Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Már egyszer elhagytam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egyszer elhagytam a gyerekem apját és most megint kénytelen vagyok. Elítéltek? (LENT) Nagyon nehéz egyedül gyereket nevelni?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok, gyerekünk másfél éves. 1 hónapos korában a kicsinek eljöttünk tőle mert mindig ideges volt, nem akart nőként kezelni és már terhesen sem akart velem szeretkezni. 10 hónapos volt a gyerekünk mikor visszajöttem hozzá, kérte is. 1-2 hónap után minden a régi lett. Nem jól főzök, kupi van stb stb. Alaptalannak érzem, szexuálisan az első pár hónapban voltunk együtt, de úgy, hogy én kértem és elsírtam magam hogy miért nem akar hozzám érni? Ő a tipikus "pénz az életem" típus, azzal hogy ő megteremt minden, le is van tudta az apaság és társ. Gyerekét imádja, megfürdeti, napi fél óra játék vele, de sokszor vele is ingerült ok nélkül. Engem kb takarítónőnek néz és semmi se jó neki. Elegem lett hogy könyörögjek a szexért, már egy ölelés sincs köztünk szeptember óta. A legszomorúbb, hogy ő ezért semmit sem tesz. Próbáltam a kedvében járni,főzni amit szeret, elhívni sétálni, de semmi. A ház elé sem jön le velünk soha sem! Egyszer sem. Semmi közös program. TAkarítom a lakását, főzök neki, cserében ő fizeti a rezsit és a kajámat. Kb így néz ki. Én a gyed-emből a gyereknek veszek játékot vagy ami jól esik, tankolom a kocsimat, fizetem a telefonomat, angolra járok. Szóval ő azt a részét fizeti ami a gyerekkel kapcsolatos, mintha dada lennék, nem nő. Ezzel nincs is gond, mert a 60ezremet gyed-csp én osztom be magamnak amire akarom. Ő rám egy fillért sem költ a rezsin meg a bolti bevásárláson kívül. Ezzel sincs gond. De nálunk nincs miénk, csak enyém meg tiéd. Én mintacsaládból származom, nem ezt láttam otthon, ő meg egy lelkisérült egy terrorista apával gyerekkoráról... De én arról nem tehetek hogy rossz gyerekkora volt. Gyűlöli az apját és ő pont u.olyanná vált és viszi tovább és neveli bele a gyerekembe. Miért van ez???

Változtatni nem változtat, csak azt csinálja amit ő akar és engem nem vesz figyelembe sem.

Én ezt nem fogok sokáig bírni, jelenleg munkát keresek és ha fix a munka és megtartanak akkor elköltözöm tőle a saját otthonomba. De csak ha már kb fél éve van fix munkám. Diplomás vagyok. Szerencsére van lakásom, így nem vagyok rossz helyzetbe, csak jelenleg ki vagyok szolgáltatva neki amivel vissza is él.


Rosszul teszem hogy megint és végérvényesen otthagyom?

Nehéz egyedül egy kétévessel? Szüleimre számíthatok.

Azért mert van egy gyerekem, nekem is szükségem van arra hogy szeressen egy férfi, aki szereti a gyerekem és engem is tisztel és nőként kezel. Elítéltek? Mit tennétek? Már mindent megpróbáltam, 2 év energiám semmit sem ért, nem jutottam előre csak hátra.

Nekem nem pénz kell hanem szeretet és törődés.

Vélemények?


2012. jan. 4. 14:54
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
38%

A legnagyobb hibát akkor követted el, amikor gyereket szültél egy ilyen embernek.

Egyébként hagyd el, és találj egy társat.

2012. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
Sok hasonlóságot látok az én gyerekem apjával (csak ő még csóró is ráadásul). Én jóval hamarabb otthagytam, nem bántam meg, de az tagadhatatlan, hogy nehéz egyedül gyereket nevelni. De ez ne tartson vissza,mivel semmit nem segít a gyerek körül, egy ilyennel is nehéz gyereket nevelni.
2012. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:
A pénzén megvett dolgokon kívül abszolut semmit sem csinál, mindent én egyedül. A ház körül és a gyerekkel, minden téren. Na jó, őt megfürdeti ami 10p. Gondolom u.ilyen lesz egyedül élnem is. Tudjátok azért rossz ez az egész, mert én nem így akarnám, de ő nem ad más választási lehetőséget. És valójában nekem kell meghoznom azt a döntést, amit ő akar, amibe ő kényszerít bele és ami nem az én tervem lett volna. De ez a lelki része, ezt idővel megoldom.
2012. jan. 5. 08:35
 24/55 anonim válasza:
100%
Az én férjem is majdnem ugyaez, annyi különbséggel, hogy nekem van munkahelyem, de mióta ő többet keres, mint én, azóta úgy gondolja, hogy ő tart el engem. A fizetésből csakis arra költök, ami kell, semmi extra- még fodrász sem, mint más nőnél-mégis állítása szerint elherdálom a pénzt. Van megtakarításunk is, de neki az sem elég, legszívesebben az egész pénzt lenyelné. Nincs semmi célja, hogy mire gyűjt, lényeg, hogy ne legyen elköltve. Folyamatosan csesztet, semmi nem jó. Az utóbbi egy évben 3 vetélésem volt- szerintem az állandó vitái miatt, szerinte viszont az én szervezetem löki ki a babát. Ha szexelünk, az sem szeretkezés, hanem ....Nincs csók már tíz éve, nem áll mellettem semmiben. Az orvosom a vetélések miatt genetikai vizsgálatokra akar küldeni, ő nem hajlandó még csak a vérét sem megnézetni, nemhogy a spermáját- merthogy tutira bennem van a hiba. Szóval egy a lényeg- ha a szüleidre számíthatsz és hozzájuk tudsz menni, ne mondd, hogy egyedül vagy!!! Azonnal menj! Én még nem tudok lépni, mert én városban lakom, ide fog járni a kisfiam suliba- ha kiköltöznék falura, be kellene hurcolnom ide, mert a sok hátrányossal nem akarom egy suliba járatni- plusz a szüleimnek nem akartam eddig elmondani a gyönyörű életem körülményeit. Bocsi, ha hosszúra sikerültem..MENJ ÉS KERESS OLYAT, AKI SZERTE, VAGY CSAK EGYSZERŰEN LEGYÉL MAGADBAN EGY KICSIT ÉS ÉLJ!!
2012. jan. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, miért akarsz még 1 gyereket bevállalni, ha ilyen a párod?
2012. jan. 5. 08:51
 26/55 omba ***** válasza:

