Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerető voltam, élettárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető voltam, élettárs lettem, próbálok mindenkinek megfelelni, de nehéz. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
A párom 20 évet él együtt a feleségével, 3 gyermekük született: két fiú, egy lány, ő a legkisebb. Ők volt az ideális család a városban, mindenki irigykedett rájuk. A nő gyönyörű, és ezt tudja is magáról: többször félrelépett. A párom sokáig nem tett semmit, mert úgy gondolta, egy "jó apa és jó férj" ezt megbocsátja. Volt már, hogy úgy érezte, el kell költöznie, de végül nem tette. A munkánk miatt néha találkoztunk, de nem volt közöttünk semmi. Aztán két éve egy szakmai ötlet kapcsán elhívott ebédelni... és utána egyre gyakrabban. Szerelem lett belőle. Amikor otthon közölte, hogy mivel a feleségének is van szeretője meg neki is, váljanak el szépen, és mindenki legyen boldog, óriási veszekedés lett, mivel a feleségének eszébe sem volt elengedni őt, hiszen mindent megkapott tőle (például jó fizetést is). Jött a szakítás, majd mégis költözés, megint szakítás. Végül tavasszal összeköltözünk, és próbáljuk menteni, ami menthető. De nagyon nehéz. Mivel mindig mindent ő intézett a gyerekekkel kapcsolatban, most is tenné, de a felesége nem hagyja. A két fiú már szóba sem áll vele (persze, ha nagy a baj, akkor őt hívják telefonon), csak a kislány (7 éves) jön hozzánk. Erősködtem, hogy akkora albérletünk legyen, ahol a gyerekeknek van saját szobája, én festettem ki, én szereztem bele a bútorokat, játékokat, ruhákat. Jól is érzi magát nálunk a kislány, én is igyekszem, amennyire tudok, de mivel az én szüleim is elváltak, amikor két éves voltam, apámmal semmilyen kapcsolatom nincs, fáj, amikor látom, mennyire szereti a lányát a párom, mert én ezt soha nem élhettem át. Utálom magam érte, de féltékeny vagyok. A feleség közben nyomoz utánam, mindenhol elmond mindennek, ahogy a férjét is. Bár a párom mindent ott hagyott: házat, bútorokat, autót, neki ez sem elég, még plusz pénzt követel. Minden nap gúnyos sms-eket ír, amiben a gyerekeket említi, mert tudja, hogy ez mennyire fáj a páromnak. A két fiút már meggyőzte, hogy mindenről az apjuk és én tehetek, és nagyon boldog, amikor látja, hogy a gyerekek nem állnak vele szóba. Én pedig itt állok a káosz közepén. Próbálok a páromnak segíteni, leküzdeni a saját önzőségem, de közben minden sms-re és telefoncsörgésre összerándul a gyomrom.. Tudom, én választottam, viseljem. De én is, ahogy mindenki más, csak szerettem volna együtt lenni azzal, aki szeretek... Nem akarom, hogy a gyerekek úgy nőjenek fel, apa nélkül, ahogy nekem kellett, de közben egy normális, saját életre is vágyom a párommal.. A feleség oldaláról semmilyen együttműködésre nem számíthatok, a párom is tanácstalan, akárcsak én. Aki volt/van ilyen helyzetben, kérem, segítsen!

2012. nov. 14. 10:22
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
Nézd, az lehet, hogy ha nem talált volna maga mellé senkit, akkor valóban tovább tűrt és szenvedett volna... én azért örülök, hogy nem így alakult...
2012. nov. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 A kérdező kommentje:
Én nem értem a kedves "anyukát". Nem engedi el a lányát az apjával egy órára sem, aki csak szeretné megünnepelni vele a születésnapját. Aztán a Fővárosi Nagycirkuszba és a karácsonyi vásárba sem, mert nem bízza "ilyen hosszú útra rá a gyereket", akit már Olaszországba és Görögbe is kivitt autóval, amíg együtt éltek! Apuka fizessen mindent, mert az a kötelessége, ő meg nem teszi lehetővé, hogy lássa a gyerekeit. Ez a gyerekek érdeke????? Hogy megfosztja őket élményektől??? Még ha az apjuk bántaná őket, vagy bármi!!! De csak szeretne velük lenni, amennyit lehet! Lehet, hogy én k.va vagyok, de akkor ő mi? Mert nekem az anya szó valami egészen mást jelent.
2012. dec. 22. 16:40
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!