Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Már egyszer elhagytam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egyszer elhagytam a gyerekem apját és most megint kénytelen vagyok. Elítéltek? (LENT) Nagyon nehéz egyedül gyereket nevelni?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok, gyerekünk másfél éves. 1 hónapos korában a kicsinek eljöttünk tőle mert mindig ideges volt, nem akart nőként kezelni és már terhesen sem akart velem szeretkezni. 10 hónapos volt a gyerekünk mikor visszajöttem hozzá, kérte is. 1-2 hónap után minden a régi lett. Nem jól főzök, kupi van stb stb. Alaptalannak érzem, szexuálisan az első pár hónapban voltunk együtt, de úgy, hogy én kértem és elsírtam magam hogy miért nem akar hozzám érni? Ő a tipikus "pénz az életem" típus, azzal hogy ő megteremt minden, le is van tudta az apaság és társ. Gyerekét imádja, megfürdeti, napi fél óra játék vele, de sokszor vele is ingerült ok nélkül. Engem kb takarítónőnek néz és semmi se jó neki. Elegem lett hogy könyörögjek a szexért, már egy ölelés sincs köztünk szeptember óta. A legszomorúbb, hogy ő ezért semmit sem tesz. Próbáltam a kedvében járni,főzni amit szeret, elhívni sétálni, de semmi. A ház elé sem jön le velünk soha sem! Egyszer sem. Semmi közös program. TAkarítom a lakását, főzök neki, cserében ő fizeti a rezsit és a kajámat. Kb így néz ki. Én a gyed-emből a gyereknek veszek játékot vagy ami jól esik, tankolom a kocsimat, fizetem a telefonomat, angolra járok. Szóval ő azt a részét fizeti ami a gyerekkel kapcsolatos, mintha dada lennék, nem nő. Ezzel nincs is gond, mert a 60ezremet gyed-csp én osztom be magamnak amire akarom. Ő rám egy fillért sem költ a rezsin meg a bolti bevásárláson kívül. Ezzel sincs gond. De nálunk nincs miénk, csak enyém meg tiéd. Én mintacsaládból származom, nem ezt láttam otthon, ő meg egy lelkisérült egy terrorista apával gyerekkoráról... De én arról nem tehetek hogy rossz gyerekkora volt. Gyűlöli az apját és ő pont u.olyanná vált és viszi tovább és neveli bele a gyerekembe. Miért van ez???

Változtatni nem változtat, csak azt csinálja amit ő akar és engem nem vesz figyelembe sem.

Én ezt nem fogok sokáig bírni, jelenleg munkát keresek és ha fix a munka és megtartanak akkor elköltözöm tőle a saját otthonomba. De csak ha már kb fél éve van fix munkám. Diplomás vagyok. Szerencsére van lakásom, így nem vagyok rossz helyzetbe, csak jelenleg ki vagyok szolgáltatva neki amivel vissza is él.


Rosszul teszem hogy megint és végérvényesen otthagyom?

Nehéz egyedül egy kétévessel? Szüleimre számíthatok.

Azért mert van egy gyerekem, nekem is szükségem van arra hogy szeressen egy férfi, aki szereti a gyerekem és engem is tisztel és nőként kezel. Elítéltek? Mit tennétek? Már mindent megpróbáltam, 2 év energiám semmit sem ért, nem jutottam előre csak hátra.

Nekem nem pénz kell hanem szeretet és törődés.

Vélemények?


2012. jan. 4. 14:54
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:

Akárhányszor felhozom a témát ideges lesz, nekem gyomorgörcsöm lesz és közli hogy őt nem érdekli a szex. Néhai kujon létére. Elég érdekes. Igen, biztos hogy pszichés nála. Terhes lettem és onnantól a szemében nem vagyok nő, hanem csak anya. Tudom hogy ez a gond, de ő nem akar (és itt a gond) vele szembenézni, hanem inkább besöpri a szőnyeg alá.

Azt mondta nekem hogy ha szexelni akarok, csináljam magamnak, vagy elnézést de idézem: állítsd fel, ülj bele és mozogj, ne tőlem várd ezt IS el....

Na ezek után történt az nyár végén, hogy a kisujjammal sem értem hozzá. Azóta sincs se puszi, se ölelés. Megalázott. De ő sem próbált ellene tenni semmit. Karácsonykor volt 2 arcra puszi, aznap mondtam hogy jól esne ha hozzám bújna, de annyit mondott, "attól függ". Nem értettem mit akar ezzel, de megint megbántott, közeledtem ő meg játszotta magát. Azóta megint és még mindig semmi..........

2012. jan. 4. 15:18
 12/55 anonim ***** válasza:
89%

Áhh igazam van, simán szexből eredő minden egyes problémátok.


Mondd meg neki, hogy elhagyod a francba, ha nem hajlandó eljönni szexuálpszichológushoz. Én tuti befenyíteném ezzel.

2012. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:

Igen, elmondtam neki számtalanszor hogy mi bánt és miért, és kértem, ő is mondja el. Ő nem kommunikatív és mindenre azt mondja mindegy meg hogy semmi. 2 éve nem tudjuk megoldani, hogy ne szó nélkül menjen el otthonról, mert illik mondani hogy hová megyek és mikor jövök, főleg ha hétvégén sem otthon van velünk, hanem a dolgán, mert nem mondja hová megy és nem is szabad megkérdezni, mert ŐŐŐŐŐ nincs hozzászokva és nem is szereti ha megkérdezik. Hát ilyen problémáink IS vannak nem csak a szex. És számtalanszor hiába mondtam hogy hová mész? Ideges lett és azt mondja dolgomra. De csak az anyjánál volt, akkor is ezt mondja és akkor sem akarja hogy tudjam, hová meg. Mert ŐŐőőőőőőőőőő ugye így nőtt fel. A szeretet és a tisztelet teljesen kihalt.

