Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnál, ha a férjed azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnál, ha a férjed azt vágná a fejedhez, (gyed-en vagyok) hogy tankold a saját pénzedből a kocsit, mert a tiéd nem az enyém? Hozzáteszem gyed-en vagyok kisbabával, a gyed-emet egy fillérig odaadom. Nagyon fáj ez és nem ez az első húzása.

Figyelt kérdés

Egy férfinak boldognak kéne lennie hogy van családja, mosok főzök takarítok, imádom a kisbabánkat, nem kérek tőle segítséget és a pénzem is odaadom. Más hasolnó megjegyzései is vannak, hogy rendeljek kaját ha van rá pénzem, csukjam be az ajtót mert ő fizeti a fűtést, stb...

Nem tehetek róla hogy nem mehetek dolgozni az 1. évben, baba pici még és egyébként is ketten vállaltuk. Segítsetek véleményekkel!


2011. máj. 2. 13:40
 51/91 anonim ***** válasza:
85%
Addig menekülj a gyerekkel amig nem bántalamz titket,saját tapasztalat sajnos...
2011. máj. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 anonim ***** válasza:
87%

Bevallom,másfél év alatt 1x utaztam tömegközlekedésen,de az rémálom volt.Nagy kerekű babakocsink van,mert terepre kellett vennünk egyet.De a buszok többsége vagy nagy lépcsős,amire fel kéne tudni emelni a gyerekkel együtt a babakocsit vagy nem kell emelni,de nincs hely a buszona kocsinak,mert üléseket rakta be helyette.A HÉV-ről ne is beszéljünk.Nyilván esernyő babakocsival könnyebb lenne,de azt meg errefelé nem lehet egyszerűen tolni.Legtöbbször kocsival megyek bárhova is,ahova másképp nem jutok el.Nincs jogsim így a párom vagy egy nagyon jó ismerősöm az aki ilyenkor tud nekem segíteni.

Arról nem is beszélve,hogy 1000 Ft-omba került,hogy pár megállót menjek mindkettővel.Üzemanyag olcsóbban jött volna ki.Na,de sebaj.

Ma már nem azt a világot éljük,hogy minden 10.-nek van autója,hanem minden 10.-nek nincs.

2011. máj. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 anonim ***** válasza:
79%

A válasz megírásának időpontja: ma 14:29


Én vagyok a 14:18-as.


Értem én, (most már hogy így szépen kifejtetted) de az első kommented stílusa igen kifogásolható volt. (14:07)


Egyébként ha valaki megszokott egy bizonyos életszínvonalt, nagyon nehéz lejjebb adni. Pláne úgy, mint a kérdező esetében. A férj kocsival megy mindenhova de ha az asszonynak van bármi dolga, akkor arról gondoskodjon ő. Szerintem sem így működik ez. Addig, míg a nő a férfi utódjáról gondoskodik és meleg, szerető otthon, család várja haza a férfit, addig kötelező a családjának megadni a biztonság érzését!! És az anyuka ráadásul a GYED-ét is neki adja, hát akkor már természetes, hogy a férfi ne játsza az agyát! (már elnézést)


Kedves Kérdező!


Kérdezem én, ha a férjed feltételeket szab neked (pl. tankold sajátból a kocsit), akkor a "családfenntartó" mint fogalom, hol érvényesül a ti helyzetetekben?!


Még egy kérdés: mennyi ideje ismertétek egymást, míg összeházasodtatok, majd baba született?

2011. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:
44%

Nem értem miért adod neki a GYED-edet, ha aztán meg visszakéred a pénzt a háztartásra, bevásárlásra, stb.Nagyszerű dolog a külön számla!

Bár még fiatal vagyok, és bizalmatlan is lehet, de nekem van, és lesz is külön számlám ha férjhez megyek is.Arra mennek az én dolgaim, az én pénzem, attól, hogy közösek a kiadások miért kéne az egyik félnek kuncsorogni, hogy be tudjon vásárolni?

Én már a helyedben régen megszüntettem volna a közös számlát!Sosem értettem miért van egyeseknek közös számlájuk.

2011. máj. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 anonim ***** válasza:
44%
14:16 - os vagyok. Ez annyiban akart kapcsolódni a kérdéshez, hogy szemét dolog így viselkedni egy apának, főleg ha jól is megy neki. Nekem a kocsimat is a férjem tankolja meg mindig, ahogy a sajátját is. Ha valaki nem ilyen ember miközben nagyon gazdag, megfontolandó hogy ott kell hagyni. Az a baj hogy sok nő a létbizonytalanság miatt marad együtt a férjével, máskülönben sokkal több lenne a válás. Én is megadok minden tőlem telhetőt neki, mert vannak akik pályáznak rá, hiszen egy főnyeremény.
2011. máj. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Természetesen nem a "nem tudok magamtól eljutni bhová"-val van gondom.

Hanem hogy a gyereket ketten vállaltuk, az élményekkel és a nehézségeivel együtt. Tényleg nem önsajnálkozom, de azért vagyok most kényszer helyzetben, mert ketten gyereket vállaltunk és nem tudok felmutatni fizetésnyi pénzt. Nem tehetek róla, a gyerkőcöt nevelem, ez egy ilyen ország. Én sosem éreztetném hogy enyém, tiéd. Számomra a család fogalma a MI szót takarja, mint ahogy írta az egyik kedves válaszoló. Tudom hogy nem fog változni, de nem merem magamnak sem beismerni hogy nem megy. Kudarcnak fogom fel. Rendes családban nőttem fel és nem tudom elképzelni hogy az én gyerekem nem az apucikájával fog felnőni és hogy az apucika nem szeret engem.