Te igazán mindent megpróbáltál, még többet is.

Pszichopata a férj, meg tán impotens is lett már - de mindegy.

Ha ennyire elzárkózik attól, hogy a társának (ahh, legalább embernek tekintsen) - lépjél.

Már például a gyerek miatt is: látod, hogy "öröklődnek" ezek a viselkedési minták, - látom én is sok felé - szóval adj esélyt a picinek, hogy normális emberek között nőjön fel.

2012. jan. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés. Hülyeséget nem akarok válaszolni- egyszerűen vágyok még egy gyerek után. Sokszor mondja, hogy előbb kellett volna vállalni már az elsőt, de szerintem az akkori 25 évemmel nem volt késő és most sem lett volna, ha nem történik baj, már az első fél éves lenne... Mi már 14 éve vagyunk együtt, sok minden összeköt- tudom ez elcsépelt szöveg. Talán csak nincs erőm lépni. De ha neked van, próbáld meg! Az unokatesóm 2 gyerekkel maradt egyedül, de talált magának társat, azóta van közös gyerekük is. Ő is 31 volt.
2012. jan. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:

Szia!


Hasonló az esetünk de én 35 éves férj vagyok. Hasonló módon voltam a feleségemmel. Elment, visszajött, most elment a két kisgyermekkel az annyáékhoz.

Én annyit szeretnék közölni veled, hogy nem mindenki alkalmas a párkapcsolatra. Más udvarolni valakinek, vagy jár hozzád és més együtt élni, családot alapítani. Az együttélés az érzékeny, mert ugye este mellé fekszel és kelsz, és ott a napközben is. Ezért kell törekedni megbeszélni a problémákat, hogy ne maradjon sérelem. Ha ez nem történik meg, mérgezi a családi életet. Majd eljutnak olyan szintre, hogy kellemetlen a másik társasága.Sajnos mint az én feleségemmel sem lehetett megbeszélni semmit. DE azon nincs is mit, hogy elvett a családi kasszából x összeget az annyaéknak tudtom nélkül.

Magyarán mondva olykor a jóakaró szülőket is ki kellene zárni a házasságból. A feleségem is azt mondta,hogy nekem csak cseléd kell, de a szomszéd megszólta, hogy milyen piszok van a házban. Na meg én sem restelkedek mosogatni takarítani.Szóval anyós após nem szól bele semmibe, mindenki a gyerekét védi, ha nem megy a megbeszélés vesztes ügy.

Sok sikert

2012. jan. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:
Nálunk senki sem szól bele semmibe, aki kívülálló. Mégsem lehet beszélgetni vele, mert be akar a szőnyeg alá söpörni mindent. Keresi a kibúvót a megbeszélés alól, mindent csak az ő elvei szerint akar. De nálunk a legnagyobb gond, hogy nem nyúl hozzám és ha felhozom, akkor is magyarázkodik hogy éppen miért NEM. .... ennnyi.....
2012. jan. 7. 16:35
 30/55 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy ő nem akar próbálkozni, és változtatni.

Egyedül te nem tudod megváltoztatni ezt a helyzetet.

Ragaszkodsz hozzá, mert valószínűleg ragaszkodsz a házasságodhoz, és hogy a gyerek családban nőjön fel.

Én a te szitudban lépnék, miest lehetőségem van rá, és nem csak mindig húznám a dolgot, hogy majd amikor, majd amikor ....

Sajnos ő feladta, és neked nem muszály így leélned az életedet.

Tudod nálunk 2,5 éve nincs sex. De rájöttem egyikünk sem kívánja valahogy. Én egy időben akartam, de rájöttem, hogy csak mert az a "normális ", egyébként meg ha mindig azt akarná sem volna jó, szóval nálunk könyebb, mert amolyan egyhúron vagyunk ezzel kapcs. Egyebek mellett jól vagyunk, és hát így ez sem probléma.

De ha ő tiszteletlen lenne velem, semmi nem volna soha neki jó, és én akarnám a sexet, és nem adná meg sose, lépnék tovább.

Ráadásul a gyerek minél kisebb, annál könyebb hidd el. Neked melóilag (bár így is te csinálsz mindent) lehet, hogy több lesz, de mivel idegileg nem élsz valakivel aki mindig szekál, és akitől elvárnál mindig valamit amit nem ad meg, hidd el, hogy sokkal könyebb.

Aztán idővel találhatsz, vagy rádtalálhat valaki, aki újra szeret és úgy is csinál. Ezt azért nem sietném el.

Legyél bátor, ne add fel az életed miatta.

2012. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!