Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnál, ha a férjed azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnál, ha a férjed azt vágná a fejedhez, (gyed-en vagyok) hogy tankold a saját pénzedből a kocsit, mert a tiéd nem az enyém? Hozzáteszem gyed-en vagyok kisbabával, a gyed-emet egy fillérig odaadom. Nagyon fáj ez és nem ez az első húzása.

Figyelt kérdés

Egy férfinak boldognak kéne lennie hogy van családja, mosok főzök takarítok, imádom a kisbabánkat, nem kérek tőle segítséget és a pénzem is odaadom. Más hasolnó megjegyzései is vannak, hogy rendeljek kaját ha van rá pénzem, csukjam be az ajtót mert ő fizeti a fűtést, stb...

Nem tehetek róla hogy nem mehetek dolgozni az 1. évben, baba pici még és egyébként is ketten vállaltuk. Segítsetek véleményekkel!


2011. máj. 2. 13:40
 61/91 A kérdező kommentje:

De van lakásom, ki is üríttettem, elküldtem az albérlőt is. Berendezem magunknak heteken belül és ha nem bírom tovább akkor lépek és többet nem nézek vissza.

El sem akarom hinni hogy velem ilyen megesik.

Egyik válaszoló kérdésére: 30-35 közöttiek vagyunk, én közgazdász, ő építész végzettséggel.

Azóta, azaz 2 napja nem nagyon szólok hozzá, behúzta fülét-farkát, pusziért kuncsorog, természetesen nem alszom mellette. Minek is?! Akkor sem érne hozzám és nem is akarnám jelenleg.

Egyik oldala pszicho, a másik meg kedves és csupaszív. Csak sosem tudni, mikor és mitől fordul éppen át!!!

2011. máj. 3. 14:51
 62/91 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom ........ nagyon nagyon szép jövőt kívánok nektek.....
2011. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 anonim ***** válasza:
71%
Terveztétek a kicsit, úgytünik nem akkarja vállalni a felelőséget.
2011. máj. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/91 A kérdező kommentje:

Ő jobban akarta a gyereket, mint én. Mármint az ötlet az övé volt. Anyagiakkal van gond vele, mert úgy érzi, amit ő megteremtett az az övé, ne vegye el senki..... Amennyi gyes-em van, abból éljek. Csak az nem esik le neki, hogy (csúnyán hangzik, de) miatta van ennyi jövedelmem, mert az ő gyerekét nevelem.

Ezt kérlek ne értsétek félre, csak szemléltetni próbáltam, megveszek a kicsikémért, akár ketten is boldogok leszünk, ő az életem, nem teher, hanem a világ legjobb dolga!

2011. máj. 4. 10:34
 65/91 anonim ***** válasza:
hát jah..ezek a pasik..enyém is a pénz miatt pattog ..én nem tehetek róla hogy nem tudok dolgozni,mert a bébire vigyázok..,
2011. máj. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 anonim ***** válasza:
Én a helyedben máris pakolnék. Mi az hogy te a gyesből élj. Egy családapának, főleg amíg te nem tudsz keresni el kell tartania a családját. Még akkor is, ha már neked is van fizetésed. És a gyereknek szükséges dolgokra sem szokott pénzt adni?
2011. máj. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/91 anonim ***** válasza:
95%
Én kérdeztem,hogy miért költöztél vissza(tegnapelőtt 14.50).Olvastam a kommentedet:van saját lakásod,(igazán jó) szakmád,egzisztenciád!Bármit mond a párod,a szememben Te egy nagyon értékes,hasznos,jóravaló ember vagy(aki nem mellesleg ANYA)!Ne hagyd Magad,és a Picit tönkre tenni lelkileg!Állj a sarkadra!Biztos vagyok benne,hogy simán fogod venni az akadályokat,és minden rendben lesz!Sok sikert!2 gyerekes anyuka
2011. máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 A kérdező kommentje:
Köszi a sok biztatást! RAgaszkodó vagyok, hogy családom legyen, most épp hízeleg, pénzt is adott bevásárolni, a gyerekre mindig, csak az én (szerinte) luxus dolgaimra esik nehezére. Ami ugye a tankolásban, a telefonszámlában és az esetleges kikapcsolódásomban (egy pizza vagy egy üdítő) merül ki. Ruha vagy nyaralás témát a számra sem merek és akarok venni, mert konfliktus forrás.
2011. máj. 4. 20:03
 69/91 anonim ***** válasza:
90%
Ha anyira karta volna a gyereket törödne vele,nem pézben mérhető ez...Ő csak azért akarta hogy legyen kiken uralkodni...
2011. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 anonim ***** válasza:
95%
Ezt nem fogja abba hagyni csak ideig óráig...ne tedd magad tönkre miatta, a kicsinek még szüksége van az anyjára jó sok ideig....
2011. máj. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!