Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi lesz a vége egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a vége egy ilyen konfliktusnak? Válás?

Figyelt kérdés

A feleségem MEGKÖVETELI, hogy szakítsak meg minden kapcsolatot egy barátnőmmel, mert féltékeny rá. Én viszont NEM FOGOM megszakítani, mert egyrészt a barátom, másrészt üzleti kapcsolatban állok vele. Részben ennek a hölgynek is köszönhető, hogy a feleségem jóval az átlag színvonal felett él.

Teljes patthelyzet. Mi várható szerintetek?


2012. okt. 25. 21:58
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Igen,lehet válás a vége ha nem tisztázod a dolgokat.
2012. okt. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Soha, semmilyen okot nem adtam féltékenységre.

Most ki fogtok egy páran akadni, de szerintem arról van szó, hogy a barátnőm/üzlettársam egy okos művelt nő, ami viszont nem mondható el a feleségemről.

Szerintem innen adódnak a problémák.

2012. okt. 25. 22:33
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Okosabb is, műveltebb is, biztos jobban is megértitek egymást, több a közös téma, üzlettársak is vagytok, barátok is, ráadásul ha arra kerülne sor inkább a válás, mint hogy a barátságot felszámold. Ez azért elég ok a féltékenységre, még ha nem is csaltad meg.
2012. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
9%
Akkor miert vetted el konyorgom. ez az utolso mondat elmond mindent rolad es a hazassagodrol.Nem szereted te csak. sajat magad.Kuld ide a feleseged olvassa el hogy milyen ember a ferje.
2012. okt. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Én is igazat adok 3-nak.Ha igazán jó viszonyban vagy valakivel,akkor ezt meg lehet beszélni.De lehet,hogy idő kérdése,mire megérti.
2012. okt. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
#14 Ismersz engem, vagy a házasságomat, hogy megengeded magadnak a minősítést?
2012. okt. 25. 22:41
 17/34 anonim ***** válasza:
48%
Nem csodálkozom akkor, hogy féltékeny, mert te a másik nőre felnézel és őt lenézed. Felnézni arra szoktunk akit tisztelünk, a tisztelet a szeretet előszobálya. Ezek szerint te nem szereted a feleséged, mert lenézed ebből a szempontból, de nem minden a műveltség, a legtöbbet a lelki számit. Lehet egy művelt hideg és számító és fordítva.
2012. okt. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem nézem le a feleségemet. Írtam ilyet?
2012. okt. 25. 22:45
 19/34 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos az írásodból az érződik, ne haragudj. A feleséged érzi ezt és jogosan féltékeny, mert érzi, hogy azt a nőt többre tartod mint őt.
2012. okt. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Most nekem ebből az jött le, hogy jobban társad és partnered ez a barátnő, mint a feleséged, jobban is ragaszkodsz ehhez a barátsághoz. Ha így belegondolok, nem csoda, ha rosszul esik a párodnak. Nem tudom, mi lehet a megoldás és meddig viseli ezt el.
2012. okt. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!