcsolatot, de mégis "együtt van" a családjával vagyis látszatra teljesíti a kötelességét, amivel meg is nyugtatta a lelkiismeretét. Lehet hogy nincs nője, de lehet hogy van, viszont ez kérdező, a te szempontodból teljesen mindegy, mert vele nem törődik.


Tehát, a férjed addig fog ebben az állapotban maradni, amíg vagy te meg nem elégeled és kirakod, vagy bepasizol és azért rakod ki, vagy ő bele nem szeret egy másik nőbe annyira, hogy magától elmenjen. De ahogy látom erre nincs sok esély, mert a lelkiismeretfurdalát rád akarja hárítani, vagyis hogy ha neked ez így nem tetszik, te rúgd fel a házasságot, és akkor téged lehet hibáztatni, nem őt aki "mindent" megtett.


Ahogy látom te nem haragszol a férjedre, nem vitatkozol vele és nem is mondogatod neki a magadét, legalábbis erről nem szól a beszámolód, tehát az nem lehet, hogy ezért távolodott el tőled. Vagyis csak simán kiszeretett belőled. Sajnos ez megesik, és szerintem ebben az esetben ezen nem is nagyon lehet változtatni. Mert ha sértettség miatt ment volna külön, akkor azért még lehetne bocsánatot kérni, vagy újra kezdeni, és akkor lehet hogy a csábítási taktikák is sikerültek volna, mert ha szeret, akkor azért értékelné hogy igyekszel, de egyáltalán nem értékeli, hanem ki akar téged kerülni. Szerintem azt gondold végig, hogy te hogyan viselkednél, ha már nem kívánnád a másik érintését, azt hogy megcsókoljon, pláne hogy szexelj vele. Ha a férjed is így viselkedik, akkor nyilvánvaló, hogy sajnos teljesen elhidegült tőled.


Szóval vagy elfogadod ezt a helyzetet (és közben keresel mást, de ezt meg is mondhatod neki, hogy nem leszel ezután hűséges, hiszen mirefel legyél, nem igaz?) vagy szépen elválsz.


De megpróbálhatod először a külön költözést is, ha megoldható, hogy akkor hogyan változik a hozzáállása.. de sajnos azt hiszem sehogy.


32/N

2010. okt. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
69%

Mondom hogy depis,a gyerek után változott meg ez általában akkor kezdődik.Külön alszik a depisek szeretnek egyedül lenni.Nem kivánja a szexet tipikus lelkibetegség tünet,a csökkent libidó.

Nem hozza lázba semmi,se az ha el akarod csábitani,se az ajándék,közös progi semmi.

Menjetek tanácsadásra egy pszichológushoz.

2010. okt. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem mutasd meg neki ezeket a válaszokat is.
2010. okt. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
50%

Nézd, sok mindent meg lehet próbálni, sosem mondták hogy olyan könnyű egy házasság, mindig meg kell "küzdeni" a boldogságért, tenni kell egymásért...

De a baj az, hogy mostanában az embereknek csak az a megoldás, hogy elváljak-e.

Egy gyermek ott van, rá is gondolni kell. Soha sem jó az, ha nem tudja mi a családi kötöttség...

28 N

5 éves házas.

2010. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!