Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Már egyszer elhagytam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egyszer elhagytam a gyerekem apját és most megint kénytelen vagyok. Elítéltek? (LENT) Nagyon nehéz egyedül gyereket nevelni?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok, gyerekünk másfél éves. 1 hónapos korában a kicsinek eljöttünk tőle mert mindig ideges volt, nem akart nőként kezelni és már terhesen sem akart velem szeretkezni. 10 hónapos volt a gyerekünk mikor visszajöttem hozzá, kérte is. 1-2 hónap után minden a régi lett. Nem jól főzök, kupi van stb stb. Alaptalannak érzem, szexuálisan az első pár hónapban voltunk együtt, de úgy, hogy én kértem és elsírtam magam hogy miért nem akar hozzám érni? Ő a tipikus "pénz az életem" típus, azzal hogy ő megteremt minden, le is van tudta az apaság és társ. Gyerekét imádja, megfürdeti, napi fél óra játék vele, de sokszor vele is ingerült ok nélkül. Engem kb takarítónőnek néz és semmi se jó neki. Elegem lett hogy könyörögjek a szexért, már egy ölelés sincs köztünk szeptember óta. A legszomorúbb, hogy ő ezért semmit sem tesz. Próbáltam a kedvében járni,főzni amit szeret, elhívni sétálni, de semmi. A ház elé sem jön le velünk soha sem! Egyszer sem. Semmi közös program. TAkarítom a lakását, főzök neki, cserében ő fizeti a rezsit és a kajámat. Kb így néz ki. Én a gyed-emből a gyereknek veszek játékot vagy ami jól esik, tankolom a kocsimat, fizetem a telefonomat, angolra járok. Szóval ő azt a részét fizeti ami a gyerekkel kapcsolatos, mintha dada lennék, nem nő. Ezzel nincs is gond, mert a 60ezremet gyed-csp én osztom be magamnak amire akarom. Ő rám egy fillért sem költ a rezsin meg a bolti bevásárláson kívül. Ezzel sincs gond. De nálunk nincs miénk, csak enyém meg tiéd. Én mintacsaládból származom, nem ezt láttam otthon, ő meg egy lelkisérült egy terrorista apával gyerekkoráról... De én arról nem tehetek hogy rossz gyerekkora volt. Gyűlöli az apját és ő pont u.olyanná vált és viszi tovább és neveli bele a gyerekembe. Miért van ez???

Változtatni nem változtat, csak azt csinálja amit ő akar és engem nem vesz figyelembe sem.

Én ezt nem fogok sokáig bírni, jelenleg munkát keresek és ha fix a munka és megtartanak akkor elköltözöm tőle a saját otthonomba. De csak ha már kb fél éve van fix munkám. Diplomás vagyok. Szerencsére van lakásom, így nem vagyok rossz helyzetbe, csak jelenleg ki vagyok szolgáltatva neki amivel vissza is él.


Rosszul teszem hogy megint és végérvényesen otthagyom?

Nehéz egyedül egy kétévessel? Szüleimre számíthatok.

Azért mert van egy gyerekem, nekem is szükségem van arra hogy szeressen egy férfi, aki szereti a gyerekem és engem is tisztel és nőként kezel. Elítéltek? Mit tennétek? Már mindent megpróbáltam, 2 év energiám semmit sem ért, nem jutottam előre csak hátra.

Nekem nem pénz kell hanem szeretet és törődés.

Vélemények?


2012. jan. 4. 14:54
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

kutyából nem lesz szalonna... sajnálatos, hogy ilyen gyerekkora volt a gyereked apjának, de ez csak indokolja a viselkedését, de NEM MENTI FEL.


Neked rossz ez a kapcsolat, a gyereknek is az (lesz), meg a csávónak is az (nem igazán érezni az elköteleződését...) Köteles vagy a gyerekednek a legjobb feltételeket biztosítani, hogy felcseperedjen. Egy idióta apa mellett ez lehetetlen. kapott már elég esélyt, hagyd ott a francba...

