Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnál, ha a férjed azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnál, ha a férjed azt vágná a fejedhez, (gyed-en vagyok) hogy tankold a saját pénzedből a kocsit, mert a tiéd nem az enyém? Hozzáteszem gyed-en vagyok kisbabával, a gyed-emet egy fillérig odaadom. Nagyon fáj ez és nem ez az első húzása.

Figyelt kérdés

Egy férfinak boldognak kéne lennie hogy van családja, mosok főzök takarítok, imádom a kisbabánkat, nem kérek tőle segítséget és a pénzem is odaadom. Más hasolnó megjegyzései is vannak, hogy rendeljek kaját ha van rá pénzem, csukjam be az ajtót mert ő fizeti a fűtést, stb...

Nem tehetek róla hogy nem mehetek dolgozni az 1. évben, baba pici még és egyébként is ketten vállaltuk. Segítsetek véleményekkel!


2011. máj. 2. 13:40
 41/91 anonim ***** válasza:
14%
bocs rosszul fogalmaztam: nincs olyan lakóhely M.o-n, ahonnan a l e g k ö z e l e b b i település 40 km lenne. És nem írta a kedves kérdező, hogy beteg lenne a gyerek. Egészséges gyereknek megfelel a l e g k ö z e l e b b i orvos, szerintem.Különben van vonat is.
2011. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 anonim ***** válasza:
88%
Tudod,nem is azzal van a baj, hogy takarékoskodni kellene. Akkor kezdje magán a férj, ne a kisgyerekes feleségén. Ha elolvastad, amiket írt, láthatod, hogy nem egy pazarló asszony. Gondolom, a férj autóval jár, nem gyalog. Miért baj az, hogy a feleség is így akar tenni a gyerekével? Vagy járjon tehénszekérrel, mert 100 éve is azzal jártak?
2011. máj. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim ***** válasza:
95%

14:29 ne a benzinen mg az autókázáson akadj ki...nem látod hogy a férj viselkedésével van a probléma?

Mi az hogy övé a "meleg" mert ő fizeti a fűtést ez a mentalitás beteges.....

Egy családba nincs enyém meg tiéd....vagy nincs család...

2011. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
51%
Szerinted egy egészséges gyereket elvinne orvoshoz? Gondolkozz már...
2011. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:
97%

mi a fenéért adod oda a pénzedet? :O

azt nem a férjedre kapod hanem a babádra. adj pénzt férjednek a rezsire és költsd a pénzed magatokra!

2011. máj. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 anonim ***** válasza:
98%

Itt nem az a legfőbb gond,hogy van autó,hanem ez a tied-enyém dolog. Ilyen esetekben inkább miénk a megfelelőbb kifejezés.

Az meg,hogy övé a lakás és azért adod neki a gyedet nem ok.Ilyenkor is közös szokott lenni a lakás.Válásnál kerül elő,hogy kié is valójában.

A férjed sajna nagyon megváltozott és ez nem most alakult ki.Így egyre nehezebb ezt tolerálni.Sajnos vagy a sarkadra állsz és beszélsz vele,hogy így nem jó és változtat rajta vagy elmész, vagy tűröd tovább.A írásaid alapján,nagyon uralkodik rajtad és lábtörlőnek néz.Az meg hogy elszámoltatja veled,hogy mire költöttél még inkább nem fair.Ha nem tetszik neki,akkor vásároljon be ő maga.

2011. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 anonim ***** válasza:
100%
Miért költöztél vissza hozzá?Azt írod,amikor 5 hetes volt a kicsi elköltöztél vele.Nem maradhattál,ahol voltál?Nem szerettél ki belőle?Gondolom nyugalomban,szeretetben voltál a picivel...én a helyedben venném a sátorfámat,és mennék.
2011. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 anonim ***** válasza:
58%

hát az a baj a férfiak f@szok..

az enyém is egy tapló véletlen beszólásaival olyan kedves tud lenni..jaaj a csekkekre keresek..de az nem baj,hogy az én gyedemből vonják a lakáskölcsönt..nemsokára gyesen leszek..én nem akarom bölcsibe se adni..

fúúú.durván nyomják komolyan mondom...

2011. máj. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 anonim ***** válasza:
97%

bocsi, hogy én is offolok ezen a 14:29-es autó-témán, de azt is megnézném, hogy ennyi utazgatást hogy oldasz meg úgy, hogy elvileg takarékoskodásból nem autózol... a vonatjegy néhol már sokkal költségesebben jön ki, mint az autózás, úgy felemelték azokat is, és akkor még azt tényleg nem is ecseteltük, hogy egy gyerekkel milyen jó dolog babakocsit tologatni vonatra/buszra fel és le, ésatöbbi...

Elhisszük, hogy te milyen ügyes voltál anno, de amint azt már előttem is leírták páran, itt a férj hozzáállásával van a gond, hiába van erre kiéleződve a kérdés..


A kérdezőnek meg részemről csak annyit, hogy így a leírások alapján én sem látom túl sok esélyét, hogy megváltozzon a férjed.. rossz, hogy ez így és ilyenkor jött ki, de azért majd próbálj lépni, vagy fellépni a magad és a gyermeked érdekében.. sok sikert..

2011. máj. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 anonim ***** válasza:
68%

A legdurvább az a nem teljes eszű banya, aki elmondta, hogy vonattal meg busszal milyen jó is gyereket hordani 40 km-re. Csak azt nem értem, hogy mit jelent, hogy hozTUK, viTTük...

kit takar a többes szám? A pasiját, akit a takarékos apuci mellett tartott?

2011. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!