Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 27 éves férfi vagyok és úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves férfi vagyok és úgy érzem nem vagyok már szerelmes a feleségembe. A legnagyobb baj az, hogy úgy érzem nem éltem még ki magam. Állandóan a csajozáson jár az eszem. A feleségem az első nő az életembe. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 16:41
1 2 3 4
 31/34 DarkChii ***** válasza:
100%

24 éves nő vagyok, és a kiéléssel kapcsolatban lenne egy gondolatom...

Az egyik előttem szóló már megpendítette a húrt, hogy az első házasságok tartanak a legtovább, és sok esetben az utána következők már rövidebb ideig tartanak és a végén az illető egyedül marad. Nos én nem voltam még házas, de túl vagyok 2 komoly kapcsolaton, most vagyok a 3.-ban. Nekem az a tapasztalatom, hogy valóban igaz, hogy minél több kapcsolatom volt már az illető előtt, annál könnyebben ráunok. Elvégre lehet, hogy előző barátom jobban főzött, de az is lehet, hogy azt hiszem, hogy majd a következő mégjobban fog. És minden egyes szakítás után egyre nagyobb bennem a kiábrándultság, és egyre kevesebb a hit. Hit nélkül pedig nincs bizalom, és boldog kapcsolat sem.

Azt hiszem, te túl sokat képzelsz bele a csajozásba. Miből gondolod, hogy az egész csak öröm és vidámság? Könnyen megéghetsz.

Nem akarlak lebeszélni a válásról, de szerintem gondolkodj el ezen. Lehet, hogy csak nem veszed észre, mekkora mázlista vagy! Mert azt időközben hajlamos elfelejteni az ember...

Az első lépésként talán tényleg az lenne a legjobb, ha őszintén beszélnél erről a feleségeddel.

Sok sikert!

2012. máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem meg éppen az a tapasztalatom, hogy a második házasságban már többet eltűr az ember. Mert ne ám, hogy ez se sikerüljön, akkor biztos bennem van a hiba. Vagy már annyi idősen nem akarja harmadszor is újrakezdeni.

Javaslom neked nézd meg az Elhajlási engedély című filmet, tanulságos.

Csajozni szeretnél? Értem. És miből gondolod, hogy a csajok majd pont téged akarnak? Lehet, hogy hosszas keresgélés után ráébrednél, hogy a feleségednél jobbat nem kaphatsz.

2012. máj. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Most úgy érezheted, hogy a fiatalságodat feláldoztad a ,,házasság oltárán", de vajon a feleséged nem tette-e meg ugyanezt a szerelmetekért? Ő is kipróbálhatott volna több tucat pasit, ő mégis téged választott. Akkor csak raboltad az idejét? Talán nem jó feleség, és kiábrándultál? A gondok megoldása beszélgetéssel kezdődik!Lehet, hogy a f@rkad most azt mondja, milyen jó lenne egy másik nővel ágyba bújni, de a lelkiismereted mit fog mondani, miután másnap reggel egyedül ébredsz?
2012. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha mar nem lesz akkor fog kiderulni hogy szereted e meg, hogyha hianyozni fpg de lehet akkor mar kesso lesz.

Egy kedves baratommal tortent meg aki pont abban a helyzetben volt mint te. Megcsalta es elhagyta a lanyt. Most meg sir es mindent megtenne hogy vissza kapja a regi eletett. Amikor rajott hogy elba.... mindenkit hibaztatott hogy miert nem szoltunk neki miert nem adtunk neki egy nagy pofont. De ha te igy erzel hiaba mond neki barki barmit ugyis azt teszed amit akarsz

...

2012. júl. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!