Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnál, ha a férjed azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnál, ha a férjed azt vágná a fejedhez, (gyed-en vagyok) hogy tankold a saját pénzedből a kocsit, mert a tiéd nem az enyém? Hozzáteszem gyed-en vagyok kisbabával, a gyed-emet egy fillérig odaadom. Nagyon fáj ez és nem ez az első húzása.

Figyelt kérdés

Egy férfinak boldognak kéne lennie hogy van családja, mosok főzök takarítok, imádom a kisbabánkat, nem kérek tőle segítséget és a pénzem is odaadom. Más hasolnó megjegyzései is vannak, hogy rendeljek kaját ha van rá pénzem, csukjam be az ajtót mert ő fizeti a fűtést, stb...

Nem tehetek róla hogy nem mehetek dolgozni az 1. évben, baba pici még és egyébként is ketten vállaltuk. Segítsetek véleményekkel!


2011. máj. 2. 13:40
 71/91 A kérdező kommentje:

Leültünk beszélni, ideges a pénz miatt, kérte mondjak egy összeget, amennyiből meg tudunk élni és odaadja minden hónapban előre és én osztom be. Igen, én is attól tartok, hogy ez csak ideiglenes hozzáállás. Azóta teljesen normális, vannak ilyen "rohamai" és 5p-cel utána már nem érzi a súlyát a szavainak. Havonta 1x ez van.

Leültem vele beszélni, meglátjuk...

Most először voltam célratörő és feketén-fehéren mondtam el az elveimet, meglátjuk.

Remélem felfogta és változik a hozzáállása.

2011. máj. 9. 09:41
 72/91 anonim ***** válasza:
100%

Reméljük a legjobbakat.. Sok sikert Nektek. :)

És ne hagyd magad! :)

2011. máj. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 anonim ***** válasza:
85%

Leültünk beszélni, ideges a pénz miatt, kérte mondjak egy összeget, amennyiből meg tudunk élni és odaadja minden hónapban előre és én osztom be.


Ez csak ideiglenes lesz,ez nem család,ti vagytok a gyerekkel,ő egyedül,és odadob nektek egy kis alamizsnát...

2011. máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 anonim ***** válasza:
88%
hát nem hangzik valami jól...egy családban nincs enyém tied szerintem...mienk van..a gyereket is beleértve
2011. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 A kérdező kommentje:

Azt mondja úgy gondolja, hogy szabjunk egy összeghatárt, amennyiből meg tudunk élni és ne ész nélkül költsünk. (jobban keres az átlagnál és tartalékot is akar, ha elromlik vmi)

Azóta nem volt gond, de már nem merem kimondani...

Most írjuk, ki mire költ, hogy lássuk, mire mennyi megy el egy hónapban, hogy könnyebb legyen beosztani vagy lefaragni a költségeket.

2011. máj. 11. 13:00
 76/91 anonim ***** válasza:
10%
Hát nem tudom. Mint már írtam is az én férjem minden hónapban szó nélkül ad nekem 500 ezret, meg ugye a gyes is az enyém marad, és ezt arra költöm amire akarom. A keresete másik felével meg ő rendelkezik. Van hogy a gyerekeknek is ő vesz meg mindent. Szerintem egy igazi férj ilyen, aki sóherkedik meg számolgatja a pénzt állandóan az nem fog menni hosszútávon. Legfeljebb ideig - óráig. Lehet azt mondani hogy a pénz nem számít, ezt azok mondják akinek kevés van, és egyfajta védekezésnek szánják, mert ugye ők anélkül is boldogok. Igen, egy darabig. Amíg a gyerekeknek nem nőnek meg az igényeik, nem kell őket iskoláztatni, és majd elindítani őket az életben.
2011. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 anonim ***** válasza:
82%

Bocsánat,OFF lesz:szerintem meg pofátlanság a GYES-t igénybe venned,ha a havi zsebpénzed 500 ezer ft.De persze az ilyen embereknek semmi nem elég...

Különben szerintem csak álmodozol,de ez a privát véleményem.Aki igazán jómódú,nem kérkedik vele(pláne ilyen "piti" stílusban)

2011. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:
68%
14:05-ös! Mit csinálsz amúgy a havi fél millával? A családra költöd, vagy félreteszed B tervként, ha már esetleg nem lesz ilyen fantasztikus szponzorod? ;-) Nem kéne kérkedni azzal, hogy téged ennyire kitömnek lóvéval. Más családoknak a negyedéből kell kijönni annak, amit te kapsz, vagy még kevesebből.
2011. máj. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:
55%
Amennyiből meg tudunk élni.Na ez a mondat nagyon a gáz...
2011. máj. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:
64%
A gyes alanyi jogon jár. Egyébként a gyes összegénél sokkal több megy el jótékony célokra. 4 gyerekre meg simán el lehet költeni ennyit. Egyébként nem primitív vagyok, hanem óvónő. Csak azt akartam érzékeltetni hogy milyennek kellene lenni anyagi téren valakinek ha megteheti mert fontos a családja.
2011. máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!