Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 27 éves férfi vagyok és úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves férfi vagyok és úgy érzem nem vagyok már szerelmes a feleségembe. A legnagyobb baj az, hogy úgy érzem nem éltem még ki magam. Állandóan a csajozáson jár az eszem. A feleségem az első nő az életembe. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 16:41
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
92%

Csak a tinilányok hiszik azt, hogy a szerelem örökre megmarad. Az érett felnőttek tudják, hogy a tartós házassághoz ennél több kell. Közös érdeklődési kör, közös értékrend, és elkötelezettség. Ha elmúlt a szerelem, és már nincs közös témátok, és nincs gyerek sem, akkor felesleges együtt megöregedni. De azt valóban nem írtad, hogy már nem szereted.

Esetleg kérdezd meg, hogy nincs-e kedve elmenni veled egy swinger klubba.

A válással én vigyáznék, mert ha egyébként jól megvagytok közel sem biztos, hogy találsz még egy ilyen jó kapcsolatot.

Van egy barátnőm, ő így járt:

20 évesen ismerkedtek meg, de csak 2 hetente találkoztak. Távkapcsolat. Elég nagy volt a szerelem, úgyhogy úgy döntöttek összeházasodnak, pedig még alig ismerték egymást 2 év után. Összeköltözés után jöttek a problémák. Igazából a személyiségük sem nagyon illett össze. De a legnagyobb baj az volt, hogy a srác fűvel-fával. Amikor kiderült, akkor elkezdte az agymosást, hogy minden férfi poligám, nem találsz úgysem olyat, aki egész életedben hű marad hozzád. Bla-bla. Ha megbocsájtasz, akkor jöhet a gyerek. 1 évi különélés után végülis a feleség visszafogadta, bár én mondtam neki, hogy sok jót ne várjon ettől a kapcsolattól. Hamar kezdődtek a problémák megint, pl, a srác megint elkezdte halogatni a babaprojektet. Hogy még nem áll rá készen. Már ez is gyanús volt, és persze hamar kiderült, hogy van megint harmadik. Elváltak a csaj 2 éven belül talált magának társat. Nem csoda, szép, okos, házias, odaadó. Az ex-férje a mai napig hivogatja, hogy mennyire megbánta a dolgot, és hogy nem lesz többet ilyen jó nője. És persze nem talál komoly kapcsolatot, mert senki sem felel meg neki. Te is így akarsz járni?

2012. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
80%
párcserés szexklub, mint házasságjavító...uhhh. Válj el, élj, aztán találj magadnak társat, olyat, akit egy életen át szeretni tudsz, akihez ragaszkodsz. Pacsálod az életed. Van olyan, hogy az emberek elválnak. Nem szégyen. A megcsalás, az egyéb pótlékkeresés, a hazugság nem csupán szégyen, de bűn is. Önmagaddal és a másikkal szemben is.
2012. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
49%
Sajnos nincs más választásod,mint elhagyni.Ez a kapcsolat hosszútávon tönkretenne mind2-őtöket.
2012. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Felelőtlen és nagyon éretlen vagy 29 éves létedre. Ha nincs gyerek, mondd ezt így el a feleségednek is, biztosan meglepődik,kihez ment férjhez. DE: ha gyerek van, menteni kell a családot, ha még szeret a feleséged, és otthagyod őket, mert "nem éltem ki magam", magyarán unom,az évekbe, amíg ezt a feleséged kiheveri (már ha kiheveri, hisz gyerekkel nem valószínű, hogy hamar akad más helyetted)a gyerek(ek) is belerokkannak. Ekkora iszonyatot ne csinálj, én átéltem ilyet, és normális ember nem marad a végére senkiből...Ha van gyereketek, törekedj a család egybentartására legalább a gyerek 10-11 éves koráig, ez nagyon fontos!
2012. márc. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
21%

Lehet csak kíváncsi vagy milyen nővel - ha a feleséged az első nő az életedbe.


Szép vagy nem szép, de ha meg akarod adni az esélyt a házasságotoknak akkor menj el egy kurv@hoz és ezek után meglátod, hogy hányadán állsz. Ha élvezted és nincs bűntudatod akkor ennyi volt, válj el szépen, gyorsan. Ha pedig nem vágysz vissza a lányokhoz és / vagy bűntudatod van a dolog miatt akkor sunnyogj vissza és éljetek boldogan.

2012. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
3%
félretoszni , letagadni
2012. márc. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
83%
válj el és szórakozd ki magad amikor már minden nőt kikézitettél a környezetedben és szeretnél családot alapitani találj egy barmot aki bedől neked mégegyszer, és ha minden jól megy 40 évesen talán lesz uj feleség meg gerek, ha kellesz még akkor valakinek. Te barom amugy nem most kellene ezen gondolkozni, hogy még nem élted ki magad, ezt házasság előtt kellett volna. basszus még jó hogy nincsen gyerek, ő inná meg a levét. az asszony elé állj oda szar lesz neki de jobb mintha megcsalnád, mert lelkileg összeroppantod vele, és önbizalmát prig alázod. szóval ha valaha is számitott neked beszélj vele váljatok el, és akkor szabad a pálya, de meg ne csald.
2012. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
27%

nem kell a kérdezőt szidni, én nem kel elítélni azért, mert szeretne más nőket is kipróbálni


Már lepontoztatok egy válaszomat, de akkor is azt mondom, hogy nem szabad az elsőnél leragadni. Összehasonlítási alapnak mindig lenni kell. Mert ha nincs akkor sok esetben válás lesz a vége.

Ritka az olyan kapcsolat akik tizenéves koruk óta együtt vannak és nem csalták még meg egymást.


24/N

Kérdező két dolgot tehetsz, vagy elváltok vagy pedig titokban csajozni fogsz.

27 éves fiatalember vagy, ne kényszerből maradj egy olyan házasságban amiben nem érzed jól magad.

2012. márc. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
42%

Ma 12:40


Az olyan válaszokat, mint ami te írtál lepontozzák. Pedig ez az igazság. Én is hasonlót írtam, és lepontoztak. De még mindig azt mondom, hogy tovább kell lépni. Vagy melyik válasz lenne az elfogadható? Az, hogy a kérdező egy gusztustalan pacák, mert nem szereti a nejét? Nem tehet róla. Benne legalább van annyi, hogy megoldást szeretne találni a problémájára.

2012. márc. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
63%
válóper.
2012. máj. 1. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!