Márpedig nem szeret. Mert aki szeret, nem bánt így meg. Ő meg csak azon van fennakadva, hogy azt mondtam neki hogy nem tartom alkalmasnak a családapa és a párkapcsolat szerepre. Ezt mondtam, mert ezt gondolom és ezt nyújtja.

A szívem összeszorul, mikor apukákat látok babakocsit tolni, vagy játszóterezni :(

2011. máj. 2. 18:53
 57/91 anonim ***** válasza:
90%

KÉRDEZŐ!


A TE FÉRJED EGY PSZICHOPATA! MENEKÜLJ, AMÍG TUDSZ!


vannak olyan faszik, akik abban lelik örömüket, hogy másokat kínoznak, és uralkodhatnak!!! De ehhez kell egy személy, akin lehet és egy olyan állapotot létrehozni, amelyben az illető kitudja élni ferde beteges hajlamait!


Nos az ilyen személy keres erre egy nőt, aki kedves, adakozó és nem túl gazdag. Az a legjobb ha nincs semmije

amíg a pasi beédesgeti a nőt, ráveszi hogy házasodjanak össze. Ez félsiker, mert így még mindig könnyű a nőnek kilépni. Mivel lehet tökéletesen megfogni és testileg-lelkileg mindenhogyan kiszolgáltatottá tenni egy nőt? Ha csinál neki gyereket!!!

Írtad hogy a gereket ő akarta----ez az első jel

a második, hogy miután teherbe estél lett ilyen, ok nélkül--- azért, MERT ITT MÁR BIZTOS VOLT BENNE, HOGY KIÉLHETI BETEGES VÁGYAIT, AZAZ MEGALÁZHAT, MEGBÁNTHAT, ÉREZTETI FÖLÉNYÉT!!!


Ne haragudj, nekem már az első oldalból lejött, hogy a párod sajnos egy beteges kínzó és tönkre fog tenni!!!!


Ugyanolyan beteges perverz, mint aki gyerekeket vagy ártatlan nőket ejt fogva tart és vagdossa őket meg erőszakolja őket, amíg meg nem öli őket...csak ez egy kicsit enyhébb fajtája de ez a pasi UGYANÚGY BETEGES!


FOGD MAGADAT AGYEREKKEL, KÖLTÖZZ EL, ÉS ADD BE A VÁLÓKERESETET!


HIDD EL, UTÓLAG ÖRÜLNI FOGSZ, HOGY IDŐBEN KAPCSOLTÁL, NEM ÚGY MINT A TÖBBI VÁLASZOLÓ, AKI SZINTÉN KIFOGOTT EGY PSZICHOPATÁT.

gyes így is jár, + 16 ezer Ft családi pótlék, + a pasitól -ha ad- gyerektartás.


Ne élj együtt pszichopatával!!!!


26.L

2011. máj. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
21%
Még egy kérdésem lenne, hány éves a férjed? Milyen iskolája van? És neked? (Elég ha csak ennyit írsz-érettségi diploma, szakmunkás...)
2011. máj. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:
85%

Atya ég, ne legyél pancser!!!

Te főzöl, mosol, takarítasz, neveled a gyereket, ő meg éli az életét, vakarja a tökeit, és amikor úgy látja jónak, néha odadob nektek egy kis pénzt, mint a kóbor kutyának a csontot?

Ez nem család, ez egy rakás sz*r, már ne haragudj. Egy igazi párkapcsolatban közösen vezetitek a háztartást, közösen nevelitek a gyereket, és közösen keresitek a pénzt. Nyilván most nem tudsz pénzt keresni, de ez még nem kéne hogy azt jelentse hogy automatikusan házicseléddé avanzsálsz.

Egy pillanatig nem szolgálnék ki senkit, az meg egyenesen gyomorforgató, hogy még terhesen is téged akart ugráltatni, és a gyerekkel se foglalkozik.

Nem értem hogy hogy mehettél egyáltalán bele egy ilyen felállásba...Soha, senkinek se szabad kiszolgáltatni magadat, mert ez lesz a vége...

Elég rossz helyzetben vagy, mert nincs önálló vagyonod, semmid (csak tudnám hogy hogy válalhattál így gyereket, hova raktad az eszedet...), így eléggé nehéz lesz egy gyereket fenntartanod. Két dolgot tehetsz. Vagy hazaköltözöl szüleidhez, vagy vársz egy picit, és minnél előbb visszaállsz dolgozni, és akkor válsz. De egy ilyen soviniszta, bunkó, szemét alakkal ne maradj együótt, mert nemcsak a te életedet, de a gyerekét is meg fogja keseríteni!

2011. máj. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
97%
Én elhiszem, hogy nagyon rossz. De. Gondolj a gyerekre is. Ha ebben fog felnőni, ezt a mintát fogja eltanulni. Ha fiú, az apjától, ha lány, tőled. Most őszintén, ilyen életet akarsz neki? Tudod, hogy a feszültséget összegyűjti, mint valami kis prizma? Ne azon sajnálkozz, hogy nem lesz apucija. Most van? Azon sajnálkozz, hogy van egy ideges, feszült anyja, aki lehetne boldog és nyugodt is, csak nem mer lépni, mert mindenáron a tökéletes családra törekszik EGYEDÜL. Lehet még társad, lehet még a gyereknek apukája, lehettek még boldogok. Tapasztalatból mondom/írom.
2011. máj. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!