Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnál ha a férjnek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnál ha a férjnek nem állna fel fél éve? LENT

Figyelt kérdés
Azt mondja nem velem van gond, egyszerűen nincs ingerenciája. Biztosan nem csajozik, engem szeretget, de nem elégít ki és nem fekszik le velem! Azt mondja elmúlik. De akárhányszor kezdeményezek, visszautasít. Beszélünk is róla de azt mondja őt nem is érdekli a szex jelenleg. Szerintem depis. De nem tudok rajta változtatni mert a nőiességembe is belegázol, hogy mindig visszautasít. Csinos vagyok és ápolt. Mit tegyek?
2011. ápr. 26. 09:07
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

A szex igenis fontos része a kapcsolatnak. Mi 40 felett is naponta szexelünk, van úgy hogy többször is. Nem jön össze mindíg, sokszor nem áll fel, vagy menet közben nem úgy alakul, de próbálkozunk és éreztetjük a másikkal, hogy kell nekünk. A közeledés is kétirányú, egyik sem vár a másikra.

Az hogy nem áll fel, még nem válóóok. Az viszont igen, hogy nem is közeledik feléd.

2011. ápr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
65%
Elválnék vagy keresnék egy szeretőt.Én is voltam már hasonló helyzetben,semmi nem fog változni,felesleges egy ilyen emberre pazarolni az életedet.
2011. ápr. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

Próbálok türelmes lenni, beszélgetünk is róla, azt mondta nyugi, minden rendeződni fog. DE MIKOR?

Egyszer csak rájön újra hogy kíván? És addig az amit ezzel nekem okoz? (nem önsajnálat, de szerintem is csak magára gondol)

Bízom a legjobbakban, kisgyerekünk is van akit imád. Csak helyreteszi már magát. De akkor meg féljek, mikor jön rá újból egy fél évig tartó nincs kedvem szexelni? A szex igenis nagyon nagyon fontos része egy kapcsolatnak.

2011. ápr. 27. 12:43
 24/40 anonim ***** válasza:
bocsi, hogy megint ezzel jövök, de nem lehet, hogy van valakije vagy szerelmes? nekem a férjem akkor mondogatt, hogy a "szex nem fontos" meg "az ő életét kitölti a gyereke" meg"nem gondol a szexre, nem hiányzik", amikor szeretője volt. vele természetesen lefeküdt. velem nem.
2011. ápr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
A nap 24 óráját velünk tölti. Fizikailag lehetetlen, hogy szeretője legyen. Sehova nem megy.
2011. ápr. 27. 15:02
 26/40 A kérdező kommentje:
Őszintén beszéltünk erről. Szerintem depressziós, abból, amit mond. Nincs kedve semmihez. Nem tudom, hogy lehet ebből kirángatni.
2011. ápr. 27. 15:03
 27/40 anonim ***** válasza:
Szerintem adj még neki 1-2 hónapot, közöd vele, hogy menjen orvoshoz vgay legalább más úton elégítsen ki, ha nem tesz semmit, ennyi volt.
2011. ápr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
igazad van. csak dolgozik a lelkiismeret, hogy a gyerekem ezért nőjön fel apa nélkül? de én meg szex nélkül nem tudok hosszútávon együttélni. szerintem ez normális.
2011. ápr. 27. 15:18
 29/40 anonim ***** válasza:

"A nap 24 óráját velünk tölti. Fizikailag lehetetlen, hogy szeretője legyen. Sehova nem megy."


Hát nekem úgy tűnik ez a baj. 24 óra??? Te jó ég. Persze, hogy nem megy neki.

2011. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
47%

ha elhagyod, egyel több kur va lesz a földön.

elmenekülni a bajok elől a legkönnyebb

Tettél egy fogadalmat

JÓBAN ROSSZBAN MÍG A HALÁL....

vegyél potemixet férfihormont, attol egésznap állni fog, sőt, ha nem eszi meg daráld bele a kajájába, vagy tribulus terrestrist a netről!

3-4 ezer ft/60 szem, 10 szem után már kanos lesz mert emeli a hormonszintet rendesen

2011. máj. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!