Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnál ha a férjnek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnál ha a férjnek nem állna fel fél éve? LENT

Figyelt kérdés
Azt mondja nem velem van gond, egyszerűen nincs ingerenciája. Biztosan nem csajozik, engem szeretget, de nem elégít ki és nem fekszik le velem! Azt mondja elmúlik. De akárhányszor kezdeményezek, visszautasít. Beszélünk is róla de azt mondja őt nem is érdekli a szex jelenleg. Szerintem depis. De nem tudok rajta változtatni mert a nőiességembe is belegázol, hogy mindig visszautasít. Csinos vagyok és ápolt. Mit tegyek?
2011. ápr. 26. 09:07
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
0%
Én elválnék, nagyon önző.
2011. ápr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Persze, szeretem, rosszabb lenne nélküle. Csak kétségbe estem, hogy én az életem szex nélkül nem akarom leélni. Ő meg fura ember, makacs és lelkisérült. Szerintem egyébként ez áll minden mögött. Próbálom finoman közelíteni, de nehéz, mert közben sértett vagyok hogy nem ér hozzám.
2011. ápr. 26. 10:43
 13/40 anonim ***** válasza:
Hát én akkor fontolgatnám a válást, ha esze ágában sem lenne javítani a dolgon. Úgy értem csak ül és nem foglalkozik vele az nekem nem fér bele. Ha viszont tesz érte csak nem sikerül akkor meg sem fordulna a fejemben, hogy elhagyjam. Segíteném.
2011. ápr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
56%

A lényeg hogy akarja. Ha szeretné, de nem megy neki, és megpróbál máshogy kielégíteni nem válnék el semmiképpen sem. Nagyon sok férfinek nem megy tökéletesen. Csak hát ezt cikinek érzik beismerni, pedig egyáltalán nem az.

Ha viszont nem is érdekli a dolog, az más kérdés. Ha kerüli a szexualitást, és kezdeményezésedre is inkább hanyagol, akkor elválnék. Szeriintem egy kapcsolat egyik fontos alappillére a szex, még ha az nem is tökéletes, de az akarat legyen meg.

2011. ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
3%

ne haragudj, nagyon naiv vagy. valószínűleg szeretője van.

sajnos nekem ez a tapasztalatom. nem akarlak megbántani:(

2011. ápr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
51%
Ha ő is észrevenné a bajt, és próbálná megoldani/kivizsgáltatni, várnék. De akkor se örökre.
2011. ápr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Nem érdekli a téma, nincs ingerenciája, azt mondta. Kedves, törődő és szeretget. Azt mondja, pisilésre használja és reggelente is figyelem, tényleg lapos a naci. Biztosan lelki háttere van, azt mondja kezdeményezzek én és bújjak oda, majd helyrejön. Kezdek belefáradni, mert nem történik semmi. És mindig nekem kell kezdeményeznem. Ő nem nyúl a bugyimba sem. Tőlem várja a megoldást :( Azt gondolom hogy depressziós!
2011. ápr. 26. 12:38
 18/40 anonim ***** válasza:
23%
Mi ez az új divat-szexőrület? Menj el a fürdőszobába, van 2 kezed! Emiatt válni?! Van, aki leéli az életét szex nélkül (papok), v. évekig nem jut hozzá, mert mondjuk nincs senkije, mégse nyafog! Ez legyen a legnagyobb gondod, azt mondom.
2011. ápr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
95%
Jaj nem, dehogy válnék! Főleg, hogy mondod depressziós. Hát a depi bizony sok nem kívánt dolgot hozhat elő az emberből! Én megértelek Téged is, mert biztosan pokoli nehéz. Bár nekem ilyen nem volt, viszont olyan volt, hogy évekig éltünk úgy egymás mellett a volt férjemmel, hogy nem volt közünk egymáshoz. Annak az a része volt szörnyű, amikor még én éreztem iránta szerelmet. Amikor már nem, akkor már bírtam. Segíts neki, ahogy igényli, nagyon finoman, kipuhatolva. A doki nem biztos, hogy jó, attól függ, hogy akarja-e. Nagyon fogadd meg annak a kommentelőnek a tanácsait, aki benne volt ebben, nála jobban senki nem tudja, hogy mit kell csinálni! Radarjaidat élesítsd, minden ki nem mondott szót érts meg velük! Sok sikert és türelmet!
2011. ápr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Nem válnék el, mert nem férfi vagyok, aki emiatt bárkit dobna.
2011. ápr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!