Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnál ha a férjnek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnál ha a férjnek nem állna fel fél éve? LENT

Figyelt kérdés
Azt mondja nem velem van gond, egyszerűen nincs ingerenciája. Biztosan nem csajozik, engem szeretget, de nem elégít ki és nem fekszik le velem! Azt mondja elmúlik. De akárhányszor kezdeményezek, visszautasít. Beszélünk is róla de azt mondja őt nem is érdekli a szex jelenleg. Szerintem depis. De nem tudok rajta változtatni mert a nőiességembe is belegázol, hogy mindig visszautasít. Csinos vagyok és ápolt. Mit tegyek?
2011. ápr. 26. 09:07
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
78%
nem válnék el az biztos
2011. ápr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
93%

Az én feérjem először is elmenne orvoshoz,hogy nincs-e szervi baj,ha nincs, ésakiskék tabletta se használ, akkor napi vásárló lenne egy szexshopban.

Mert neki fontos,hogy én is jólérezzem magam.

Ha ez nem lenne, ha nem érdekelném,akkor válnék el tőle,nem akkor ha nem áll már fel. Arra annyi megoldás van.

2011. ápr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
98%
Orvoshoz vinném.
2011. ápr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
92%
egészen biztosan a válasz: nem. És ezt érzékeltetném is vele, bármi van, mellette maradok. Próbáld azt megkeresni - zenét, irodalmat, képzőműv. dolgot. ami derűt ébreszt a lelkében, aminél megrendül a lelke- elkezd kifelé jönni a lenyomott hangulatból. Majd tényleg elmúlik - ahogy mondja. Várd meg,amíg ő közelít.
2011. ápr. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
98%

Nem válnék el.


Elmesélem az én sztorimat: Páromnak szintén nem ment a dolog. Leültünk és átbeszéltük a dolgot. Én is tudtam biztosan, hogy nem csal meg. Nem tudott rá magyarázatot adni. Átgondoltam a dolgokat nagyon sokszor. Mindig oda jutottam, hogy szeretem, csak hát szex nincs. tehát eszembe se jut elhagyni. Magamban lerendeztem a dolgokat. Nagyon elvétve beszéltünk róla, persze akarata volt csak nem ment neki. Kielégített másképpen. Én pedig csendben voltam, persze voltak mélyebb napok amikor megjegyeztem a dolgot. De ugyanoda jutottunk. Szeret, nem csal meg, nincs semmilyen szinten más, akarja szeretné, kíván de mégse sikerül. 1,5-2 évünkbe került a dolog. Egyszer azt vettem észre, hogy változnak a dolgok. Kezdtek a "javulás2 jelei mutatkozni. Majd szép fokozatosan visszaállt minden a régi kerékvágásba. Nem beszéltünk azóta róla, nem kérdeztem még az okokról. Nagyon kíváncsi lennék, de néhány hónapja javultak csak meg a dolgok. nem szeretném visszalökni, úgy döntöttem várok még.


Ha gondolod, próbálj erőt meríteni az én sztorimból.

2011. ápr. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Az tuti hogy az első lenne a doki.Elválni nem válnék el.Tudod...jóban rosszban.Vannak akik évekig egyedül annak vagy nincs párjuk és kibirják sex nélkül,szerintem csak akarni kell és ez még nem is olyan sok idő hogy ne bird ki.

Ha még sazereted akkor ugyis átvészlitek a dolgot.

2011. ápr. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Azt mindenféleképpen tudnia kellene sok nőnek, hogy nem minden férfinak csak úgy feláll bármikor amikor csak akarja. Vannak olyanok, és akár órákon át nyúzza a nőt, de tényleg nem kell béna kifogásnak tartani a lelki és hasonló dolgokat sem. És ezt nem a kérdezőre értem.
2011. ápr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem válnék el, csak elmennék vele orvoshoz, hátha szervi eredetű, ha pedig nem, akkor beszélgetni próbálnék vele, hátha megtudom mi okozza ezt..
2011. ápr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
84%

09:23 vagyok


Igen, egy idő után felvetettem az orvos dolgot is. A válasza az volt, hogy ő szeretné, ha én boldog lennék és nem szenvednék a szexben se hiányt, tehát örömmel megy orvoshoz miattam. Nézzek utána, keressek orvost, menjek vele és ő mindenben együttműködő lesz.

Valahogy láttam a szemén, hogy csak mondja. Megteszi de csak miattam. Ciki, kellemetlen a dolog. Nagyon jó fej barátai vannak, biztos átérezték volna a dolgot, ha esetleg kitudódik, de akkor is azt éreztem rajta, hogyha igaz a dolog és lelki eredetű a probléma, akkor még mélyebbre lököm vele. Kockáztattam tehát és vártam. A leírtak alapján nem is keveset.

2011. ápr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

Nem hagynám el.

Lehet szervi gond, lehet lelki. Először orvoshoz vinném, és folyamatosan tudatnám vele, én így is kitartok mellette. Mert lehet, nagyon szégyenli a helyzetet, és csak saját magát rontja a dologgal. Ha pedig odaállsz elé, és közlöd, válsz, csak még rosszabb lesz.

2011. ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!