A családomhoz sem jön velünk és meg sem kérdezi mi volt ott vagy hogy vannak vagy akármi!

Egy magánakvaló aki éli világát és a család nála egy "vitrinben" lévő valami amit úgy gondol kivehet ha épp akarja, és ha nem kíváncsi rá akkor visszateheti és addig ők ott mosolyognak a vitrinben amíg újra kíváncsi nem lesz rájuk és kiveszi a kis családját a "vitrinből" - ha értitek.

Nem létezik, mint TÁRS. Mindenben egyedül vagyok. Én meg már kinőttem a pénzesdiből, nekem nem milliók kellenek hanem szeretet, ami ingyen van.

2012. jan. 4. 15:26
 14/55 A kérdező kommentje:

Nyár végén leültem vele, nyugodtan és higgadtan és mondtam neki hogy szex nélkül nem tudok kapcsolatban nőként élni meg egyáltalán...... És mondtam hogy annyira megalázott, hogy mióta terhes lettem nem ér hozzám magától egyszer sem, hogy már én is képtelen vagyok rá! Mondtam hogy elmondom egyszer és többet sosem, nehogy az is baj legyen, hogy várom hogy ő közeledjen, ne az legyen hogy kényszerítésként éli meg és teljesítési kényszere legyen és akkor azért nem megy. De rájöttem azért nem megy, mert nem érdeklem már, nem akar velem lefeküdni!!! Megszerzett, megtermékenyített (leölt mint egy állatot, elnézést de ez jut eszembe, magyarán MEGVAN A ZSÁKMÁNY) és ezzel vége a kiküldetésnek, innentől már nem vagyok sem kihívás, sem érdekes. Az előző házassága is pont ugyanígy ért véget.

Rámunt, mert megszerzett. Ennyi a véleményem. Sajnos.

Lelki szegény, de nem boldog...

2012. jan. 4. 15:29
 15/55 A kérdező kommentje:
Ja igen és 4 hónapja mondtam azt is szó szerint, hogy ne álmodjon arról hogy vele maradok szex nélkül, és ezt tudatosítani szeretném benne. Szó szerint ezt mondtam. És azóta se semmmi!
2012. jan. 4. 15:30
 16/55 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keressetek fel újra egy szakembert. Mond meg a párodnak is, hogy ha nem változik akkor újra elmész és nem mész vissza többet. De ne csak mond tedd is. Gondolj a kisgyerekre is, olyan családba nőjön fel ahol az apa nem szereti az anyát? Ahol csak a feszültséget és az idegességet érzi. A párod is nagy valószínűséggel ebbe vagy ehhez hasonlóan nőtt fel ezért lett ilyen. Mi lesz ha a te gyereked is így nő fel, ugyanolyan lesz mint az apja?! Én úgy érzem az írásodból, hogy te szered azt az embert, ha már nem is annyira mint az elején. Meg persze mégis csak a gyereked apja. DE ez nem élet így. Te még jó helyzetbe vagy. Van lakásod ahova költözhetsz, számíthatsz a szüleidre és nem teszed rosszul ha végeredményesen ott hagyod. A te helyzetedbe nem lesz nehezebb a picit nevelni, csak másabb. De ne várj fél évet, szerintem így is sokat szenvedtél.
2012. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igen nagyon sok fájdalom ért, de én ezt fel tudom dolgozni.

Jól látod, sajnos az apja példáját viszi tovább. Nem akarom és nem engedem hogy a gyerekem olyan legyen mint ő, mert akkor sosem lesz boldog ember!

Amíg nincs munkám, nincs miből megélni a gyerekemmel, ezért meg kell várnom amíg munkába állhatok. Ahogy egy válaszoló írta, ezt most ésszel és nem érzéssel teszem. Nem magamért, hanem hogy a gyerekem ne nélkülözzön. A gyed-em a fűtésszámlára lenne kb elég. :(

2012. jan. 4. 15:38
 18/55 anonim ***** válasza:
100%
A baba tervezett volt?Egyébként a kérdést akár kiírhattam volna én is kilenc évvel ezelőtt.Nálunk az első gyermek nem volt tervezve és ugyan szerettük egymást és minden anyagi adott volt,de váratlanul ért minket.Ezt egy nőnek könnyebb feldolgozni,az én párom ugyan így reagált,hozzám sem ért a terhesség alatt sem és azt követő közel másfél évben.Nem tudta megmagyarázni,hogy miért és utána tudtunk csak beszélni róla.Lassan helyreállt minden,viszont én egy idő után türelmes voltam.A mai napig nem tudja megmagyarázni mi volt az oka.Egyszer csak helyre jött minden,azóta eltelt kb. hét év,van már egy második csodaszép lányunk is és semmi probléma,sőt már örülök,ha legalább egy éjszaka nyugodtan aludhatok,mert le sem tudom vakarni magamról.szóval valami ok biztos van hidd el.Ja és a második baba tervezett volt és nem is volt utána semmi gond,pedig féltem,hogy újra szexmentes időszak következik.Anyukájával milyen a kapcsolata?Nem lehet,hogy anyaként néz már rád és nem nőként?
2012. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd el ha tudod, az, hogy anyaként és nem nőként nézz rád, az még nem jelenti, hogy agresszíven és megalázóan beszéljen veled.
2012. jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:
Tervezett baba volt és ő akarta jobban, még hozott is nekem vitaminokat hogy mihamarabb terhes legyek...
2012. jan. 4. 16:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!