Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válni, vagy nem válni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válni, vagy nem válni?

Figyelt kérdés
10éve ismerem a férjem,4 éve házasodtunk.Mint a mesékben,boldogok voltunk..Mikor gyermekünk született,minden megváltozott,eltávolodott tölem(lünk).Külön szobában alszik,arra hivatkozva,hogy sokat dolgozik,fáradt..Ez még az elején logikus megoldás is volt,de nem találunk vissza egymáshoz.Nem tart nönek,ha kérdezem nincs-e valakije tagadja,válni nem akar,azt mondja szeret!DE IGY?mit gondoltok,mi van vele???
2010. okt. 14. 13:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
28%
Nem válni
2010. okt. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Kedves 32/N!nagyon igazad van,persze,hogy próbáltam vele beszélni..de ilyenkor mindig azt mondja,hogy én veszekszem!mondtam szépen,hogy csak beszéljük meg a dolgainkat,szakitsunk egymásra idöt,mert attól,hogy gyermekünk van,én még nö vagyok!Nem egy háztartási alkalmazott,vagy levegő,vagy már nem is tudom minek néz..mert ez igy hosszú távon nem fog menni,sexy ruhában vártam,fenyegettem,hogy elhagyjuk,sirtam,de már azt se tudok..az érdekes az egészben,hogy még igy is azt érzem,hogy én küzdök,erölködöm,de már azt is "elfelejtettem közben,hogy miért"..Szerinte minden rendben,nekem meg túl sok az időm gondolkodni..ha ez nem velem történne,simán azt mondanám:lépjen tovább!Én mégsem tudom megtenni,itt a gyermekünk,akinek mindkettőnkre szüksége van..Köszönöm a választ,és a megértést:)legalább nem érzem magam dilisnek..
2010. okt. 17. 15:34
 23/28 anonim ***** válasza:
33%

Téved, aki azt hiszi, minden férfinak minden percben a szexen jár az esze:


[link]


Sajnos a világválság a férfi libidónak sem tesz túl jót. Egyre több férfinak van önértékelési zavara, válik depresszióssá, életunttá a sok kudarc, stressz, sikertelenség miatt.

2010. okt. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
66%
A férjemmel mi is eljutottunk az általad vázolt "lakótárs-szindrómáig", otthon mindent (tényleg szó szerint mindent) én csináltam, elmaradt a szex is, én persze eleinte vergődtem, pont mint te, próbáltam beszélni vele, de nem volt rá hajlandó, megfenyegettem, hogy elhagyom, de nulla reakció, hiába főztem a kedvenceit, hiába illegettem magam új ruhákban, szexis fehérneműkben-semmi... Egy idő után én is feladtam, nem próbáltam beszélgetni vele ezekről, nem kértem, hogy segítsen bármiben, nemhogy elcsábítani nem akartam, de ha véletlenül akkor jött be a hálóba, amikor épp öltöztem, mindig magam elé rántottam valamit és rákiabáltam, hogy most ne jöjjön be. (ezt azelőtt soha nem csináltam, de ugye a férjem láthat ruha nélkül, a lakótársam nem) Összesen két év telt el így, ebből az utolsó 8-10 hónapban hagytam szó nélkül mindent, lélekben felkészültem, hogy ennek vége, csak nem meri kimondani. Aztán kezdte megváltoztatni a viselkedését, eleinte csak néha-néha segített otthon, nagyritkán bókolt, hogy csinos vagyok, időnként odajött átölelni, egyre többször kereste a társaságomat, míg végül elkezdtünk újra házaspárként együtt élni, kezdetben csak ritkán, de újra szeretkeztünk, még nem mondható tökéletesnek, de mindenesetre roppant igéretes a helyzet. Látom rajta, hogy nagyon igyekszik, bár továbbra sem mondta el, hogy mi baja volt két évig, és azt sem, most miért fáradozik a kapcsolatunk romjait újjáépíteni... Tehát érdemben nem tudok tanácsot adni, mert én sem értem, hogy mindezt miért alakította így, de talán reményt adhat neked is ez az eset, hogy mindent rendbe lehet hozni, ha MINDKETTEN tesznek érte, de egyedül hiába próbálkozol bármivel, csak rontasz a helyzeten...
2010. okt. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
2010. okt. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Szia, én is ugyanebben a cipőben járok, 9 hónapos a kicsi, az első 3-4 hónap iszonyat volt, de most is csak a kedves barátságosságig megy el a viszonyunk néha néha. A férjem súlyosan depressziós,de nincs pénzünk pszichológusra, nem beszél magyarul, úgyhogy csak a drágák között válogathatnánk. Én legszívesebben válnék, mert nem tudok így élni, de ugyanakkor félek elveszíteni. Pedig ennél jobban már nem veszíthetem el.

Ja, és ő sem akar válni. Nem tudok érdemi tanácsot adni, de hidd el más is van így, és szerintem egy pszichológus sokat tehet, a depresszió elméletileg gyógyszerrel felszámolható.


Bármi legyen is, én szurkolok neked. Mennyi idős a pici?

2010. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Nálunk is az elején romlott el minden.Mások a gyermek érkezésével teljesednek ki,lesznek egy család ugy igazából..Nekem is nagyon fáj a helyzet,de ez van..és lassan 3 éve..Köszönöm a választ,és én is csak kitartást,és türelmet tudok neked kivánni,ebben a lehetetlen helyzetben.
2010. okt. 23. 12:05
 28/28 anonim ***** válasza:
A válasz megírásának időpontja: 10-14 14:21-nek köszi a linket. Bocsi.
2010. okt. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!