2012. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

Szörnyen sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy. Igen, elhiszem amit mondasz, hogy nem láttad előre, mi lesz, 8 hónap sajnos nem elég erre. És nyilvánvalóan együtt sem éltetek igazán, ha egyáltalán a teherbe esésed előtt. Így meg nem lehet kiismerni a másikat. Szóval jól belenyúltál, sajnos.

De nagyon jó, hogy nem vagy elmerülve az önsajnálatban, és készen állsz tenni a helyzet ellen.

Egyetértek azokkal, akik azt írják, hogy te mindent megtettél, ezért felesleges bármivel próbálkozni, csak szimplán hagyd el, amikor a helyzet lehetővé teszi, addig meg érzelmileg hagyd figyelmen kívül, mert csak így nem fogod idegesíteni magad. Tekintsd lakótársnak, és kész.


Sajnos egy másik eset jutott eszembe az elmondásod alapján. Van egy kedves ismerősöm, akinek a lánya került hasonló helyzetbe, csak a lánya és a pasasa kb 5 évig éltek együtt, mire végül kirakta a pasit. Hasonlóan szociopata (mert szerintem ez szociopata viselkedés) a pasija, magának való, ideges ha bármiről beszélni kellene, házvezetőnőnek tekintette. Azzal a különbséggel, hogy a gyerekkel sem volt egy idő után hajlandó foglalkozni, sőt, előjött belőle az agresszív vadállat. Szóval ezzel arra akarok kilyukadni ,hogy vigyázz vele, mert lehet hogy a keze is eljár egy idő után. Ezért nem kell ingerelni, csak simán lelépni.


Én egyébként nem tartom valószínűnek, hogy prostihoz jár, bár nem kizárt. De előbb utóbb ez is kiderül.

Szerintem nem azzal van baja, hogy anya lettél, hanem szimplán megunt testileg. Ez nem a te hibád, hanem ő ilyen, és kész. És nyilván mindig valamivel megaláz (már csak az kell, hogy előjöjjön, hogy kicsi a melled, vagy túl nagy, vagy nagy a feneked, vagy kicsi, vagy ez meg az...) az ilyen típusú hapsi így is belegyalogol előszeretettel a másikba.


Az ne érdekeljen, hogy jaj szegény, azért ilyen mert a szüleinél ezt látta, vagy trauma érte. Na és, kit érdekel, a lényeg az, hogy téged tönkre tesz lelkileg, és tudod, ha hagyod neki, akkor te is ugyanolyan hibás leszel. De látom, hogy nem hagyod, és észrevetted, hogy ő a rossz azzal amit csinál.


Még egy gondolat. a kedves ájtatos szenteskedő válaszoló megvilágosító írásain jót szórakoztam. Tipikus példája annak, hogy a logikusan gondolkodók miért mennek a falnak a vallásos frázisokat szajkózó, de valójában semmit sem mondó szövegektől.

2012. jan. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
Ahogy vannak testi fogyatékos, és értelmi fogyatékos emberek, ugyanúgy vannak érzelmi fogyatékosak is. A párod ilyen. nincs mit tenni, nem fog megjavulni, soha sem lesz normális kapcsolata. De kitermel egy párat. Képzeld el, hogy a gyereked milyen lesz, ha így nő fel... ilyen apa mellett... Ha azt látja az apján, hogy az anyját bottal sem piszkálná meg.
2012. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:

Juj Én hogy megbecsülnélek! De erről mind a 2en lecsúsztunk.


34f

2012. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
én 38 évesen mentem újra férjhez 3 gyerekkel.A leírásaidban nem sok jót látok a jövőt illetően. Nyilván mindent meg kell tenni a család összetartásáért( és ez egy anya feladata legfőképp), de "mindenhez két ember kell".
2012. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!