Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lemondanál a gyerekedről, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondanál a gyerekedről, ha betegen születne?

Figyelt kérdés
Pl.ha Down kóros lenne?
2011. máj. 4. 08:51
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim válasza:
65%
Sokan írják, hogy "ha terhesség alatt kiderülne..." DE vigyázzatok, RENGETEG TÉVES ELŐREJELZÉS VAN A TERHESSÉGEK ALATT! Csak én több embert ismerek, akiknek ilyen-olyan, komolyabb bajokat is jósoltak az orvosok. Tudjuk, hogy NEM LEHET TELJES BIZTONSÁGGAL SZŰRNI A BETEGSÉGEKET - így rengeteg egészséges kisbaba nem születhetett meg, mert ezek a szűrővizsgálatok "beparáztatják" a szülőket! És ami még szomorúbb, hogy miért kell egy UH-s orvosnak rögtön azt kérdeznie egy (egészséges magzat esetén is!), hogy "Megtartja"?!
2011. máj. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló hsz-ára írom, hogy én mikor mentem a legelső orvosi vizsgálatra, még nem volt uh sem, a doki megállapította, hogy igen, terhes vagyok, és csak állt kukán, hogy ééés? Mondom mit és?

Megtartjuk??

Te jó ég, ilyet kérdezni kell? - gondoltam magamban. Mondtam, hogy hát persze! Akkor meg felsikított, hogy "szülüüünk!" Hát mindegy, nagyon vicces volt a manus.


Én nem tartanám meg. Az uh-ból az pl. világosan látható, hogy megvan-e minden végtagja. Én nem hoznék világra egy gyermeket azért, hogy aztán ne élhessen teljes életet. Nem kívánok neki keserves további 70 évet. Nem azért szakíttatnám meg a terhességet, mert nekem lenne így jobb, hanem hogy neki ne legyen nehéz élete. Én ki tudja meddig élek, utána ki gondozná? Szép dolog, hogy valaki betegen is megszülné, de utána az ő élete sem lenne már olyan...

Persze ha betegen születne, és nem lenne róla tudomásom, eszembe nem jutna megválni tőle. De én tudtam, hogy ha rendellenesség mutatkozik, véget vetek a terhességnek.

Egy egészséges kislányom született, szép, okos és nyugodt babácska. :)

2011. máj. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
45%

A válasz írója 93%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 16:28


Engem is bosszant! Kimaradt, vettem tesztet ami pozitív lett, elmentem utána orvoshoz, közli, hogy ez egy 5 hetes terhesség. Első kérdés : Megtartja??? :S Szörnyű...Ha valaki nem akarja az úgy is szól. Csak ma már lehet, hogy az elvetetés gyakoribb :(

2011. máj. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Azért kérdezi meg, mert meg kell kérdeznie, de látom ez senkinek sem jutott eszébe.
2011. máj. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim válasza:

80-90% lemond az ilyen gyermekről, s nem is látogatja, úristen, ez iszonyú, ez nagyon megdöbbentett!!!!!!!!!!

Ez borzalmasan magas arány!!!


Én hiszem, hogy semmi nem véletlen, mindennek oka és célja van, annak is, ha valaki így születik, s annak is ha valakinek ilyen gyermeke születik, s nekik éppúgy létjogosultságuk van itt lenni.

Senkit nem ítélek el, aki elvetetné, ha magzati korban kiderülne, én nem tettem volna, egyik gyermekemnél sem, szerencsére a férjem ebben egyet értett. Nem hiszem, hogy egy szeretetre alapuló házasság emiatt menne tönkre, annak amúgy is ki van számolva az ideje.

2011. máj. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!